Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 52,85 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Daemon Tools Lite 10

Ocena 

Daemon Tools Lite jest oprogramowaniem, które pozwala na przechowywanie i zarządzanie kopiami zapasowymi 1:1 płyt CD, DVD i Blu-ray na dysku twardym.

22,76 zł
Ilość

  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis

Daemon Tools w wersji lite umożliwia tworzenie wirtualnych napędów CD, DVD lub Blu-ray, obrazów ISO i MDS.

Po zainstalowaniu, "Daemon Tools Lite" pojawi się w pasku narzędziowym. Klikając na ikonę można określić, z jakich obrazów mają być tworzone dyski wirtualne. Następnie w Eksploratorze pojawi się nowa litera dysku, wykonująca te same zadania co dysk fizyczny.

Oprócz kopii płyt CD i DVD, obsługiwane są również obrazy z nowoczesnych płyt Blu-ray. Ze względu na duże zapotrzebowanie na pamięć obrazów, duży dysk twardy jest warunkiem sprawnego działania. W sumie, w tej wersji Lite można utworzyć do czterech wirtualnych dysków jednocześnie. Płatna wersja Pro emuluje do 32 dysków.

Inną funkcją programu jest tworzenie fizycznych napędów CD, DVD lub Blu-ray z oryginalnych obrazów ISO/MDS. Jeśli zawartość ma być chroniona, należy zabezpieczyć obrazy hasłem, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi. Wersja Pro może również tworzyć obrazy ISO z płyt CD/DVD, które mogą być następnie nagrane lub zamontowane.

 Program Windows zapisuje dokładne obrazy płyt w formacie MDS, MDX lub ISO. Można łączyć te obrazy, jak również obrazy w innych formatach, takich jak BWT, CUE, CDI, IMG, ZIP i NRG z Nero, CCD z CloneCD lub TC lub HC z TrueCrypt, do maksymalnie czterech wirtualnych dysków. Dostęp odbywa się wtedy jak na zwykłych dyskach twardych za pomocą Eksploratora Windows, bez konieczności odkopywania oryginałów. Za pomocą darmowego oprogramowania można również otwierać obrazy maszyn wirtualnych z programów VMware, VirtualBox lub Virtual PC. Ponieważ Daemon Tools Lite emuluje napędy optyczne, można używać obrazów CD i DVD na komputerach bez napędów CD, na przykład do instalacji systemu Windows lub odtwarzania niezabezpieczonych przed kopiowaniem filmów DVD. Po uruchomieniu programu Daemon Tools Lite w systemie Windows obrazy są automatycznie kojarzone z określonymi literami dysku, jeśli to konieczne.

Ostatnie zmiany

W nowej wersji 10.x "Daemon Tools" mają zupełnie nowy wygląd Windows 10. Pożądane funkcje z płatnej wersji Pro można teraz zakupić indywidualnie poprzez zakup w aplikacji.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Opinie

Napisz swoją opinię

AVG Secure VPN

Daemon Tools Lite 10

Daemon Tools Lite jest oprogramowaniem, które pozwala na przechowywanie i zarządzanie kopiami zapasowymi 1:1 płyt CD, DVD i Blu-ray na dysku twardym.

Napisz swoją opinię
1 inny produkt w tej samej kategorii:

Alcohol 120%

Recenzje: 0

Alkohol 120%, to potężne oprogramowanie do nagrywania płyt CD i DVD w systemie Windows, które ułatwia tworzenie kopii zapasowych płyt DVD i CD. Dodatkowo, program pozwala na przechowywanie najczęściej używanych płyt CD jako obrazów na komputerze i można je zamontować na 1 z 31 wirtualnych dysków za pomocą jednego kliknięcia.

Cena 166,00 zł
W magazynie