AnyTrans for Android

Ocena 

Przenieś muzykę, kontakty, notatki, zdjęcia i wiele więcej między Android, a PC z AnyTrans!

130,07 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis

AnyTrans przełamuje granice urządzeń i buduje autostrady danych pomiędzy wszystkimi urządzeniami. Przesyłaj swoje pliki przez telefony komórkowe, tablety i komputery. Niezależnie od tego, czy jest to iOS, Android czy Windows, AnyTrans wypełnia tę lukę. Tworzenie kopii zapasowych plików z telefonu komórkowego na komputerze, przenoszenie danych z telefonu komórkowego na nowy smartfon lub czyszczenie i zarządzanie urządzeniem. AnyTrans cię kryje!

  • Unrestricted File transfers
  • Rid Telefony komórkowe i tablety bałaganu i tworzenie kopii zapasowych plików na komputerze lub w chmurze
  • Download filmów wideo na komputerze i oglądanie ich na telefonie komórkowym lub tablecie
  • Unrestricted File transfers

Genialny menedżer plików all-in-one dla systemu Android

AnyTrans to genialny menedżer plików dla systemu Android. Przyjazny interfejs użytkownika pomaga w wyszukiwaniu i zarządzaniu plikami. Tworzenie kopii zapasowych ważnych kontaktów, wiadomości i zdjęć na komputerze, dodawanie ulubionych piosenek, usuwanie niepotrzebnych już zdjęć i filmów, usuwanie aplikacji lub edycja dokumentów. AnyTrans współpracuje z wszystkimi urządzeniami z systemem Android.

Przenosisz dane do nowej komórki?

Możesz nie tylko łatwo przełączać się między urządzeniami z tym samym systemem operacyjnym, ale także między platformami, np. z iOS na Android. Twoje pliki zostaną automatycznie ułożone w odpowiednich folderach i formatach, aby dopasować je do docelowej platformy. Zaoszczędź czas i wysiłek i dokonaj przejścia tak bezproblemowo, jak to tylko możliwe z AnyTrans!

Maksymalne bezpieczeństwo dla każdego urządzenia

AnyTrans ceni sobie bezpieczeństwo Twoich plików. Wszystko jest szyfrowane za pomocą SSL i 2FA, tego samego protokołu, z którego korzysta Google w swoich usługach. Ponadto, każde działanie wymaga Twojej zgody, która jest w pełni odwołalna, jeśli zmienisz zdanie. Maksymalne bezpieczeństwo i wygoda, o to chodzi w AnyTrans!

Szybki jak błyskawica transfer danych

Dzięki naszej zaawansowanej technologii Flash-Trans, Twoje pliki są przenoszone w dowolne miejsce z niesamowitą prędkością. Wystarczy sześć sekund, aby przenieść do 100 kontaktów między urządzeniami z systemem Android, nie dłużej niż dwadzieścia sekund, aby wyeksportować do 200 zdjęć do komputera i tylko minutę, aby zaimportować 200 ulubionych piosenek z komputera do urządzenia mobilnego. AnyTrans to Twoje szybkie rozwiązanie do przesyłania plików ponad granicami urządzeń.

Pobierz i ciesz się filmami w podróży

Każdy ma ulubioną stronę internetową, na której można oglądać filmy. AnyTrans obsługuje YouTube, DailyMotion, Vimeo, Facebook, Instagram i inne witryny 900+ i pozwala na pobranie dowolnego filmu, który chcesz, jednocześnie automatycznie konwertując go na format kompatybilny z urządzeniem dla Ciebie.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
System operacyjny
Mobile
Wersja językowa
Angielska
Opinie

Napisz swoją opinię

AnyTrans for Android

AnyTrans for Android

Przenieś muzykę, kontakty, notatki, zdjęcia i wiele więcej między Android, a PC z AnyTrans!

Napisz swoją opinię
1 inny produkt w tej samej kategorii:

AnyTrans for iOS

Recenzje: 0

Przenieś muzykę, kontakty, notatki, zdjęcia i wiele więcej między iOS, a PC z AnyTrans!

Cena 159,99 zł
W magazynie