Ashampoo Burning Studio 21

Ocena 

Pobierz najlepsze oprogramowanie do wypalania na swoim komputerze! Nowy Ashampoo Burning Studio 21 to wygodny sposób na bezpieczne nagrywanie danych, kopiowanie płyt CD, DVD i Blu-ray bez wysiłku i daje dostęp do szeregu najwyższej klasy funkcji multimedialnych.

Możesz tworzyć własne filmy i pokazy slajdów, modyfikować istniejące płyty lub tworzyć płyty wideo z animowanym menu. Wyciągaj pliki audio z płyt CD z muzyką, od razu wykonaj kopię zapasową plików, a gdy już będziesz przy nich, stwórz idealne okładki dla swoich projektów!

139,83 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Proste, ale bogate w funkcje oprogramowanie do wypalania

Wielu użytkowników jest zdumionych, gdy po raz pierwszy odbierają Burning Studio 21. Czy to naprawdę takie proste? Pewnie! Wszystko jest zaprojektowane wokół trzech logicznych kroków: wybierz pliki, wybierz działanie, wybierz cel. Musisz stworzyć wideo DVD z animowanym menu w kilka kliknięć? Chcesz zrobić kopię zapasową swojej kolekcji zdjęć na wielu płytach? Z Ashampoo Burning Studio 21, każdy może to zrobić! Chociaż jego zestaw funkcji może wydawać się przytłaczający na papierze, bardzo starannie zaprojektowaliśmy szybkie ścieżki, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele w krótkim czasie i bez zamieszania!

Tworzenie własnych filmów i pokazów slajdów z łatwością

Z Burning Studio 21, nie ma żadnych ograniczeń co do tego, co można zrobić! Wystarczy kilka kliknięć, aby uciąć filmy i dodać intro i outro. Nieprawidłowo ustawione filmy można teraz natychmiast obracać. Napisy pomogą Ci dostarczyć wiadomość, a gotowe motywy lub niestandardowe grafiki zapewnią pożądany połysk. Zachwyć swoich przyjaciół i rodzinę wspaniałymi pokazami slajdów z muzyką w tle i zamień swoje cenne wspomnienia w wizualne arcydzieło. Zaprojektuj indywidualne okładki dla swoich płyt audio i wykorzystaj fascynującą mozaikę lub wiele szablonów. Rodzinne świętowanie, impreza zawodowa lub urlop, dzięki temu programowi do wypalania płyt, gwarantowane są wspaniałe rezultaty!

Kopie zapasowe zgodnie z harmonogramem

Czy zapisujesz swoje pliki w chmurze? Dlaczego nie trzymać plików w domu i nie nagrać ich na CD, DVD lub Blu-ray? Podręczne plany tworzenia kopii zapasowych w Burning Studio 21 zrobią za Ciebie ciężką pracę. Lokalne tworzenie kopii zapasowych ważnych danych jest tak łatwe, że program może nawet przypomnieć Ci, kiedy ma być wykonana następna kopia zapasowa! Zarządzanie kopiami zapasowymi jest równie proste dzięki odzyskiwaniu archiwów i ich aktualizacji jednym kliknięciem. To nie może być łatwiejsze! I nie martw się, jeśli Twoje pliki nie zmieszczą się na jednym dysku. Nasza technologia rozpiętości dysków dba o to i automatycznie rozprzestrzenia Twoje archiwa na wiele woluminów, wraz z kompresją i ochroną hasłem dla dodatkowego bezpieczeństwa!

Zrelaksuj się i słuchaj muzyki oraz audiobooków w swoim radiu samochodowym

Gdy nagrywasz płyty do radia samochodowego, kluczowe znaczenie ma wybór właściwego formatu, w przeciwnym razie utracisz kolejność utworów lub skończysz na płycie, której nie można odtworzyć. Nowe Burning Studio 21 kładzie kres temu koszmarowi! Dzięki ponad 1800 presetom i profilom dla wszystkich popularnych radioodbiorników samochodowych, Twoje płyty będą działać tak, jak tego oczekujesz od każdego urządzenia. Program obsługuje również emulatory odtwarzaczy CD z wieloma płytami oraz funkcje korektora i normalizacji. Song or audiobook, Burning Studio 21 oferuje najlepsze wrażenia słuchowe dla Twoich utworów w podróży - i to w odpowiedniej kolejności!

Ripowanie płyt z muzyką i nagrywanie plików audio

Potrzebujesz wyodrębnić dźwięk z płyt CD z muzyką? Inteligentna funkcja zgrywania płyt w Ashampoo Burning Studio 21 wyodrębnia dźwięk z płyty muzycznej w ciągu kilku minut! Artysta i gatunek są automatycznie rozpoznawane, nie ma potrzeby ręcznego wprowadzania danych. Zamień płyty audio CD w wysokiej jakości pliki audio z wymownymi nazwami plików i wybierz jeden z wielu różnych formatów! Naturalnie, można wtedy zamienić pliki na płyty muzyczne wraz z korektorem i regulacją głośności w celu uzyskania jeszcze lepszych wrażeń dźwiękowych, a także dodać własne projekty okładek. Brzmi dobrze? Tak jest!

