Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 52,85 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Adobe Creative Cloud

Ocena 

Creative Cloud to kolekcja ponad 20 aplikacji desktopowych i mobilnych oraz usług z zakresu fotografii, projektowania, wideo, Internetu, UX i innych. Teraz możesz zabierać swoje pomysły w nowe miejsca dzięki programowi Photoshop na iPadzie, rysować i malować za pomocą Fresco oraz projektować w 3D i AR.

Czas trwania licencji
2 639,46 zł
Ilość

  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis

Ten 12-miesięczny abonament na oprogramowanie Adobe Creative Cloud to jeden z najbardziej wszechstronnych pakietów oprogramowania do tworzenia treści, który oferuje pełny dostęp do ponad 20 aplikacji zaspokajających wszystkie potrzeby w zakresie projektowania, Internetu, fotografii, wideo i tworzenia grafiki. Zawierając znane i ulubione aplikacje, takie jak Photoshop, InDesign, Illustrator, Premiere, Lightroom i Dreamweaver, a także bardziej specjalistyczne rozwiązania, takie jak Adobe XD, Typekit, Audition, Spark i After Effects, chmura Creative Cloud oferuje wszechstronny zakres kontroli nad edycją, produkcją, udostępnianiem i zarządzaniem projektami kreatywnymi.

Jako usługa oparta na chmurze, Creative Cloud daje nieograniczony dostęp do wszystkich aplikacji na zasadzie pobierania, a także zawiera mobilne wersje wybranych aplikacji do użytku na urządzeniach przenośnych. Konstrukcja ta pomaga również zapewnić, że aplikacje są zawsze na bieżąco z najnowszymi funkcjami i narzędziami, a także pomaga synchronizować ustawienia i pliki w różnych miejscach pracy. Oprócz dostępu do oprogramowania, ten 12-miesięczny abonament obejmuje również 100 GB pamięci masowej w chmurze do przechowywania plików.

Projekt

Dostępny jest szeroki wachlarz narzędzi projektowych do pracy na różnych nośnikach, pasujących do niemal każdego projektu, niezależnie od tego, czy chodzi o projektowanie logotypów, plakatów, broszur, reklam, czy też produkcję dzieł sztuki. Oprócz znanych Państwu ulubionych aplikacji desktopowych, dostępne są również mobilne wersje wybranych aplikacji do szkicowania, rysowania i tworzenia układów graficznych w podróży.

Photoshop do edycji i komponowania obrazów

Ilustrator do tworzenia grafiki wektorowej i ilustracji

InDesign dla potrzeb projektowania i układu stron zarówno w druku, jak i publikacji cyfrowej

Adobe Stock do wyszukiwania zasobów dla kreatywnych projektów

Ilustrator Rysunek dla potrzeb rysowania wektorowego w dowolnym miejscu

Typekit oferuje tysiące krojów pisma z różnych odlewni typu

Web i UX

Różne aplikacje mogą być wykorzystywane do projektowania i prototypowania stron internetowych, tworzenia aplikacji mobilnych, budowania interfejsów i wielu innych. Umiejętności kodowania nie są konieczne w przypadku wybranych narzędzi do projektowania wizualnego, a dostęp do tysięcy krojów pisma pozwala na dopracowanie gotowego wyglądu stron.

Adobe XD do projektowania, tworzenia prototypów i dzielenia się doświadczeniami użytkowników

Adobe Muse pozwala na projektowanie i publikowanie stron internetowych bez konieczności pisania kodu.

Dreamweaver jest pełnowartościowym narzędziem do projektowania i rozwoju sieci.

Typekit daje dostęp do różnych typów czcionek z wiodących odlewni typu

Fotografia

Standardowa edycja zdjęć, dobrze uzupełniona oferta aplikacji opartych na zdjęciach, pozwala na edycję, porządkowanie, przechowywanie i udostępnianie zdjęć z dowolnego miejsca, a także przekształcanie i udoskonalanie ich w niemal wszystko, co można sobie wyobrazić.

Photoshop to solidne narzędzie do edycji i komponowania, które spełni wszystkie Twoje potrzeby związane z obrazowaniem.

Lightroom CC to usługa fotograficzna oparta na chmurze, dająca dostęp i kontrolę nad edycją w dowolnym miejscu.

Lightroom Classic to zorientowana na komputer wersja tej zaawansowanej aplikacji do edycji i zarządzania obrazami.

