Ashampoo Photo Commander 16

Ocena 

Ashampoo Photo Commander 16 to kompletne rozwiązanie do przeglądania, edycji i porządkowania zdjęć. Uporządkuj swoją kolekcję, zoptymalizuj wiele zdjęć za jednym zamachem i z łatwością twórz kalendarze, karty zdjęć i całe pokazy slajdów. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, początkującym czy profesjonalnym fotografem, doskonałe rezultaty zawsze znajdziesz w zasięgu kilku kliknięć.

139,83 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Kompletny pakiet usług dla Twoich zdjęć

Automatyczne udoskonalanie zdjęć

Wbudowana autokorekcja może zamienić nawet najgorsze migawki w cenne wspomnienia z wakacji poprzez natychmiastowe usunięcie zadrapań, szumu cyfrowego lub czerwonych oczu! Wiele funkcji autokorekty zdejmuje większość pracy z Twoich ramion, a zintegrowane przetwarzanie wsadowe może poprawić wszystkie Twoje zdjęcia za jednym razem.

Tworzenie kolaży, kalendarzy i kart zdjęciowych

Korzystaj z wielu dołączonych szablonów, aby z łatwością tworzyć karty zdjęć lub poddać się swojej miłości do szczegółów i zaprojektować własne kalendarze. Nawet oszałamiające kolaże nie stanowią już żadnego problemu! Ashampoo Photo Commander 16 oferuje mnóstwo opcji, dzięki którym Twoje pomysły staną się rzeczywistością!

Tworzenie pokazów slajdów

Ashampoo Photo Commander 16 tworzy pokazy slajdów w wysokiej rozdzielczości 4K! Nowe przejścia pozwalają na uzyskanie piękniejszych i bardziej wszechstronnych przejść scenicznych, a dodatkowa obsługa większej ilości formatów audio pozwala na uzyskanie bogatszego tła dźwiękowego. Gotowe pokazy slajdów są natychmiast widoczne w czasie rzeczywistym dzięki nowej kontroli playbaru wideo.

Prezentuj zdjęcia w stylu

Niezależnie od tego, czy oglądasz swoje zdjęcia na własną rękę, czy z przyjaciółmi, pokochasz nowy tryb prezentacji. Użyj głównego wyświetlacza do sterowania przepływem, a drugiego wyświetlacza do prezentacji zdjęć! Świetnie nadaje się również do rzutników, modyfikuj swoje zdjęcia w czasie rzeczywistym bez opuszczania prezentacji!

Ustawianie, używanie i edycja geotagów

Nowoczesne kamery i telefony komórkowe wykorzystują geotagowanie do zapisywania lokalizacji każdego ujęcia. Ashampoo Photo Commander 16 może dodawać i edytować te informacje oraz używać ich do sortowania zdjęć. Program może nawet przetwarzać te dane, aby określić dokładny kraj, miasto i ulicę dla każdego zdjęcia! Prześledź etapy swoich wakacji na mapie i pozwól programowi pokazać Ci, gdzie każde zdjęcie zostało zrobione!

Poprawiaj i edytuj zdjęcia

Przycinaj obrazy do rozmiaru, prostuj horyzonty lub ustawiaj akcenty kolorystyczne. Wycinaj osoby i przedmioty lub modyfikuj perspektywy. Zastosuj wspaniałe efekty i przejdź do profesjonalnej pracy z krzywymi gradacji i korektami tonalnymi.

Nowoczesny, adaptacyjny interfejs

Ashampoo Photo Commander 16 nie tylko zyskuje nowy, elegancki wygląd, ale także dostosowuje się do Twojej metody pracy. Najczęściej używane funkcje pojawiają się automatycznie w menu szybkiego dostępu, dzięki czemu są zawsze o jedno kliknięcie bliżej, aby uzyskać szybsze rezultaty! Oczywiście, jeśli wolisz, zawsze możesz powrócić do klasycznego widoku.

Zaprowadź ład w swojej kolekcji zdjęć

Ashampoo Photo Commander 16 zapewnia większą przejrzystość wizualną. Nowe filtry plików umożliwiają skuteczniejsze śledzenie zdjęć, np. poprzez połączenie wyszukiwania na podstawie lokalizacji i czasu! Elastyczny widok grupowy pozwala na natychmiastowe wybieranie plików i podgląd ich danych EXIF na nowym pasku stanu. Sezonowi fotografowie docenią nowy widok dekady, który zapewnia zupełnie nowy wygląd ich kolekcji zdjęć.

