BitDefender Premium VPN

Ocena 

Superszybki VPN, który chroni Twoją internetową tożsamość i aktywność przed hakerami, dostawcami usług internetowych i snoopami.

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
120,00 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany sprzedawca Bitdefender
Produkty pochodzą od producenta. Klucze aktywacyjne bez problemu przechodzą autoryzację w Polsce. Nie ma potrzeby stosowania tuneli VPN czy zmian języka systemu operacyjnego! W ramach trwania subskrypcji korzystasz z polskiej pomocy technicznej producenta.

Surfuj w sieci naprawdę incognito

Prywatne przeglądanie stron nie wystarcza, aby zachować anonimowość w dzisiejszych czasach. Twoje prawdziwe IP znika z Bitdefender Premium VPN, więc Twoja aktywność online nie może być powiązana z Tobą. Wierzymy w ochronę twojego prawa do prywatności, więc nie prowadzimy żadnych dzienników ruchu.

Zabezpiecz cały swój ruch w sieciach publicznych

Publiczne sieci, takie jak lotniska, salony, hotele, restauracje i centra handlowe są łatwym celem dla tych, którzy próbują uchwycić i wykorzystać ruch uliczny. Podłącz swoją wirtualną sieć prywatną do dowolnego z naszych serwerów, aby zabezpieczyć swój ruch za pomocą wojskowego szyfrowania, uniemożliwiającego dostęp do niej komukolwiek.

Dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi

Rządy, uniwersytety, a nawet niektórzy dostawcy usług internetowych z całego świata praktykują cenzurę online poprzez blokowanie dostępu do aplikacji i stron internetowych. Jeśli jest to już częścią Twojego codziennego życia, uwolnij się od regionalnych ograniczeń i poznaj prawdziwy Internet dzięki usłudze Bitdefender Premium VPN.

Omijanie dławienia dostawcy usług internetowych

Presja na infrastrukturę ISP stale rośnie, zwłaszcza w tych czasach. Nie wszystkie z nich są w stanie nadążyć za zapotrzebowaniem, a niektóre mogą zdecydować się na ograniczenie przepustowości, w zależności od rodzaju ruchu, który wykonujesz. Może to wpłynąć na Twoje wrażenia podczas grania lub transmisji strumieniowej Twojego ulubionego programu w HD. Z Bitdefender Premium VPN, Twój ruch jest szyfrowany i nikt nie może śledzić tego, co robisz online, nawet Twój dostawca usług internetowych.

Odblokować potencjalnie tańsze koszty podróży

Wiele portali turystycznych i linii lotniczych stosuje dynamiczny mechanizm ustalania cen, aby dostosować swoje oferty, ale czasami działa to na niekorzyść klienta. Użyj Bitdefender Premium VPN i połącz się z kilkoma krajami, aby znaleźć najlepszą ofertę.

Oglądaj swoje ulubione programy, gdy jesteś daleko od domu

Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach, czy w podróży służbowej, pod koniec dnia chcesz usiąść, zrelaksować się i obejrzeć swój ulubiony film. Jeśli nie jest on dostępny w Twojej obecnej lokalizacji, możesz po prostu podłączyć się do serwera VPN w swoim kraju i cieszyć się pokazem.

Ochrona przed atakami celowanymi

Bezpieczna usługa VPN, taka jak Bitdefender Premium VPN, jest szczególnie przydatna, gdy grasz, a Twój przeciwnik stara się uzyskać tę dodatkową przewagę, stosując niekonwencjonalne metody, takie jak ataki DDoS, aby Cię spowolnić.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
System operacyjny
MacOS
System operacyjny
Mobile
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

BitDefender Premium VPN

BitDefender Premium VPN

Superszybki VPN, który chroni Twoją internetową tożsamość i aktywność przed hakerami, dostawcami usług internetowych i snoopami.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: BDMS-N-1Y-1D

Marka: Bitdefender

Bitdefender Mobile Security for Android

Recenzje: 0

Najlepsza ochrona dla urządzeń z systemem Android. Bitdefender Mobile Security dla systemu Android daje Twoim urządzeniom mobilnym absolutną ochronę przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem.

Cena 49,20 zł
W magazynie

Indeks: BDAM-N-1Y-1D

Marka: Bitdefender

Bitdefender Antivirus for Mac

Recenzje: 0

Absolutna ochrona antywirusowa przed zagrożeniami związanymi z komputerami Mac. Wybierz rozwiązanie antywirusowe, które oferuje pełną ochronę i maksymalną prędkość dla Twojego komputera Mac.

Cena 92,25 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

GravityZone Hypervisor Introspection

Recenzje: 0

Bitdefender był pierwszym, który opracował Hypervisor Introspection (HVI). Przełomowe podejście do bezpieczeństwa, HVI introspekuje pamięć działających maszyn wirtualnych za pomocą API Virtual Machine Introspection w Xen i KVM hypervisor. 

Cena 0,00 zł
W magazynie

Indeks: BDIS-N-1Y-1D

Marka: Bitdefender

Bitdefender Internet Security 2020

Recenzje: 0

Najlepsze zabezpieczenie przed wszystkimi zagrożeniami internetowymi na komputerach z systemem Windows. Wybierz najlepiej oceniany pakiet zabezpieczeń internetowych, aby chronić swój komputer z systemem Windows przed wszystkimi zagrożeniami internetowymi.

