AVAST Premium Security

Ocena 

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
52,85 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Avast
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą VAT 23%.

Bezpieczeństwo dopasowane do Twoich potrzeb

  • Niestandardowe funkcje dla komputerów PC, Mac, Android i iPhone/iPad zabezpieczą Twoje urządzenia tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

  • Opcje urządzeń jedno- i wielostanowiskowych pozwalają wybrać ochronę, która będzie dla Ciebie najlepsza.

  • "Do 10 urządzeń" oznacza, że możesz dzielić się swoim bezpieczeństwem z każdym urządzeniem lub każdym najbliżej Ciebie.

Teraz możesz bezpiecznie robić zakupy i bankować online

Fałszywe strony internetowe są jedną z najstarszych sztuczek hakerskich. Avast Premium Security skanuje strony internetowe pod kątem zagrożeń bezpieczeństwa zarówno na komputerze, jak i w telefonie komórkowym, dzięki czemu można w końcu bezpiecznie robić zakupy i dokonywać płatności online na dowolnym urządzeniu.

Powstrzymaj hakerów przed przejęciem twojego komputera

Ataki zdalnego dostępu są coraz częstsze - i ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, to aby haker zdalnie przejął kontrolę nad Twoim komputerem i zaraził go złośliwym oprogramowaniem lub zablokował pliki okupem. Avast Premium Security chroni teraz Twój komputer przed tymi atakami.

Niezależnie od tego, jakich urządzeń używasz, pomożemy Ci!

Windows

Wirusy, okup, oszustwa i inne ataki skierowane są na system Windows częściej niż na jakikolwiek inny system operacyjny. Więc jeśli jesteś właścicielem komputera, im silniejsza jest twoja ochrona, tym lepiej.

Mac

Twój Mac nie jest odporny na złośliwe oprogramowanie. A złośliwe oprogramowanie nie jest nawet jedynym zagrożeniem dla Maców. Złośliwe witryny internetowe i podatne na zagrożenia sieci Wi-Fi również mogą zagrażać Twojemu bezpieczeństwu - jeśli nie masz odpowiedniej ochrony.

Android

Telefony z systemem Android są podatne zarówno na złośliwe oprogramowanie, jak i kradzieże. Tak więc posiadanie najlepszej ochrony przed złośliwym oprogramowaniem i kradzieżą w kieszeni może zaoszczędzić wiele bólów głowy i pieniędzy.

iOS

W bezpieczeństwie iOS nie chodzi o niepotrzebną ochronę antywirusową i ochronę przed złośliwym oprogramowaniem - chodzi o to, aby użytkownicy iPhone'ów i iPadów byli bezpieczni za każdym razem, gdy wchodzą do sieci. Niezabezpieczone sieci Wi-Fi i kradzież tożsamości mogą narazić na niebezpieczeństwo każdego.

Wymagania systemowe

Komputer PC: Windows 10, 8.1, 8, 7 (SP2) (32- lub 64-bitowy), 1 GB pamięci RAM oraz 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Komputer Mac: macOS 10.10 (Yosemite) lub nowszy oraz 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Urządzenie z systemem Android: Android 4.1 (Jelly Bean) lub nowszy.

iPhone/iPad: iOS 10.0 lub nowszy.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
System operacyjny
MacOS
System operacyjny
Mobile
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

AVAST Premium Security

AVAST Premium Security

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Napisz swoją opinię
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: AVAST Software

AVAST Ultimate

Recenzje: 0

Pakiet Avast Ultimate to coś więcej niż tylko program antywirusowy, zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by wszystkie komputery, telefony i tablety były bezpieczne, prywatne i działały jak najlepiej.

Cena 169,00 zł
W magazynie