Lista produktów marki Bitdefender

Bitdefender jest rumuńską spółką zajmującą się bezpieczeństwem cybernetycznym i oprogramowaniem antywirusowym. Została ona założona w 2001 r. przez Florina Talpeșa, który obecnie pełni funkcję dyrektora generalnego. Bitdefender zajmuje się opracowywaniem i sprzedażą oprogramowania antywirusowego, oprogramowania zabezpieczającego internet, oprogramowania zabezpieczającego punkty końcowe oraz innych produktów i usług z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego. Według stanu na rok 2018, oprogramowanie to ma około 500 milionów użytkowników na całym świecie.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Indeks: BDAM-N-1Y-1D

Marka: Bitdefender

Bitdefender Antivirus for Mac

Recenzje: 0

Absolutna ochrona antywirusowa przed zagrożeniami związanymi z komputerami Mac. Wybierz rozwiązanie antywirusowe, które oferuje pełną ochronę i maksymalną prędkość dla Twojego komputera Mac.

Cena 75,00 zł
W magazynie

Indeks: BDAV-N-1Y-1D

Marka: Bitdefender

Bitdefender Antivirus Plus 2020

Recenzje: 0

Najlepsza ochrona antywirusowa dla komputerów z systemem Windows Wybierz lekki program antywirusowy, który oferuje niezbędną ochronę dla Twojego komputera.

Cena 130,00 zł
W magazynie

Indeks: BDFP-N-1Y-NL

Marka: Bitdefender

Bitdefender Family Pack 2020

Recenzje: 0

Jeden pakiet bezpieczeństwa dla całej rodziny. Zabezpiecz swoją rodzinę przed wszystkimi rodzajami zagrożeń online dzięki doskonałemu pakietowi ochrony cyfrowej.

Cena 200,00 zł
W magazynie

Indeks: BDIS-N-1Y-1D

Marka: Bitdefender

Bitdefender Internet Security 2020

Recenzje: 0

Najlepsze zabezpieczenie przed wszystkimi zagrożeniami internetowymi na komputerach z systemem Windows. Wybierz najlepiej oceniany pakiet zabezpieczeń internetowych, aby chronić swój komputer z systemem Windows przed wszystkimi zagrożeniami internetowymi.

Cena 210,00 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

BitDefender Managed Detection and Response Services

Recenzje: 0

Zręczność i precyzja w odkrywaniu i powstrzymywaniu nieuchwytnych zagrożeń Usługa "Bitdefender's Managed Detection and Response" (MDR) to operacje wykonywane 24/7/365 mające na celu identyfikację i usuwanie zagrożeń cybernetycznych z Twojego środowiska.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Indeks: BDMS-N-1Y-1D

Marka: Bitdefender

Bitdefender Mobile Security for Android

Recenzje: 0

Najlepsza ochrona dla urządzeń z systemem Android. Bitdefender Mobile Security dla systemu Android daje Twoim urządzeniom mobilnym absolutną ochronę przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem.

Cena 40,00 zł
W magazynie

Indeks: BDMS-N-1Y-1D

Marka: Bitdefender

Bitdefender Mobile Security for iOS

Recenzje: 0

Ciesz się swoim iPhone'em. Zabezpieczymy go. Bitdefender Mobile Security for iOS to aplikacja mobilna zaprojektowana specjalnie po to, by chronić Twoje poufne dane przed ciekawskimi.

Cena 40,00 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

Bitdefender Network Traffic Security Analytics (NTSA)

Recenzje: 0

Wykrywanie naruszeń w czasie rzeczywistym. Autonomiczna reakcja. Pełna widoczność Bitdefender Network Traffic Security Analytics (NTSA) wykrywa zaawansowane ataki w czasie rzeczywistym, zapewnia kontekst zagrożenia i wyzwala autonomiczną reakcję na incydenty. 

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

Bitdefender Premium Security

Recenzje: 0

Pakiet bezpieczeństwa i ochrony prywatności Premium dla absolutnej cyfrowej wolności. Wszystko, czego potrzebujesz, dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz: najlepsza ochrona, nieograniczony ruch VPN i wsparcie priorytetowe.

Cena 360,00 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

BitDefender Premium VPN

Recenzje: 0

Superszybki VPN, który chroni Twoją internetową tożsamość i aktywność przed hakerami, dostawcami usług internetowych i snoopami.

Cena 120,00 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

Bitdefender Small Office Security

Recenzje: 0

Zabezpieczenia cyfrowe nowej generacji zaprojektowane dla Twojego małego/domowego biura. Uzyskaj pełną ochronę dla swojej małej firmy, aby zapobiec naruszeniom danych i zabezpieczyć dane osobowe i finansowe swoich klientów.

Cena 300,00 zł
W magazynie

Indeks: BDMD-N-1Y-5D

Marka: Bitdefender

Bitdefender Total Security 2020

Recenzje: 0

Jeden produkt do ochrony wszystkich urządzeń, bez spowalniania ich pracy. Bitdefender pokonuje wszystkie inne programy zabezpieczające zarówno w zakresie najlepszej ochrony, jak i najmniejszego wpływu na wydajność. Chroń swoje urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem, nie zmniejszając przy tym szybkości działania.

Cena 153,00 zł
W magazynie

Firma Bitdefender o sobie: Kierujemy się wizją bycia najbardziej zaufanym dostawcą technologii bezpieczeństwa cybernetycznego na świecie, co oznacza, że stale przewidujemy, wprowadzamy innowacje i idziemy o krok dalej.

Bitdefender zapewnia solidne bezpieczeństwo, na którym można polegać. Dzięki globalnej infrastrukturze zabezpieczeń chroniącej pół miliarda użytkowników, wizjonerskim rozwiązaniom i licznym nagrodom, jesteśmy zaufanym dostawcą zabezpieczeń od 2001 roku.

Firma Bitdefender współpracuje z organizacjami rządowymi, dużymi przedsiębiorstwami, MŚP i osobami prywatnymi w ponad 150 krajach. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie rozwiązań dla każdego z ich wyzwań i potrzeb - a nasze zaangażowanie okazuje się sukcesem.

Zatrudniając ponad 1600 pracowników oraz zespół ponad 800 inżynierów i badaczy, firma Bitdefender jest obecnie jednym z najbardziej innowacyjnych dostawców oprogramowania zabezpieczającego IT na świecie.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSFORMACYJNE

Dzięki dogłębnej wiedzy na temat bezpieczeństwa oraz szybkiemu tempu badań i rozwoju, wieloletnią misją firmy Bitdefender jest dostarczanie transformacyjnych technologii bezpieczeństwa użytkownikom i organizacjom na całym świecie. Jesteśmy innowatorami, tworzącymi przełomowe technologie, które radykalnie poprawiają doświadczenia naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa.

Od IoT do centrów danych, od punktów końcowych do infrastruktur hybrydowych - Bitdefender odgrywa transformacyjną rolę w tym, jak najlepiej wykorzystać, wdrożyć i zarządzać bezpieczeństwem. Staramy się dostarczać produkty i usługi, które radykalnie zmieniają doświadczenia klienta w zakresie bezpieczeństwa, pod względem skuteczności, wydajności, łatwości użytkowania i interoperacyjności.

NIGDY NIE STOJĄC W MIEJSCU

Innowacyjność zdobyła nam zaufanie rodzin i korporacji z ponad 150 krajów i zdobyła wiele nagród.