Steganos Safe 21

Ocena 

Bezpieczne szyfrowanie danych wrażliwych

Poufne dokumenty, rejestry handlowe i listy TAN - wszystko to znajduje się w bezpiecznym miejscu. Steganos® Safe™ 21 to cyfrowy skarbiec, który chroni wszystko, czego nie chcesz, aby ktokolwiek inny widział.

113,81 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis

Steganos Safe jest cyfrowym skarbcem, który chroni Twoje raporty biznesowe, zdjęcia rodzinne, pamiętniki i inne wrażliwe pliki, które wymagają ochrony. Program tworzy bezpieczne dyski o pojemności do 2 TB, które po otwarciu działają jak zwykłe foldery systemowe i po zamknięciu stają się niewidoczne. Dostęp do plików jest możliwy tylko przy użyciu odpowiedniego hasła!

Łatwy w użyciu

Ochrona danych w Niemczech - za pomocą jednego kliknięcia Steganos® Safe™ 21 chroni wszystkie rodzaje wrażliwych danych na komputerze, w sieci lub w chmurze dzięki najnowocześniejszemu 384-bitowemu szyfrowaniu AES-XEX z akceleracją AES-NI-Hardware.

Niezrównana ochrona

Technologia Steganos Safe chroni Twoje pliki na komputerze, dyskach zewnętrznych i w chmurze. Dzięki najnowszym urządzeniom szyfrującym 384-Bit-AES-XEX z akceleracją sprzętową AES-NI, Steganos Safe zapewnia niezrównaną ochronę przy oszałamiającej prędkości, bez back-door'ów, bez klucza głównego, bez duplikatów haseł! Dla dodatkowej ochrony, Twoje wirtualne sejfy mogą być nawet ukryte przed wzrokiem użytkowników.

384-bitowe szyfrowanie AES-XEX

Narzędzie Portable Safe Tool umożliwia tworzenie bezpiecznych, szyfrowanych napędów opartych na dyskach flash, zewnętrznych dyskach twardych, DVD lub Blu-ray. Narzędzie Cloud Safe zapewnia wydajne szyfrowanie wszystkich kont Dropbox, Google Drive i Microsoft OneDrive w celu ochrony plików w chmurze przed nieautoryzowanym dostępem.

Używaj go na maksymalnie 5 komputerach w swoim gospodarstwie domowym

Jeśli używasz Steganos® Safe 21 w domu, możesz go uruchomić na maksymalnie 5 komputerach! Jedna licencja wystarczy, aby zapewnić całej rodzinie Steganos® Safe 21! Jeśli jednak używasz go komercyjnie, to jest to jedna licencja na jedną instalację.

Najważniejsze informacje

 • Kilka tematów interfejsu użytkownika do wyboru
 • Bardziej przejrzyste i bezpieczne tworzenie z większą pomocą
 • Używaj kilku przenośnych sejfów na jednym napędzie
 • Szyfrowanie AES-XEX z 384 bitami (IEEE P1619) z akceleracją sprzętową NI dla optymalnej ochrony przed złodziejami, szpiegami i służbami wywiadowczymi
 • odblokowany sejf bezproblemowo integruje się z systemem Windows jako dysk twardy i może być używany z dowolnej aplikacji.
 • Maksymalny bezpieczny rozmiar: 2 TB
 • Obsługa szyfrowania danych w Dropbox, Microsoft OneDrive, Google Drive i MagentaCLOUD
 • Łatwa konfiguracja sejfów w sieci domowej
 • Dwuczynnikowe uwierzytelnianie dla Safes (obsługuje Authy, Google Authenticator i inne)
 • Liczne funkcje i możliwości przy tworzeniu sejfu: Samodzielne określenie miejsca przechowywania i litery bezpiecznego napędu
 • Kilka tematów interfejsu użytkownika do wyboru
 • Automatycznie powiększające się sejfy, które oszczędzają cenne miejsce w pamięci Flash
 • Zabezpieczenia są teraz łatwe do przenoszenia i usuwania

Steganaos od ponad 20 lat jest gwarantem niezawodnej ochrony przed programami szpiegowskimi i hakerami. Od momentu założenia firmy, szyfrowanie Steganos nigdy nie zostało złamane i nie ma żadnych backdoor'ów, haseł głównych ani duplikatów kluczy!

Szczegóły produktu
Opinie

Napisz swoją opinię

Steganos Safe 21

Steganos Safe 21

Bezpieczne szyfrowanie danych wrażliwych

Poufne dokumenty, rejestry handlowe i listy TAN - wszystko to znajduje się w bezpiecznym miejscu. Steganos® Safe™ 21 to cyfrowy skarbiec, który chroni wszystko, czego nie chcesz, aby ktokolwiek inny widział.

Napisz swoją opinię
1 inny produkt w tej samej kategorii:

Indeks: KL1956PCAFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Password Manager

Recenzje: 0

Daje Ci łatwy dostęp do Twoich kont oraz bezpiecznego, cyfrowego skarbca na paszport, prawo jazdy, karty bankowe i inne dane osobowe.

Cena 55,00 zł
W magazynie