Wideo

Zdolny do obsługi wszystkiego, od filmów domowych i udostępniania do YouTube do produkcji filmów fabularnych, szeroki wachlarz narzędzi do montażu wideo jest dostępny dla wszystkich potrzeb. Narzędzia do edycji pozwalają na pracę w dowolnym miejscu, od smartfona po stację roboczą, można produkować ruchome grafiki i udoskonalać dźwięk.

Adobe Premiere Pro to pełne rozwiązanie do produkcji i edycji filmów wideo, zdolne do obsługi każdego zadania, dużego i małego.

After Effects pozwala na zastosowanie kinowych efektów wizualnych w Twoich produkcjach

Adobe Audition oferuje korzyści związane z nagrywaniem, miksowaniem i odtwarzaniem dźwięku.

Animacja postaci pozwala na animację postaci 2D w czasie rzeczywistym

Adobe Story służy jako aplikacja do wspólnego pisania scenariuszy i pre-produkcji.

Premiere Clip może być używany do edycji filmów w dowolnym miejscu z urządzenia mobilnego

Grafika

Adobe Spark to intuicyjne trio aplikacji, które pozwalają nawet na stosowanie własnych elementów brandingowych, logo i kolorów w projektach. Dzięki temu możesz zmienić swoje pomysły w grafikę, strony internetowe i historie wideo.

Spark Post to szybki sposób na tworzenie grafiki społecznościowej.

Spark Page bierze Twoje słowa i obrazy i przekształca je w dynamiczne historie internetowe.

Spark Video może być wykorzystana do produkcji atrakcyjnych treści animowanych

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
System operacyjny
MacOS
System operacyjny
Mobile
Wersja językowa
Polska
Opinie

Napisz swoją opinię

AVG Secure VPN

Adobe Creative Cloud

Creative Cloud to kolekcja ponad 20 aplikacji desktopowych i mobilnych oraz usług z zakresu fotografii, projektowania, wideo, Internetu, UX i innych. Teraz możesz zabierać swoje pomysły w nowe miejsca dzięki programowi Photoshop na iPadzie, rysować i malować za pomocą Fresco oraz projektować w 3D i AR.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

SHARPEN projects 2

Recenzje: 0

Najwyższa ostrość SHARPEN projects 2 gwarantuje uzyskanie ostrych jak brzytwa zdjęć, bez względu na to, czy na zdjęciach występują odchylenia ostrości, nieprawidłowe ustawienie ostrości czy rozmycia.

Cena 215,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Slideshow Studio HD 4

Recenzje: 0

Ashampoo Slideshow Studio HD 4 zmienia Twoje zdjęcia w żywe pokazy slajdów z imponującymi efektami. Liczne szablony, przejścia i efekty pozwalają na kreatywną pracę i osiąganie szybkich efektów.

Cena 103,19 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Snap 11

Recenzje: 0

Ashampoo Snap 11 to najszybsze i najbardziej elastyczne rozwiązanie do przechwytywania, edytowania i udostępniania wszystkiego, co znajduje się na ekranie jako zrzuty ekranu lub wideo. Szybkie zrzuty, nagrywanie wideo lub dokumentacja techniczna, Ashampoo Snap 11 posiada narzędzia, których potrzebujesz, aby wykonać zadanie szybko i stylowo!

Cena 137,59 zł
Więcej
W magazynie

Adobe Dimension CC

Recenzje: 0

Twórz wciągające treści w 3D szybciej, przy użyciu wysokiej jakości modeli, materiałów i oświetlenia. Wymiary ułatwiają tworzenie wizualizacji marki, ilustracji, makiet produktów, projektów opakowań i innych prac twórczych.

Cena 1 291,75 zł
Więcej
W magazynie

CutOut 7

Recenzje: 0

Najdrobniejsze szczegóły obrazu, precyzyjne cięcie dla kreatywnego fotomontażu! Stwórz idealne fotomontaże, w których za pomocą kilku kliknięć myszką możesz wyciąć obiekty i wstawić je do innego zdjęcia - tak, jakbyś fotografował swój obiekt przed tym tłem!

Cena 189,00 zł
Więcej
W magazynie

Adobe InCopy CC

Recenzje: 0

Program InCopy umożliwia copywriterom i edytorom stylowanie tekstu, śledzenie zmian i wprowadzanie prostych modyfikacji układu dokumentu, podczas gdy projektanci pracują nad tym samym dokumentem jednocześnie w programie Adobe InDesign - wszystko to bez nadpisywania sobie nawzajem wkładów.  