Wyznaczanie nowych trendów za pomocą PNG

PNG jest już jednym z najpopularniejszych formatów obrazu w Internecie, a animacje PNG stanowią ciekawą alternatywę dla animacji GIF. Ashampoo Photo Commander może drastycznie zmniejszyć rozmiary plików PNG, aby zaoszczędzić miejsce i ruch, szczególnie na urządzeniach mobilnych. Animacje mogą być również szybko tworzone, konwertowane lub ekstrahowane.

Życzenia klienta spełnione

Metadane EXIF i IPTC są teraz wyświetlane na pasku stanu i mogą być swobodnie edytowane i eksportowane. Popularna wyszukiwarka duplikatów plików została znacznie przyspieszona. Wiele stron może być teraz skanowanych za jednym razem i w razie potrzeby konwertowanych do formatu PDF. Ważna funkcja zoom została również znacznie przyspieszona.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo Photo Commander 16

Ashampoo Photo Commander 16

Ashampoo Photo Commander 16 to kompletne rozwiązanie do przeglądania, edycji i porządkowania zdjęć. Uporządkuj swoją kolekcję, zoptymalizuj wiele zdjęć za jednym zamachem i z łatwością twórz kalendarze, karty zdjęć i całe pokazy slajdów. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, początkującym czy profesjonalnym fotografem, doskonałe rezultaty zawsze znajdziesz w zasięgu kilku kliknięć.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Adobe Animate CC

Recenzje: 0

Projektuj interaktywne animacje do gier, programów telewizyjnych i sieci. Ożywiaj kreskówki i banery reklamowe. Twórz animowane bazgroły i avatary. Dodawaj akcję do treści eLearningowych i infograficznych. Dzięki funkcji Animate możesz szybko publikować na wielu platformach w niemal każdym formacie i docierać do widzów na każdym ekranie.

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

Adobe Photoshop CC

Recenzje: 0

Najlepsze na świecie oprogramowanie do projektowania graficznego jest podstawą niemal każdego kreatywnego projektu, od edycji i komponowania zdjęć po cyfrowe malowanie, animację i projektowanie graficzne. A teraz możesz wykorzystać moc programu Photoshop na całym pulpicie i iPadzie, aby tworzyć wszędzie tam, gdzie natchnie Cię inspiracja.

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

Denoise Projects 2

Recenzje: 0

Ulepszone zdjęcia wolne od zakłóceń obrazu Zacznij drastycznie poprawiać swoje zdjęcia, korzystając z niestandardowej, precyzyjnie zmodyfikowanej redukcji szumów obrazu, aby dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb. DENOISE projects 2 to jedyne dostępne oprogramowanie zdolne do usuwania wszystkich siedmiu znanych form szumów obrazu. Teraz możesz...

Cena 215,99 zł
W magazynie

Adobe InDesign CC

Recenzje: 0

Adobe InDesign to wiodące w branży oprogramowanie do projektowania układów i stron dla mediów drukowanych i cyfrowych. Twórz piękne projekty graficzne z wykorzystaniem typografii najlepszych światowych autorów obrazów z firmy Adobe Stock. Szybko udostępniaj treści i informacje zwrotne w formacie PDF. Łatwe zarządzanie produkcją za pomocą programu Adobe...

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

Adobe Creative Cloud

Recenzje: 0

Creative Cloud to kolekcja ponad 20 aplikacji desktopowych i mobilnych oraz usług z zakresu fotografii, projektowania, wideo, Internetu, UX i innych. Teraz możesz zabierać swoje pomysły w nowe miejsca dzięki programowi Photoshop na iPadzie, rysować i malować za pomocą Fresco oraz projektować w 3D i AR.

Cena 3 246,54 zł
W magazynie

CutOut 7

Recenzje: 0

Najdrobniejsze szczegóły obrazu, precyzyjne cięcie dla kreatywnego fotomontażu! Stwórz idealne fotomontaże, w których za pomocą kilku kliknięć myszką możesz wyciąć obiekty i wstawić je do innego zdjęcia - tak, jakbyś fotografował swój obiekt przed tym tłem!

