Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Backup 2020

Recenzje: 0

Ashampoo Backup 2020 to niezawodne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, które umożliwia zapisywanie plików. Program wykonuje kopię zapasową i przywraca całe partycje i dyski w kilka kliknięć. Skorzystaj z automatycznego tworzenia kopii zapasowych i bezproblemowego odzyskiwania plików dzięki wbudowanemu systemowi ratunkowemu!

Cena 83,90 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Windows 10 Pro

Ocena 

Zaprojektowany jako podstawa nowoczesnego miejsca pracy, Windows 10 Pro posiada narzędzia biznesowe, których Twój zespół potrzebuje do jeszcze inteligentniejszej pracy.

893,50 zł
Ilość

  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis

Rób wielkie rzeczy gdziekolwiek jesteś

Dowiedz się, jak sprawić, by twoi pracownicy mogli nadal robić wspaniałe rzeczy, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Pracuj jeszcze inteligentniej

Dzięki kompleksowym zabezpieczeniom, narzędziom klasy biznesowej i elastycznemu zarządzaniu, system Windows 10 został zaprojektowany nie tylko z myślą o tym, jak pracuje teraz Twój zespół - jest gotowy na to, jak będzie działał jutro.

Działa tak, jak ty pracujesz

System Windows 10 Pro współpracuje bezproblemowo z najbardziej zaufanymi pakietami zwiększającymi wydajność i umożliwiającymi współpracę, dzięki czemu Twoi pracownicy mogą pracować praktycznie wszędzie.

Proste, elastyczne zarządzanie

Przejście na zdalne zarządzanie bez zmiany istniejącego IT. Uprość wdrażanie urządzeń i resetowanie użytkownika za pomocą funkcji samoobsługowych w systemie Windows 10 Pro.

Silna ochrona, której można zaufać

Pozwól całemu zespołowi pracować zdalnie i bezpiecznie, chroniąc swoje dane, urządzenia i tożsamość w systemie Windows 10 Pro.

Ulepsz zwoje gamingowe doznania!

Wspaniałe tytuły na Xboxa, najlepsze z Xbox Live, a także Twoja społeczność Xbox, osiągnięcia i kolekcja gier za pośrednictwem aplikacji Xbox. Możesz nawet korzystać z kontrolera Xbox i przesyłać strumieniowo gry Xbox One na domowym komputerze PC, laptopie lub tablecie z systemem Windows 10.

Rób rzeczy na wszystkich swoich urządzeniach.

Dzięki OneDrive możesz zabierać ze sobą filmy, muzykę i zdjęcia na wszystkie swoje urządzenia. Ponadto dzięki OneDrive otrzymasz 15 GB wolnej przestrzeni dyskowej.

Rób rzeczy magicznie.

Cortana jest twoim prawdziwie osobistym asystentem cyfrowym, który z czasem dowiaduje się o tobie więcej. Cortana działa na wszystkich Twoich urządzeniach, od telefonu po tablet i komputer, pomagając Ci robić więcej i zapominać mniej.

Zdobądź wszystkie funkcje systemu operacyjnego Windows 10 Home oraz Remote Desktop, Windows Information Protection*, BitLocker** i zestaw narzędzi przeznaczonych do użytku biznesowego. Licencjonowane na jeden komputer PC lub Mac.

*Program Windows Information Protection wymaga do zarządzania ustawieniami programu Mobile Device Management lub System Center Configuration Manager. Produkty te są sprzedawane oddzielnie. Active Directory ułatwia zarządzanie, ale nie jest wymagane.

** Wymaga programu TPM 1.2 lub wyższego dla ochrony kluczy opartych na protokole TPM.

Szczegóły produktu

Opis

Wersja językowa
Polska
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo Backup 2020

Windows 10 Pro

Zaprojektowany jako podstawa nowoczesnego miejsca pracy, Windows 10 Pro posiada narzędzia biznesowe, których Twój zespół potrzebuje do jeszcze inteligentniejszej pracy.

Napisz swoją opinię
1 inny produkt w tej samej kategorii:

Windows 10 Home

Recenzje: 0

Oryginalny Windows 10, prawdziwe zalety Uzyskaj najlepsze możliwe wrażenia z komputera - tylko z oryginalną wersją systemu Windows 10.

Cena 629,99 zł
Więcej
W magazynie