Cena 258,30 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

BitDefender Managed Detection and Response Services

Recenzje: 0

Zręczność i precyzja w odkrywaniu i powstrzymywaniu nieuchwytnych zagrożeń Usługa "Bitdefender's Managed Detection and Response" (MDR) to operacje wykonywane 24/7/365 mające na celu identyfikację i usuwanie zagrożeń cybernetycznych z Twojego środowiska.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

GravityZone Elite Security

Recenzje: 0

GravityZone Elite chroni Twoją organizację przed pełnym spektrum wyrafinowanych zagrożeń cybernetycznych. Posiadając ponad 30 technologii bezpieczeństwa opartych na uczeniu maszynowym, GravityZone zapewnia wiele warstw obrony, które konsekwentnie przewyższają konwencjonalne zabezpieczenia punktów końcowych, co zostało udowodnione w niezależnych testach.

Cena 369,00 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

Bitdefender Small Office Security

Recenzje: 0

Zabezpieczenia cyfrowe nowej generacji zaprojektowane dla Twojego małego/domowego biura. Uzyskaj pełną ochronę dla swojej małej firmy, aby zapobiec naruszeniom danych i zabezpieczyć dane osobowe i finansowe swoich klientów.

Cena 369,00 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

Bitdefender Premium Security

Recenzje: 0

Pakiet bezpieczeństwa i ochrony prywatności Premium dla absolutnej cyfrowej wolności. Wszystko, czego potrzebujesz, dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz: najlepsza ochrona, nieograniczony ruch VPN i wsparcie priorytetowe.

Cena 442,80 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

GravityZone Ultra Security EDR

Recenzje: 0

 GravityZone Ultra Plus rozszerza możliwości wykrywania zagrożeń opartych na punktach końcowych tradycyjnego EDR poprzez włączenie incydentów sieciowych (XDR), aby skutecznie przeciwdziałać zaawansowanym zagrożeniom niezależnie od tego, gdzie pojawiają się one w infrastrukturze: w punktach końcowych, w sieci lub w chmurze.

Cena 393,60 zł
W magazynie

Indeks: BDAV-N-1Y-1D

Marka: Bitdefender

Bitdefender Antivirus Plus 2020

Recenzje: 0

Najlepsza ochrona antywirusowa dla komputerów z systemem Windows Wybierz lekki program antywirusowy, który oferuje niezbędną ochronę dla Twojego komputera.

Cena 159,90 zł
W magazynie

Indeks: BDMS-N-1Y-1D

Marka: Bitdefender

Bitdefender Mobile Security for iOS

Recenzje: 0

Ciesz się swoim iPhone'em. Zabezpieczymy go. Bitdefender Mobile Security for iOS to aplikacja mobilna zaprojektowana specjalnie po to, by chronić Twoje poufne dane przed ciekawskimi.

Cena 49,20 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

GravityZone Security for Virtualized Environments

Recenzje: 0

GravityZone Security for Virtualized Environments to platforma ochrony przed obciążeniami w chmurze, która wykorzystuje wielokrotnie nagradzane, warstwowe zabezpieczenia nowej generacji do ochrony obciążeń VMware działających w obiektach i w chmurze, a jednocześnie umożliwia efektywne scentralizowane zarządzanie zabezpieczeniami i poprawę wykorzystania...

Cena 221,40 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

Bitdefender Network Traffic Security Analytics (NTSA)

Recenzje: 0

Wykrywanie naruszeń w czasie rzeczywistym. Autonomiczna reakcja. Pełna widoczność Bitdefender Network Traffic Security Analytics (NTSA) wykrywa zaawansowane ataki w czasie rzeczywistym, zapewnia kontekst zagrożenia i wyzwala autonomiczną reakcję na incydenty. 

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

GravityZone Security for Mobiles

Recenzje: 0

Jednolite bezpieczeństwo chroni urządzenia niezależnie od platformy i lokalizacji Bitdefender Security for Mobile wprowadza holistyczne podejście do bezpieczeństwa mobilnego, które pomaga organizacjom utrzymać zgodność z przepisami, jednocześnie minimalizując ingerencję i wysiłek IT w doświadczenie BYOD (ang. Bring-your-own-device) .

Cena 0,00 zł
W magazynie

Indeks: BDMD-N-1Y-5D

Marka: Bitdefender

Bitdefender Total Security 2020

Recenzje: 0

Jeden produkt do ochrony wszystkich urządzeń, bez spowalniania ich pracy. Bitdefender pokonuje wszystkie inne programy zabezpieczające zarówno w zakresie najlepszej ochrony, jak i najmniejszego wpływu na wydajność. Chroń swoje urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem, nie zmniejszając przy tym szybkości działania.

Cena 188,19 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

GravityZone Security for Exchange

Recenzje: 0

Potężna obrona przed spamem i próbami wyłudzenia informacji. GravityZone Enterprise Security for Exchange dostarcza najwyższej klasy oprogramowanie antyspamowe i antywirusowe dla serwerów pocztowych, zapewniając bezpieczne środowisko komunikacji i współpracy przy minimalnym zużyciu zasobów.

Cena 0,00 zł
W magazynie