Cena 189,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Snap 11

Recenzje: 0

Ashampoo Snap 11 to najszybsze i najbardziej elastyczne rozwiązanie do przechwytywania, edytowania i udostępniania wszystkiego, co znajduje się na ekranie jako zrzuty ekranu lub wideo. Szybkie zrzuty, nagrywanie wideo lub dokumentacja techniczna, Ashampoo Snap 11 posiada narzędzia, których potrzebujesz, aby wykonać zadanie szybko i stylowo!

Cena 137,59 zł
W magazynie

Adobe InCopy CC

Recenzje: 0

Program InCopy umożliwia copywriterom i edytorom stylowanie tekstu, śledzenie zmian i wprowadzanie prostych modyfikacji układu dokumentu, podczas gdy projektanci pracują nad tym samym dokumentem jednocześnie w programie Adobe InDesign - wszystko to bez nadpisywania sobie nawzajem wkładów.  

Cena 324,06 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Photo Card 2

Recenzje: 0

Kartki z życzeniami łatwiejsze i bardziej uniwersalne - Ashampoo Photo Card 2 to umożliwia. Ashampoo Photo Card 2 zmienia Twoje zdjęcia w eleganckie kartki z życzeniami, szybko i łatwo. Pokaż swoim bliskim, na których Ci zależy i wyślij im swoje własne, bardzo osobiste pozdrowienia.

Cena 60,19 zł
W magazynie

NEAT projects

Recenzje: 0

Zawsze ktoś blokuje ujęcie! Jakie są właściwe składniki do zrobienia niezapomnianego zdjęcia z wakacji? Na pewno potrzebny jest dobry motyw, odpowiednie oświetlenie i oko do idealnego ujęcia - ale nigdy innych turystów! NEAT projects zajmuje się tym zagadnieniem za pomocą sprawdzonej technologii. Program kasuje wszystkie blokujące obiekty i zmienia Twoje...

Cena 189,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Photo Optimizer 8

Recenzje: 0

Ashampoo Photo Optimizer 8 udoskonala Twoje zdjęcia za jednym kliknięciem! Program w pełni automatycznie dostosowuje kolory, kontrasty i ustawienia ekspozycji do perfekcji dla poszczególnych zdjęć lub całych kolekcji. Wizualne skazy są wykrywane i usuwane poprzez dokładną analizę obrazu. 

Cena 137,59 zł
W magazynie

NATURE projects

Recenzje: 0

Przejmij kontrolę nad pogodą na swoich zdjęciach! Czy wszystkie zdjęcia z wakacji nie wyglądają trochę tak samo? Błękitne niebo, słońce i białe chmury - większość zdjęć jest uderzająco podobna i szybko zapomina się o nich. Przełamuj granice i przejmij kontrolę nad pogodą na swoich zdjęciach! Projekty NATURE tworzą hipnotyzujące obrazy z bogatą kolekcją...

Cena 189,00 zł
W magazynie

Adobe Illustrator CC

Recenzje: 0

Profesjonalne oprogramowanie do grafiki wektorowej, takie jak Adobe Illustrator CC, jest używane przez miliony projektantów i artystów do tworzenia wszystkiego, od wspaniałej grafiki internetowej i mobilnej po logo, ikony, ilustracje książek, opakowania produktów i billboardy.

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

Adobe Photoshop Elements

Recenzje: 0

Nigdy nie było łatwiej tworzyć niesamowite zdjęcia i pamiątki. Zaprezentuj swoje najlepsze zdjęcia dzięki automatycznie generowanym kreacjom i inteligentnym opcjom edycji. Łatwo organizuj i udostępniaj swoje zdjęcia, a nawet zamieniaj swoje ulubione w piękne odbitki i niezapomniane prezenty.

Cena 449,20 zł
W magazynie

HDR projects 5 elements

Recenzje: 0

Najlepsza jakość obrazu HDR wszechczasów Obrazy charakteryzujące się niemal nierzeczywistym kontrastem i zakresem kolorów to często tzw. obrazy HDR. Te obrazy o wysokim zakresie dynamiki są tworzone poprzez łączenie kilku ujęć jednego motywu o różnych ustawieniach ekspozycji.

Cena 215,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Slideshow Studio HD 4

Recenzje: 0

Ashampoo Slideshow Studio HD 4 zmienia Twoje zdjęcia w żywe pokazy slajdów z imponującymi efektami. Liczne szablony, przejścia i efekty pozwalają na kreatywną pracę i osiąganie szybkich efektów.

Cena 103,19 zł
W magazynie

Powiązane artykuły na blogu