Microsoft 365 Personal

Ocena 

Możesz prowadzić swoje życie jak profesjonalista dzięki aplikacjom Microsoft, dodatkowej pamięci masowej w chmurze, zaawansowanym zabezpieczeniom i wielu innym, wszystko to w jednym wygodnym abonamencie.

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
243,89 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis

Z Microsoft 365 Family Ty i osoby, z którymi się dzielisz, możecie:

 • Otrzymywać propozycje projektów i pisania oraz tysiące szablonów, zdjęć stockowych, ikon i czcionek w programach Word, Excel i PowerPoint.
 • Dostęp do plików i zdjęć oraz ich udostępnianie na różnych urządzeniach za pomocą OneDrive
 • Świadomość, że pliki są chronione za pomocą wbudowanego systemu wykrywania i odzyskiwania oprogramowania okupowego; najważniejsze pliki są chronione za pomocą dwustopniowej weryfikacji w osobistym skarbcu OneDrive.
 • Uzyskaj dostęp do nowych funkcji, jak tylko zostaną one wydane.
 • Skontaktuj się z obsługą za pośrednictwem czatu lub telefonu bez dodatkowych kosztów w trakcie trwania abonamentu

*Dostępność aplikacji różni się w zależności od urządzenia/języka. Funkcje różnią się w zależności od platformy.

Wprowadź swoje pomysły w życie

Uzyskaj kreatywny impuls od Microsoft 365 dzięki sugestiom dotyczącym edycji i pisania w programie Word, wglądowi w dane w programie Excel oraz opcjom projektowania, układu i kolorów w programie PowerPoint. Jako abonent masz dostęp do inteligentnych funkcji pomocy i treści premium w każdej aplikacji.

Chroń to, co jest ważne

Oddychaj spokojnie, wiedząc, że możesz tworzyć kopie zapasowe i uzyskiwać dostęp do zdjęć i plików na swoich urządzeniach dzięki 1 TB pamięci masowej w chmurze OneDrive. Ponadto, dzięki własnemu folderowi Personal Vault w OneDrive, otrzymujesz dodatkową warstwę zabezpieczeń z dwuetapową weryfikacją tożsamości najważniejszych plików.

Razem osiągaj więcej

Niezależnie od tego, czy jest to projekt szkolny, sprzedażowy, czy biuletyn informacyjny, możesz płynnie pracować z innymi w tym samym czasie. Łatwo jest udostępniać pliki OneDrive z komputera lub urządzenia przenośnego i pozwalać znajomym, kolegom z klasy lub rodzinie na przeglądanie, zgłaszanie sugestii i edycję dokumentu.

Zorganizuj swój czas

Teraz możesz zarządzać wieloma kalendarzami w jednym widoku, szybko sortować e-maile za pomocą Skrzynki odbiorczej Focused, a także korzystać z funkcji Sugerowane odpowiedzi, aby natychmiast trafić na wysyłkę i przejść dalej. Możesz to wszystko zrobić nawet w trybie offline, aby kontynuować swoje życie.

Aplikacje Premium w zestawie:

 • Word
 • Excel
 • PowerPoint
 • OneNote
 • Outlook
 • OneDrive
 • Skype
Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
System operacyjny
MacOS
System operacyjny
Mobile
Wersja językowa
Polska
Opinie

Napisz swoją opinię

Microsoft 365 Personal

Microsoft 365 Personal

Możesz prowadzić swoje życie jak profesjonalista dzięki aplikacjom Microsoft, dodatkowej pamięci masowej w chmurze, zaawansowanym zabezpieczeniom i wielu innym, wszystko to w jednym wygodnym abonamencie.

Napisz swoją opinię
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Recenzje: 0

Najważniejsze, żeby to wszystko załatwić. Office Home and Student 2019 jest dla studentów i rodzin, które chcą mieć klasyczne aplikacje biurowe, w tym Word, Excel i PowerPoint dla Windows 10. Jednorazowy zakup zainstalowany na 1 komputerze PC lub Mac do użytku w domu lub w szkole.

Cena 639,99 zł
W magazynie

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Recenzje: 0

Najważniejsze, żeby wszystko załatwić. Office Home and Business 2019 jest dla rodzin i małych firm, które chcą klasycznych aplikacji biurowych i poczty elektronicznej. Zawiera programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook, dla systemu Windows 10. 

Cena 1 299,00 zł
W magazynie

Microsoft 365 Family

Recenzje: 0

Możesz prowadzić swoje życie jak profesjonalista dzięki aplikacjom Microsoft, dodatkowej pamięci masowej w chmurze, zaawansowanym zabezpieczeniom i wielu innym, wszystko to w jednym wygodnym abonamencie dla aż 6 użytkowników.

Cena 429,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Office 2018

Recenzje: 0

Wszyscy znamy alternatywy dla pakietu Microsoft Office, ale czy znasz niedrogi pakiet Office, który jest w pełni kompatybilny zarówno z najnowszymi, jak i klasycznymi formatami Microsoft? Ashampoo Office 2018 to najszybszy sposób na tworzenie dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji z pełnym komfortem i funkcjami, jakich można oczekiwać od...

Cena 269,99 zł
W magazynie