Adobe Acrobat Standard 2020

Ocena 

Dzięki programowi Adobe Acrobat Standard 2020 firma może kontynuować działalność dzięki wszystkim niezawodnym i łatwym w obsłudze narzędziom PDF, których potrzebujesz - na wyciągnięcie ręki. Tworzenie, edytowanie, wypełnianie i podpisywanie wszystkich swoich plików PDF w systemie Microsoft Windows jest szybkie i proste.

1 298,00 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis

Przeglądaj, twórz i edytuj profesjonalne dokumenty PDF za pomocą programu Adobe Acrobat Standard 2020. Ta płyta DVD zawiera wieczystą wersję programu Acrobat dla systemu Windows i zawiera nowy widok Home, który pomaga zachować porządek i produktywność, umożliwiając przeglądanie i zarządzanie dokumentami zarówno na komputerze, jak i w usługach przechowywania w chmurze, takich jak Dropbox, OneDrive i SharePoint. Konwersja dokumentów Microsoft Office, obrazów JPEG, stron internetowych i innych dokumentów do formatu PDF, który można edytować i udostępniać. Za pomocą programu Acrobat można także podpisywać cyfrowo, automatycznie wypełniać i wysyłać formularze w niestandardowych kolorach, aby zaznaczyć ważne obszary. Każdy aspekt PDF może być edytowany, w tym tekst, obrazy, a nawet metadane.

Inne funkcje w wersji 2020 obejmują obsługę technologii Microsoft Information Protection (MIP), takich jak Azure Information Protection (AIP) i Information Protection przy użyciu Office 365. Wbudowany mechanizm optycznego rozpoznawania znaków (OCR) może być skonfigurowany do wykrywania tekstu na zdjęciach. Dodatkowo, technologia DirectInk pozwala na dokładne pisanie i rysowanie bezpośrednio na dokumencie za pomocą piór cyfrowych, bez konieczności wybierania narzędzia. Subskrybowanie usługi Acrobat Pro DC umożliwia korzystanie z dodatkowych funkcji, takich jak obsługa urządzeń przenośnych.

Ulepszony ekran główny

Zarządzaj, organizuj i wyszukuj pliki PDF zarówno na komputerze, jak i w usłudze przechowywania w chmurze z poziomu ekranu głównego. Zawiera on aktualną listę plików, rekomendacje narzędzi do edycji plików PDF, pole wyszukiwania i kontekstowe menu, które umożliwiają podejmowanie działań w odniesieniu do wielu plików i monitorowanie stanu udostępnianych dokumentów.

  • Wyświetlanie, edytowanie i tworzenie dokumentów PDF
  • Tworzenie wysokiej jakości plików PDF z możliwością edycji i zmiany tekstu, obrazów, a nawet metadanych.
  • Konwertowanie dokumentów

Dokumenty Microsoft Word, Excel i PowerPoint - oprócz obrazów w formacie JPEG, stron internetowych i innych - mogą być eksportowane do plików PDF w celu ich edycji i udostępniania. Można również używać programu Acrobat do konwersji plików PDF do formatów Word, Excel lub PowerPoint, zachowując czcionki, formatowanie i układy.

Skanowanie dokumentów

Dokumenty mogą być skanowane bezpośrednio do programu Acrobat, a wbudowany mechanizm rozpoznawania OCR został zaprojektowany tak, aby rozpoznawać tekst i umożliwiać jego przeszukiwanie, nawet jeśli jest to tekst na żywo zawarty w obrazie.

Tworzenie chronionych plików PDF

Dodaj ograniczenia do swojego dokumentu, aby uniemożliwić innym osobom kopiowanie, edytowanie lub drukowanie poufnych informacji. Program Acrobat 2020 obsługuje również aplikacje Microsoft Azure Information Protection (AIP) i Information Protection przy użyciu pakietu Office 365.

Wypełnianie formularzy w pamięci flash

Dodaj niestandardowe kolory do formularzy w celu podkreślenia określonych obszarów. Możesz również automatycznie wypełniać, podpisywać i wysyłać formularze za pomocą funkcji inteligentnego automatycznego wypełniania.

Kompatybilny z chmurą

Acrobat 2020 obsługuje usługi pamięci masowej w chmurze, takie jak OneDrive, Dropbox, Box i SharePoint.

Pisanie za pomocą DirectInk

Technologia DirectInk pozwala na płynne i dokładne pisanie bezpośrednio na dokumentach za pomocą piór cyfrowych.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Opinie

Napisz swoją opinię

Adobe Acrobat Standard 2020

Adobe Acrobat Standard 2020

Dzięki programowi Adobe Acrobat Standard 2020 firma może kontynuować działalność dzięki wszystkim niezawodnym i łatwym w obsłudze narzędziom PDF, których potrzebujesz - na wyciągnięcie ręki. Tworzenie, edytowanie, wypełnianie i podpisywanie wszystkich swoich plików PDF w systemie Microsoft Windows jest szybkie i proste.

Napisz swoją opinię
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Adobe Acrobat Pro 2020

Recenzje: 0

Acrobat 2020 to najnowsza, wieczysta wersja programu Acrobat na pulpit. Upraszcza ona codzienne zadania związane z plikami PDF i zawiera wiele udogodnień zwiększających produktywność podczas pracy z plikami PDF z komputera.

Cena 2 105,27 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo PDF Pro 2

Recenzje: 0

Ashampoo PDF Pro jest kompletnym rozwiązaniem do zarządzania i edycji dokumentów PDF. Program ma wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia, konwersji, edycji, łączenia i ochrony plików PDF. Twórz dokumenty o idealnych wymiarach, które można odczytać na dowolnym urządzeniu i używaj szyfrowania, aby chronić swoją własność, gdy jest to konieczne. Twoje pliki...

Cena 269,99 zł
W magazynie