Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Backup 2020

Recenzje: 0

Ashampoo Backup 2020 to niezawodne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, które umożliwia zapisywanie plików. Program wykonuje kopię zapasową i przywraca całe partycje i dyski w kilka kliknięć. Skorzystaj z automatycznego tworzenia kopii zapasowych i bezproblemowego odzyskiwania plików dzięki wbudowanemu systemowi ratunkowemu!

Cena 83,90 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Windows 10 Home

Ocena 

Oryginalny Windows 10, prawdziwe zalety

Uzyskaj najlepsze możliwe wrażenia z komputera - tylko z oryginalną wersją systemu Windows 10.

512,19 zł
Ilość

  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis

Rób rzeczy pewnie.

System Windows 10 został opracowany z wykorzystaniem opinii milionów ludzi, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Windows 10 działa tak, jak chcesz. Dodatkowo, Windows 10 pomaga Ci być na bieżąco, abyś mógł bez obaw korzystać z najlepszych funkcji i naszej najnowszej ochrony przed wirusami, phishingiem i złośliwym oprogramowaniem.

Sieć, która działa tak jak ty.

Całkowicie nowa przeglądarka jest świetna do robienia rzeczy w sieci. Piszesz lub piszesz bezpośrednio na stronach internetowych i łatwo dzielisz się znacznikami; spodoba Ci się również czytanie artykułów online bez rozpraszania uwagi. Pasek adresu daje Ci spersonalizowane rekomendacje, dzięki którym szybko dotrzesz do celu online.

Z Windows 10 w sercu komputera możesz zrobić to wszystko.

  • Wbudowane funkcje bezpieczeństwa obejmują ochronę antywirusową, zaporę sieciową i internetową.
  • Zeskanuj swoją twarz lub odcisk palca za pomocą Windows Hello w szybki, bezpieczny i wolny od haseł sposób, aby odblokować swój komputer.*
  • Asystent ustawiania ostrości pozwala na blokowanie powiadomień, dźwięków i alarmów dla niektórych wolnych od zakłóceń czasu pracy.
  • Twoja linia czasu zapewnia szybki i łatwy sposób na przewijanie najnowszych dokumentów, aplikacji i stron internetowych.
  • Microsoft Photos to prosty sposób porządkowania, wyszukiwania, edytowania i udostępniania swoich zdjęć i filmów.**
  • Natychmiastowe strumieniowanie rozgrywki na żywo, wykonywanie nagrań na ekranie i sterowanie indywidualnymi ustawieniami audio za pomocą paska gry.

*Niektóre funkcje wymagają specjalistycznego sprzętu i/lub oprogramowania.

**Microsoft Photos pracuje ze zdjęciami i filmami wideo przechowywanymi na Twoim komputerze i w OneDrive.

Ulepsz zwoje gamingowe doznania!

Wspaniałe tytuły na Xboxa, najlepsze z Xbox Live, a także Twoja społeczność Xbox, osiągnięcia i kolekcja gier za pośrednictwem aplikacji Xbox. Możesz nawet korzystać z kontrolera Xbox i przesyłać strumieniowo gry Xbox One na domowym komputerze PC, laptopie lub tablecie z systemem Windows 10.

Rób rzeczy na wszystkich swoich urządzeniach.

Dzięki OneDrive możesz zabierać ze sobą filmy, muzykę i zdjęcia na wszystkie swoje urządzenia. Ponadto dzięki OneDrive otrzymasz 15 GB wolnej przestrzeni dyskowej.

Rób rzeczy magicznie.

Cortana jest twoim prawdziwie osobistym asystentem cyfrowym, który z czasem dowiaduje się o tobie więcej. Cortana działa na wszystkich Twoich urządzeniach, od telefonu po tablet i komputer, pomagając Ci robić więcej i zapominać mniej.

Szczegóły produktu

Opis

Zastosowanie
Do domu
Wersja językowa
Polska
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo Backup 2020

Windows 10 Home

Oryginalny Windows 10, prawdziwe zalety

Uzyskaj najlepsze możliwe wrażenia z komputera - tylko z oryginalną wersją systemu Windows 10.

Napisz swoją opinię
1 inny produkt w tej samej kategorii:

Windows 10 Pro

Recenzje: 0

Zaprojektowany jako podstawa nowoczesnego miejsca pracy, Windows 10 Pro posiada narzędzia biznesowe, których Twój zespół potrzebuje do jeszcze inteligentniejszej pracy.

Cena 1 099,00 zł
Więcej
W magazynie