• Prezentacja działania Ashampoo Office w wersji 2018

Ashampoo Office 2018

Ocena 

Wszyscy znamy alternatywy dla pakietu Microsoft Office, ale czy znasz niedrogi pakiet Office, który jest w pełni kompatybilny zarówno z najnowszymi, jak i klasycznymi formatami Microsoft?

Ashampoo Office 2018 to najszybszy sposób na tworzenie dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji z pełnym komfortem i funkcjami, jakich można oczekiwać od pełnowartościowego pakietu biurowego. Jego moc spotyka się z kompaktowością w najlepszym pakiecie biurowym!

Liczba obsługiwanych urządzeń
219,50 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

To wszystko, co powinien mieć pakiet biurowy: mocny i w pełni kompatybilny!

  • Pełna zgodność z dokumentami Microsoft Office od wersji 6.0 do 2016 r.
  • Nowy styl wstążki dla błyskawicznego dostępu do wszystkich funkcji
  • Obsługuje przenośną instalację na napędach flash

MS Office lub Ashampoo Office 2018 - dwa zestawy biurowe, jeden format!

Oszczędzaj sobie kłopotów z ręcznym importem i eksportem: Ashampoo Office 2018 używa domyślnie formatów Microsoft Office, takich jak DOCX, XLSX i PPTS. Oznacza to, że możesz bezpośrednio edytować swoje dokumenty Ashampoo Office w Microsoft Office bez konieczności konwersji, zachowując oryginalne formatowanie do formatu T.

Używaj go na maksymalnie 5 komputerach w swoim gospodarstwie domowym

Jeśli używasz Ashampoo Office 2018 w domu, możesz go uruchomić na maksymalnie 5 komputerach! Jedna licencja wystarczy, aby zapewnić całej rodzinie potężny pakiet biurowy! Jeśli jednak używasz go komercyjnie, to jedna licencja na jedną instalację.

Nie ma nic prostszego: nowy styl wstążki w Ashampoo Office 2018

Nowoczesny interfejs wstęgowy sprawia, że ogromny zestaw funkcji jest łatwo dostępny dla użytkowników. A przy okazji: tryb wstążki nadal pozwala na dostęp do wszystkich funkcji za pośrednictwem menu. Dzięki temu przejście od klasycznego interfejsu jest wyjątkowo łatwe. Jeśli nie chcesz się przełączać: klasyczny interfejs nadal tam jest. To jest twój wybór!

Doskonałe edytory tekstu: TextMaker 2018

TextMaker 2018 to nowoczesny edytor tekstów dla każdego rodzaju dokumentu - kartki z życzeniami, broszury, listu motywacyjnego lub całej pracy dyplomowej. Unikalny tryb obiektowy pozwala na dowolne pozycjonowanie grafiki, rysunku i tekstu w dokumencie. Licznik wyrazów w czasie rzeczywistym pomaga sprostać wszelkim wymaganiom dotyczącym długości, a natywna obsługa DOCX zapewnia, że Twoje pliki zawsze będą współpracować z Microsoft Word. Gotowe dokumenty mogą być nie tylko drukowane, ale także eksportowane jako pliki PDF lub e-książki.

Mistrzowskie arkusze kalkulacyjne: PlanMaker 2018

Potężny program PlanMaker 2018 sprawia, że tworzenie obliczeń, tabel i wykresów jest niezwykle łatwe. Od prostych rozkładów jazdy po rozbudowane planowanie finansowe dla Twojej firmy, PlanMaker zapewni Ci bezpieczeństwo. Podkreślanie składni i sprawdzanie poprawności formuł pomagają szybko znaleźć i wyeliminować wszelkie błędy. Dzięki ponad 350 wbudowanym kalkulacjom, łatwej obsłudze tabel i obsłudze ogromnych arkuszy kalkulacyjnych z ponad 1 milionem wierszy oraz tabel przestawnych, PlanMaker 2018 może podjąć się każdej kalkulacji. A program korzysta z XLSX - formatu używanego przez Microsoft Excel!

Urzekające prezentacje: Presentations 2018

Korzystaj z opcji Presentations 2018, aby tworzyć prezentacje, które nigdy nie przestaną robić wrażenia. Animacje i przejścia slajdów w połączeniu z dojrzałą koncepcją slide master pomogą Ci podjąć się każdego projektu. Wystarczy kilka kliknięć, aby utworzyć dowolną liczbę układów wzorcowych. Pozwoli to nie tylko nadać slajdom spójny wygląd, ale także zapewni pełną kompatybilność z programem PowerPoint. Liczne gotowe szablony projektów konfigurowalne za pomocą jednego kliknięcia zdejmą z Twoich ramion pracę nad projektem. Urozmaicaj swoje prezentacje grafiką, wykresami, dźwiękami, filmami wideo i animacjami. Ponieważ prezentacje wykorzystują wspólny format plików PPTX, współpraca z programem Microsoft PowerPoint jest gwarantowana.

Pozwól, aby Twoje dokumenty mówiły same za siebie: dzięki intuicyjnej obsłudze, gigantycznemu zestawowi funkcji i doskonałej wydajności, Ashampoo Office 2018 szybko dostarcza najwyższej jakości rezultaty!

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Angielska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo Office 2018

Ashampoo Office 2018

Wszyscy znamy alternatywy dla pakietu Microsoft Office, ale czy znasz niedrogi pakiet Office, który jest w pełni kompatybilny zarówno z najnowszymi, jak i klasycznymi formatami Microsoft?

Ashampoo Office 2018 to najszybszy sposób na tworzenie dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji z pełnym komfortem i funkcjami, jakich można oczekiwać od pełnowartościowego pakietu biurowego. Jego moc spotyka się z kompaktowością w najlepszym pakiecie biurowym!

Napisz swoją opinię
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Microsoft 365 Family

Recenzje: 0

Możesz prowadzić swoje życie jak profesjonalista dzięki aplikacjom Microsoft, dodatkowej pamięci masowej w chmurze, zaawansowanym zabezpieczeniom i wielu innym, wszystko to w jednym wygodnym abonamencie dla aż 6 użytkowników.

Cena 429,99 zł
W magazynie

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Recenzje: 0

Najważniejsze, żeby to wszystko załatwić. Office Home and Student 2019 jest dla studentów i rodzin, które chcą mieć klasyczne aplikacje biurowe, w tym Word, Excel i PowerPoint dla Windows 10. Jednorazowy zakup zainstalowany na 1 komputerze PC lub Mac do użytku w domu lub w szkole.

Cena 639,99 zł
W magazynie

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Recenzje: 0

Najważniejsze, żeby wszystko załatwić. Office Home and Business 2019 jest dla rodzin i małych firm, które chcą klasycznych aplikacji biurowych i poczty elektronicznej. Zawiera programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook, dla systemu Windows 10. 

Cena 1 299,00 zł
W magazynie

Microsoft 365 Personal

Recenzje: 0

Możesz prowadzić swoje życie jak profesjonalista dzięki aplikacjom Microsoft, dodatkowej pamięci masowej w chmurze, zaawansowanym zabezpieczeniom i wielu innym, wszystko to w jednym wygodnym abonamencie.

Cena 299,99 zł
W magazynie