Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 52,85 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
 • Banner

Ashampoo PDF Pro 2

Ocena 

Ashampoo PDF Pro jest kompletnym rozwiązaniem do zarządzania i edycji dokumentów PDF. Program ma wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia, konwersji, edycji, łączenia i ochrony plików PDF.

Twórz dokumenty o idealnych wymiarach, które można odczytać na dowolnym urządzeniu i używaj szyfrowania, aby chronić swoją własność, gdy jest to konieczne. Twoje pliki PDF są teraz tak samo łatwe do edycji jak dokumenty Word!

Liczba chronionych urządzeń
219,50 zł
Ilość

  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Uniwersalny edytor PDF - tworzenie, edycja i konwersja z łatwością

 • Tworzenie i edycja interaktywnych formularzy
 • Porównaj dwa pliki PDF obok siebie
 • Nowa funkcja zrzutów ekranu w formacie PDF zapewniająca doskonałe zrzuty ekranu
 • Edycja otwartych obrazów w miejscu za pomocą zewnętrznego edytora obrazów
 • Legalnie obowiązująca numeracja Batesa
 • Znajdź i zamień kolory w dokumentach
 • Dzielenie plików PDF na mniejsze dokumenty z niestandardową liczbą stron
 • Obsługuje PDF 1.4 dla zgodności wstecznej
 • Nowe i uproszczone okno dialogowe formatowania tekstu
 • Nowe okno szybkiego dostępu do ustawień listu, wiersza i akapitu
 • Zastąpienie czcionek dokumentów w celu łatwiejszej wymiany plików z innymi programami PDF
 • Bardziej znaczące ikony na pasku narzędzi
 • Pojedynczy jednolity tryb edycji zamiast "Widok", "Komentarz" i "Edycja".
 • Nowa struktura menu dla niezrównanej łatwości obsługi
 • Nowy pasek narzędzi z ostatnio używanymi operacjami na stronie
 • Nowa funkcja autonaprawy

Tworzenie interaktywnych formularzy

Ashampoo PDF Pro jest nie tylko idealny do wypełniania formularzy, ale także do tworzenia i edycji własnych. Wystarczy kilka kliknięć, aby dodać do formularza PDF interaktywne elementy, takie jak listy wyboru, pola wyboru lub pola wprowadzania danych. Formularze te mogą być następnie łatwo wypełnione przez każdego, kto korzysta ze standardowego czytnika PDF.

Porównaj PDFy

Widok "obok siebie" jest prawdziwą ozdobą Ashampoo PDF Pro i pozwala na szybkie porównanie dwóch dokumentów PDF z synchronicznym przewijaniem. Funkcja ta jest szczególnie przydatna podczas tłumaczenia lub przeglądania zmian w dokumencie tego samego pliku. Jedno kliknięcie ujawni nawet najmniejsze zmiany!

Tworzenie migawek

Chcesz przechwycić część swojego dokumentu jako plik graficzny? Masz to! Nowe narzędzie do zrzutów ekranu może szybko i łatwo przechwycić dowolną część dokumentu dzięki niestandardowym formatom, rozdzielczości i głębi kolorów, w tym obsłudze kanałów alfa. Po prostu uchwyć te części, które są dla Ciebie naprawdę ważne!

Bezproblemowa edycja obrazu za pomocą zewnętrznych aplikacji

Może to brzmieć znajomo: Musisz edytować obraz osadzony w pliku PDF za pomocą zewnętrznego edytora obrazu. Zazwyczaj trzeba wyeksportować obraz, otworzyć go w zewnętrznym edytorze, zapisać zmiany, a następnie ponownie zaimportować do pliku PDF. W przypadku Ashampoo PDF Pro , jedno kliknięcie otwiera obraz w preferowanym edytorze, a po zapisaniu, Ashampoo PDF Pro zapyta Cię czy chcesz zastosować zmiany w dokumencie PDF.

Znajdź i wymień kolory

Czasami konieczna jest wymiana kolorów w całym dokumencie, np. w celu dostosowania jego wyglądu do wymagań firmy lub projektu. Nowa funkcja "znajdź i wymień" sprawia, że jest to łatwe: wystarczy wybrać kolor, który ma być zastąpiony, a następnie wymienić, a Ashampoo PDF zajmie się resztą. Oszczędzaj czas i wysiłek dzięki nowym funkcjom w Ashampoo PDF Pro!

Nowiutki interfejs użytkownika

Jeśli używałeś już wcześniej Ashampoo PDF Pro, zauważysz dużą zmianę zaraz po uruchomieniu programu: Interfejs użytkownika został całkowicie zmodernizowany, a ikony na pasku narzędzi zostały przeprojektowane, aby były bardziej znaczące. Ponadto, program PDF oferuje teraz ikony przyjazne dla dotyku, w razie potrzeby - idealne do stosowania z ekranem dotykowym lub wyświetlaczami o wysokiej rozdzielczości!

Konwersja dokumentów do formatu Word lub innych

Ashampoo PDF Pro posiada dojrzały silnik OCR, który konwertuje zeskanowane znaki na tekst edytowalny przez komputer. Naturalnie, program umożliwia również bezproblemową wymianę plików z programem Microsoft Word.

Znajdź i wymień w ciągu kilku sekund

Ashampoo PDF Pro odnajduje i zastępuje znacznie więcej niż znajdziesz w innych edycjach PDF. Możesz zastąpić tekst nie tylko za pomocą jednego kliknięcia, ale także hiperłącza, czcionki i kolory. Jest to najszybszy i najprostszy sposób na dostosowanie wyglądu dokumentu i można nawet zastosować tę funkcję do wielu plików.

