Passware Kit Basic

Ocena 

Passware Kit Basic jest łatwym w użyciu narzędziem do odzyskiwania haseł do dokumentów MS Excel i Word, administratorów Windows, kont e-mail i stron internetowych.

182,93 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis

OBSŁUGIWANE JEST PONAD 50 TYPÓW PLIKÓW

Oprogramowanie rozpoznaje i odzyskuje hasła dla ponad 50 typów plików, w tym MS Word, Excel i przeglądarek internetowych.

PRZYSPIESZENIE SPRZĘTOWE

Odzyskiwanie hasła jest akcelerowane przez procesory graficzne NVIDIA i AMD.

WINDOWS ADMIN RESET HASŁA

Natychmiastowe zresetowanie lokalnego hasła administratora systemu Windows i ustawień zabezpieczeń za pomocą startowego dysku USB lub płyty CD.

NATYCHMIASTOWE REZULTATY

Błyskawicznie odzyskuje lub resetuje wiele rodzajów haseł.

ŁATWA W UŻYCIU

Łatwe dostosowywanie ustawień odzyskiwania hasła krok po kroku.

HISTORIA HASEŁ

Wszystkie odzyskane hasła są zapisywane i gotowe do ponownego użycia na innych plikach.

Passware Kit Basic jest częścią pakietu podobnych produktów, który zawiera również edycję Standard i Professional, a także zestawy Enterprise i Forensic przeznaczone do bardziej zaawansowanych operacji. Jednakże, mimo że jest to pozbawiona edycji pakietu, program jest w stanie osadzić wszystkie niezbędne elementy wymagane do odzyskania hasła.

Aplikacja posiada profesjonalnie wyglądający interfejs, który ujawnia wszystkie jej cechy. Główne opcje pozwalają na odzyskanie haseł do chronionych plików za pomocą różnych metod, w tym słownika i brutalnych ataków, jak również odszyfrować hasło do połączeń sieciowych i różnych stron internetowych.

Jeśli ustawisz go na ujawnienie hasła dla chronionego dokumentu, możesz skorzystać z wbudowanego kreatora, który poprowadzi Cię przez wszystkie niezbędne kroki lub możesz dostosować proces deszyfrowania, wybierając ręcznie typy ataków, które mają być przeprowadzone.

Wspomagany jest również startowy twórca obrazu, składający się z czterech głównych kroków, które są łatwe do wykonania. Z drugiej strony, hasła do poczty elektronicznej, sieci i Internetu są odzyskiwane automatycznie, bez interwencji użytkownika, przez szybki i wszechstronny silnik.

Podsumowując, Passware Password Recovery Kit Basic jest niezawodną aplikacją skierowaną głównie do użytkowników domowych, w przeciwieństwie do bardziej zaawansowanego rodzeństwa. Czas trwania każdego zadania odzyskiwania hasła jest zmienny, oczywiście w zależności od samego hasła.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Zastosowanie
Do domu
Wersja językowa
Angielska
Opinie

Napisz swoją opinię

Passware Kit Basic

Passware Kit Basic

Passware Kit Basic jest łatwym w użyciu narzędziem do odzyskiwania haseł do dokumentów MS Excel i Word, administratorów Windows, kont e-mail i stron internetowych.

Napisz swoją opinię