Właściwy format dla każdego filmu

Tworzenie i wypalanie filmów za pomocą komputera to jeden z mocnych atutów Ashampoo Burning Studio 21! Aby filmy były kompatybilne z odtwarzaczami detalicznymi, muszą być przekonwertowane na odpowiedni format. Burning Studio obejmuje pliki MPEG4, H.264 i AAC wraz z formatami dźwięku takimi jak MP3, WMA, OGG i innymi. Spal wszystko, od prostych nagrań z telefonów komórkowych po ambitne filmy amatorskie, bezpiecznie i w stylu z Burning Studio 21!

Odzyskiwanie danych z płyt uszkodzonych powierzchniowo - dzięki ochronie przed zarysowaniami

Sprawdzona technologia ochrony przed zarysowaniami zapewnia bezpieczeństwo Twoich danych. Zadrapania mogą spowodować, że powierzchnie płyt staną się nieczytelne, a pliki nie będą mogły zostać odzyskane. Ashampoo Burning Studio 21 usuwa przerażenie z zadrapań, rozrzucając wiele kopii danych po płycie wraz z narzędziem do awaryjnego odzyskiwania danych! W ten sposób można nadal odzyskiwać niezbędne pliki i cenne wspomnienia, jeśli płyta zostanie kiedykolwiek porysowana.

Najprostszy w użyciu edytor wideo na świecie!

Ashampoo Burning Studio 21 oferuje krótką drogę do sukcesu dla każdego projektu. Kiedy czas jest najważniejszy, wystarczy kilka kliknięć, aby połączyć zdjęcia i filmy z odpowiednią muzyką i stworzyć film. Nie ma potrzeby długiej nawigacji w menu i nie wymaga dodatkowej pracy ręcznej. W razie potrzeby można ręcznie dostosować przejścia między obrazami i czas wyświetlania, aby nadać im indywidualny charakter - w przeciwnym razie wystarczy jedno kliknięcie i gotowe!

Wygodny sposób obsługi obrazów płyt ISO lub CUE/BIN

Praca z obrazami dysków takimi jak ISO, CUE/BIN lub nasz własny ASHDISC jest powszechna dla profesjonalistów. Ashampoo Burning Studio 21 zapewnia bezproblemowe wsparcie dla wszystkich tych formatów. Twórz, kopiuj, nagrywaj i przeglądaj obrazy dysków z łatwością i ciesz się wbudowanym podglądem obrazów. Naturalnie, tworzenie obrazów dysków jest bezproblemowe i czasochłonne.

Okładki i inkrustacje do każdej płyty

Tworzenie okładek i inkrustacji zawsze było mocną stroną Burning Studio. Intuicyjne menu startowe ustawia Cię we właściwym kierunku i pozwala od razu wybrać ulubione obrazy. Następnie jest to krok po kroku do gotowej okładki. Aby zaoszczędzić czas i wysiłek, funkcja importu pomaga przeanalizować płytę i automatycznie pobierze wymagane metadane z Internetu oraz w razie potrzeby utworzy dla Ciebie odpowiednią listę ścieżek. Bez względu na to, czy potrzebujesz szybko wybić okładkę, czy zaprojektować własną od podstaw, nie zawiedziesz się!

Nasze oprogramowanie multimedialne

Podczas gdy Ashampoo Burning Studio 21 to nasze najwyższej klasy oprogramowanie do wypalania, Ashampoo Movie Studio Pro 3 to nasze oprogramowanie do edycji wideo wysokiej jakości, z obsługą Dolby Digital, 4K i błyskawiczną konwersją. Do post-processingu zalecamy Ashampoo Video Optimizer Pro, aby ustabilizować i zdenaturalizować istniejące filmy oraz zoptymalizować ustawienia balansu bieli. Jeśli chcesz uporządkować swoją kolekcję muzyczną, stworzyć taśmę mikserską lub przekonwertować pliki audio na różne formaty, Music Studio to doskonały wybór dla Ciebie!

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo Burning Studio 21

Ashampoo Burning Studio 21

Pobierz najlepsze oprogramowanie do wypalania na swoim komputerze! Nowy Ashampoo Burning Studio 21 to wygodny sposób na bezpieczne nagrywanie danych, kopiowanie płyt CD, DVD i Blu-ray bez wysiłku i daje dostęp do szeregu najwyższej klasy funkcji multimedialnych.

Możesz tworzyć własne filmy i pokazy slajdów, modyfikować istniejące płyty lub tworzyć płyty wideo z animowanym menu. Wyciągaj pliki audio z płyt CD z muzyką, od razu wykonaj kopię zapasową plików, a gdy już będziesz przy nich, stwórz idealne okładki dla swoich projektów!

Napisz swoją opinię