Lista produktów marki Kaspersky

Kaspersky jest globalną firmą zajmującą się bezpieczeństwem cybernetycznym, założoną w 1997 roku. Wywiad głęboki na temat zagrożeń i specjalistyczna wiedza firmy Kaspersky stale przekształca się w innowacyjne rozwiązania i usługi z zakresu bezpieczeństwa, które chronią przedsiębiorstwa, infrastrukturę krytyczną, rządy i konsumentów na całym świecie. Kompleksowa oferta firmy w zakresie bezpieczeństwa obejmuje wiodącą ochronę punktów końcowych oraz szereg specjalistycznych rozwiązań i usług z zakresu bezpieczeństwa w celu zwalczania wyrafinowanych i rozwijających się zagrożeń cyfrowych. Ponad 400 milionów użytkowników jest chronionych przez technologie Kaspersky, a my pomagamy 250 000 klientów korporacyjnych chronić to, co jest dla nich najważniejsze.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Indeks: KL1171PCAFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Anti-Virus

Recenzje: 0

Blokuje najnowsze wirusy, ransomware, oprogramowanie szpiegowskie, cryptolockery i inne -  pomaga powstrzymać złośliwe oprogramowanie szkodzącego wydajności komputera(np. mining kryptowalut). Zapewnia ochronę antywirusową w czasie rzeczywistym Blokuje ransomware, kryptolokatory i więcej Zapobiega infekcjom złośliwym oprogramowaniem Pozwala komputerowi...

Cena 47,97 zł
W magazynie

Indeks: KL1867PCAFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Internet Security

Recenzje: 0

Bądź bezpieczny - cokolwiek robisz w pracy i w domu Cokolwiek robisz online - na komputerze PC, Mac i urządzeniach z systemem Android - nasz zaawansowany, jednolicencyjny pakiet zabezpieczeń pomaga chronić Cię przed złośliwym oprogramowaniem, szpiegami kamer internetowych, oszustami finansowymi i innymi.

Cena 72,36 zł
W magazynie

Indeks: KL1091PCAFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Internet Security for Android

Recenzje: 0

Zaawansowane zabezpieczenia, które idą tam, gdzie ty W Twoich telefonach i tabletach przechowywanych jest wiele rzeczy, które są ważne dla Twojego życia - potrzebujesz więc zabezpieczeń mobilnych, które pomogą Ci zapewnić bezpieczeństwo.

Cena 12,19 zł
W magazynie

Indeks: KL1956PCAFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Password Manager

Recenzje: 0

Daje Ci łatwy dostęp do Twoich kont oraz bezpiecznego, cyfrowego skarbca na paszport, prawo jazdy, karty bankowe i inne dane osobowe.

Cena 44,72 zł
W magazynie

Indeks: KL1962PCAFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Safe Kids

Recenzje: 0

Zaprojektowany, aby pomóc Ci chronić swoje dzieci online i nie tylko... Zarządzaj ich czasem ekranowym Zobacz ich lokalizację i poziom baterii Blokuj złe zapytania o wyszukiwanie w serwisie YouTube

Cena 39,84 zł
W magazynie

Indeks: KL1919PCBFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Total Security

Recenzje: 0

Najlepiej działający i najlepiej sprzedający się pakiet zabezpieczeń firmy Kaspersky Zabezpieczenia z rodziny Multi-Device - z antywirusem, oprogramowaniem antywirusowym, bezpieczeństwem kamer internetowych, menedżerem haseł, siecią VPN i 87 innymi technologiami - wszystko w jednej licencji

Cena 100,81 zł
W magazynie

"Nasza misja jest prosta - budowanie bezpieczniejszego świata. Wypełniając tę misję, chcemy stać się światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego - poprzez zabezpieczanie technologii, aby możliwości, jakie ona przynosi, stały się szansami dla każdego z nas. Daj nam nieograniczone możliwości. Dajcie bezpieczniejsze jutro." - Eugene Kaspersky, Dyrektor Generalny Kaspersky

Jesteśmy firmą globalną, z globalną wizją i zorientowaną na rynki międzynarodowe. Działamy w 200 krajach i terytoriach oraz posiadamy 34 biura w ponad 30 krajach. Nasz zespół składa się z ponad 4.000 wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Naszą misją jest budowanie bezpieczniejszego świata. Wierzymy w jutro, w którym technologia poprawia całe nasze życie.

Dlatego ją zabezpieczamy, aby wszyscy na całym świecie mieli nieskończone możliwości, które ona przynosi. We współczesnym świecie bezpieczeństwo cybernetyczne to coś więcej niż tylko ochrona urządzeń, to także rozwój ekosystemu, w którym wszystko, co łączy się za pomocą technologii, jest odporne na zagrożenia cybernetyczne. Dlatego też wykroczyliśmy poza laboratorium antywirusowe, aby zapewnić technologię bezpieczeństwa cybernetycznego, której ludzie mogą zaufać, a nasza działalność ewoluowała w kierunku szerszej koncepcji "cyber-społeczności".

Jesteśmy zawsze innowacyjni, dostarczając ochronę, która jest skuteczna, użyteczna i dostępna. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy wiodące na świecie zabezpieczenia, dzięki którym my - i każdy z 400 milionów naszych użytkowników chronionych przez nasze technologie oraz 250 000 klientów korporacyjnych - jesteśmy o krok przed potencjalnymi zagrożeniami.

Nasze unikalne doświadczenie i wiedza

W miarę jak świat stawał się coraz bardziej zdigitalizowany i zglobalizowany, Kaspersky stał się liderem technologicznym z zaawansowanym i kompleksowym portfolio rozwiązań i usług z zakresu bezpieczeństwa. Obecnie nasza działalność kontynuuje ewolucję od "bezpieczeństwa cybernetycznego" w kierunku szerszej koncepcji "cyber-społeczności".

Bezpieczniejszy świat bez granic

Współpraca jest najskuteczniejszym sposobem na budowanie bezpieczniejszego świata i walkę z cyberprzestępcami. Dzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i odkryciami technicznymi ze światową społecznością zajmującą się bezpieczeństwem. Jesteśmy dumni ze współpracy z globalnymi dostawcami zabezpieczeń IT, organizacjami międzynarodowymi oraz krajowymi i regionalnymi organami ścigania na całym świecie w walce z cyberprzestępczością.

Rozwiązania i usługi Kaspersky'ego

Kamieniem węgielnym naszej strategii biznesowej jest przekształcenie naszego wiodącego wywiadu w dziedzinie bezpieczeństwa w prawdziwą ochronę naszych klientów, aby umożliwić im bezpieczne korzystanie z technologii w ich życiu i biznesie oraz zaufanie do nich. Naszym celem jest budowanie przyszłości dla naszych klientów.