Komentarz, edycja i wyróżnienie

Ashampoo PDF Pro to wygodny sposób na dodawanie komentarzy do plików PDF, wyróżnianie ważnych fragmentów lub dodawanie rysunków do wyjaśnienia. Wbudowane pieczątki takie jak "Zatwierdzone!" lub "Poufne!" dodatkowo pomogą Ci oznaczyć swoje dokumenty.

Tworzenie plików PDF z łatwością

Ashampoo PDF Pro tworzy wysokiej jakości pliki PDF ze wszystkich programów Windows obsługujących drukowanie. Po prostu wybierz "Drukuj" w wybranej aplikacji i wybierz "Ashampoo PDF" jako drukarkę. W razie potrzeby, Ashampoo PDF Pro może automatycznie zmniejszać skalę obrazów, np. do publikacji online.

Wszechstronne śledzenie zmian i sprawdzanie pisowni

Za pomocą Ashampoo PDF Pro możesz modyfikować, dodawać, usuwać i formatować akapity tekstowe lub strony. W razie potrzeby program może wyróżnić ostatnie zmiany dzięki wbudowanemu narzędziu do śledzenia zmian, które pomoże Ci w aktualizacji dokumentów. Zintegrowany sprawdzacz pisowni pomaga uniknąć literówek, a automatyczna szyfrowanie zapewnia, że teksty wyglądają przyzwoicie.

Ochrona dokumentów za pomocą 128-bitowego szyfrowania AES

Dzięki silnemu szyfrowaniu AES, Twoje pliki PDF są chronione przed nieautoryzowanymi i niepożądanymi działaniami, takimi jak otwieranie, edycja, drukowanie lub ekstrakcja tekstu. Ty decydujesz, co odbiorcy mogą, a czego nie mogą zrobić z Twoimi plikami! Możesz również trwale i nieodwołalnie zaciemnić poufne informacje.

Wypełnij i wydrukuj formularze

Ashampoo PDF pozwala nie tylko na wypełnianie interaktywnych formularzy, ale również obsługuje bardziej powszechne formularze, które zostały stworzone jako dokumenty PDF, używane przez różne agencje rządowe. Oszczędzaj czas i wypełniaj formularze na komputerze zamiast drukować i wypełniać je w staromodny sposób.

Praca z grafiką i rysunkami jest łatwa dzięki Ashampoo PDF. Wstawiaj, edytuj, przesuwaj i przycinaj obiekty według potrzeb. Możesz nawet użyć ich jako znaków wodnych, aby chronić swoją własność intelektualną lub sklonować je w celu łatwego ponownego użycia.

Łatwe formatowanie, poprawianie i ponowne komponowanie

Przeglądanie dokumentów jest łatwe dzięki Ashampoo PDF. Przerzucaj i usuwaj lub kadruj i obracaj poszczególne strony według własnego uznania. Możesz nawet wstawiać strony z innych dokumentów PDF lub łączyć wiele dokumentów w jednym pliku z niesamowitą łatwością.

Uniwersalny edytor PDF - tworzenie, edycja i konwersja z łatwością

Szukasz darmowego edytora PDF? Nie szukaj dalej. Możesz korzystać z Ashampoo PDF Pro 2 bezpłatnie przez 10 dni, plus 20, jeśli po tym czasie zakończysz bezpłatną rejestrację! Oto Twoja szansa, aby uzyskać cały miesiąc przeglądania, edycji, konwersji i tworzenia plików PDF za darmo!

Używaj go na maksymalnie 3 komputerach w swoim gospodarstwie domowym

Jeśli używasz Ashampoo® PDF Pro 2 w domu, możesz go uruchomić na maksymalnie 3 komputerach! Jedna licencja wystarczy, aby zapewnić całej rodzinie potężny pakiet biurowy! Jeśli jednak używasz go komercyjnie, to jedna licencja na jedną instalację.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

AVG Secure VPN

Ashampoo PDF Pro 2

Ashampoo PDF Pro jest kompletnym rozwiązaniem do zarządzania i edycji dokumentów PDF. Program ma wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia, konwersji, edycji, łączenia i ochrony plików PDF.

Twórz dokumenty o idealnych wymiarach, które można odczytać na dowolnym urządzeniu i używaj szyfrowania, aby chronić swoją własność, gdy jest to konieczne. Twoje pliki PDF są teraz tak samo łatwe do edycji jak dokumenty Word!

Napisz swoją opinię
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Adobe Acrobat Pro 2020

Recenzje: 0

Acrobat 2020 to najnowsza, wieczysta wersja programu Acrobat na pulpit. Upraszcza ona codzienne zadania związane z plikami PDF i zawiera wiele udogodnień zwiększających produktywność podczas pracy z plikami PDF z komputera.

Cena 2 105,27 zł
Więcej
W magazynie

Adobe Acrobat Standard 2020

Recenzje: 0

Dzięki programowi Adobe Acrobat Standard 2020 firma może kontynuować działalność dzięki wszystkim niezawodnym i łatwym w obsłudze narzędziom PDF, których potrzebujesz - na wyciągnięcie ręki. Tworzenie, edytowanie, wypełnianie i podpisywanie wszystkich swoich plików PDF w systemie Microsoft Windows jest szybkie i proste.

Cena 1 596,54 zł
Więcej
W magazynie