Cena 324,06 zł
Więcej
W magazynie

PhotoZoom Classic 7

Recenzje: 0

PhotoZoom bardzo ułatwia powiększanie poszczególnych części obrazu w portretach grupowych. Powiększanie obrazu szybko doprowadza nawet obrazy o wysokiej rozdzielczości do granic możliwości - w rezultacie otrzymujesz piksele, rozmycie obrazu. Nie zadowalaj się słabymi zdjęciami. Funkcja PhotoZoom została opracowana w celu uzyskania ostrych i olśniewających...

Cena 215,99 zł
Więcej
W magazynie

Adobe Illustrator CC

Recenzje: 0

Profesjonalne oprogramowanie do grafiki wektorowej, takie jak Adobe Illustrator CC, jest używane przez miliony projektantów i artystów do tworzenia wszystkiego, od wspaniałej grafiki internetowej i mobilnej po logo, ikony, ilustracje książek, opakowania produktów i billboardy.

Cena 1 297,87 zł
Więcej
W magazynie

Adobe Stock

Recenzje: 0

Dzięki codziennie dodawanym nowym treściom, Adobe Stock jest napędzany przez twórców, dla twórców. Wyszukuj i licencjonuj miliony wysokiej jakości zasobów bezpośrednio w aplikacjach Adobe Creative Cloud - i stwórz coś niesamowitego.

Cena 1 583,47 zł
Więcej
W magazynie

Adobe Animate CC

Recenzje: 0

Projektuj interaktywne animacje do gier, programów telewizyjnych i sieci. Ożywiaj kreskówki i banery reklamowe. Twórz animowane bazgroły i avatary. Dodawaj akcję do treści eLearningowych i infograficznych. Dzięki funkcji Animate możesz szybko publikować na wielu platformach w niemal każdym formacie i docierać do widzów na każdym ekranie.

Cena 1 297,87 zł
Więcej
W magazynie

NEAT projects

Recenzje: 0

Zawsze ktoś blokuje ujęcie! Jakie są właściwe składniki do zrobienia niezapomnianego zdjęcia z wakacji? Na pewno potrzebny jest dobry motyw, odpowiednie oświetlenie i oko do idealnego ujęcia - ale nigdy innych turystów! NEAT projects zajmuje się tym zagadnieniem za pomocą sprawdzonej technologii. Program kasuje wszystkie blokujące obiekty i zmienia Twoje...

Cena 189,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Photo Card 2

Recenzje: 0

Kartki z życzeniami łatwiejsze i bardziej uniwersalne - Ashampoo Photo Card 2 to umożliwia. Ashampoo Photo Card 2 zmienia Twoje zdjęcia w eleganckie kartki z życzeniami, szybko i łatwo. Pokaż swoim bliskim, na których Ci zależy i wyślij im swoje własne, bardzo osobiste pozdrowienia.

Cena 60,19 zł
Więcej
W magazynie

HDR projects 5 elements

Recenzje: 0

Najlepsza jakość obrazu HDR wszechczasów Obrazy charakteryzujące się niemal nierzeczywistym kontrastem i zakresem kolorów to często tzw. obrazy HDR. Te obrazy o wysokim zakresie dynamiki są tworzone poprzez łączenie kilku ujęć jednego motywu o różnych ustawieniach ekspozycji.

Cena 215,99 zł
Więcej
W magazynie

Adobe InDesign CC

Recenzje: 0

Adobe InDesign to wiodące w branży oprogramowanie do projektowania układów i stron dla mediów drukowanych i cyfrowych. Twórz piękne projekty graficzne z wykorzystaniem typografii najlepszych światowych autorów obrazów z firmy Adobe Stock. Szybko udostępniaj treści i informacje zwrotne w formacie PDF. Łatwe zarządzanie produkcją za pomocą programu Adobe...

Cena 1 297,87 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Photo Optimizer 8

Recenzje: 0

Ashampoo Photo Optimizer 8 udoskonala Twoje zdjęcia za jednym kliknięciem! Program w pełni automatycznie dostosowuje kolory, kontrasty i ustawienia ekspozycji do perfekcji dla poszczególnych zdjęć lub całych kolekcji. Wizualne skazy są wykrywane i usuwane poprzez dokładną analizę obrazu. 

Cena 137,59 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Photo Commander 16

Recenzje: 0

Ashampoo Photo Commander 16 to kompletne rozwiązanie do przeglądania, edycji i porządkowania zdjęć. Uporządkuj swoją kolekcję, zoptymalizuj wiele zdjęć za jednym zamachem i z łatwością twórz kalendarze, karty zdjęć i całe pokazy slajdów. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, początkującym czy profesjonalnym fotografem, doskonałe rezultaty zawsze...

Cena 171,99 zł
Więcej
W magazynie