AVAST Ultimate

Ocena 

Pakiet Avast Ultimate to coś więcej niż tylko program antywirusowy, zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by wszystkie komputery, telefony i tablety były bezpieczne, prywatne i działały jak najlepiej.

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
137,40 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Avast
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą VAT 23%.

Avast Ultimate to wszystko, czego potrzebujesz, aby dbać o wszystkie swoje urządzenia w jednym wygodnym pakiecie premium. Skorzystaj z naszego najbardziej zaawansowanego programu antywirusowego, aby zablokować wszystkie złośliwe programy, w tym okup, sieć VPN zapewniającą całkowitą prywatność online oraz nasze najlepsze narzędzia do czyszczenia i dostrajania.

Premium Security

Nasza najbardziej zaawansowana ochrona to najlżejsza, najtrudniejsza ochrona przed wirusami, okupem, oprogramowaniem szpiegującym, zagrożeniami zero-sekundowymi, lukami w domowych sieciach Wi-Fi i innymi. Chroń wszystkie swoje telefony, komputery i tablety za pomocą Avast Premium Security.

Secureline VPN

Wszystko, co robisz online, zachowaj całkowicie prywatność dzięki naszemu szyfrowaniu VPN - przeglądanie, korzystanie z usług bankowych, wysyłanie wiadomości i robienie zakupów bez konieczności martwienia się o hakerów lub innych osób widzących, co robisz online lub kradnie twoje dane.

Cleanup Premium

Łatwo wyeliminujesz śmieci dla czystszego, szybszego, wydajniejszego komputera lub telefonu. Uzyskasz również szybki podgląd stanu zdrowia urządzenia, opiekę serwisową za pomocą jednego kliknięcia, usuwanie nadmiaru zbędnych plików i wiele więcej.

Avast Ultimate zapewnia użytkownikom sprawdzoną ochronę antywirusową bez znaczącego wpływu na wydajność systemu. Oprogramowanie wykorzystuje techniki analizy gridowej na żywo do wykrywania zagrożeń, zanim spowodują one uszkodzenie systemu. Oprócz automatycznego skanowania systemu, użytkownicy mogą również inicjować ręczne skanowanie w celu sprawdzenia, czy w ich systemie nie ma wirusów lub złośliwego oprogramowania. Podsumowując, to oprogramowanie zapewnia wielkie bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi komputera.

Zalety

  • Interaktywny interfejs użytkownika
  • Wiele opcji skanowania
  • Szybkie skanowanie systemu
  • Niskie zużycie zasobów

Wymagania systemowe

Komputer PC z systemem Windows 10, 8.1, 8 lub 7 (w wersji 32- lub 64-bitowej, z wyłączeniem edycji Starter i RT), 1 GB pamięci RAM i 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Komputer Mac z systemem macOS 10.10 (Mavericks) lub nowszym.

Telefon lub tablet z systemem Google Android w wersji 5 (Jelly Bean, API 21) lub nowszej.

iPhone lub iPad z systemem iOS w wersji 10.0 lub nowszej.

Połączenie internetowe na potrzeby automatycznych aktualizacji zabezpieczeń i aplikacji.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
System operacyjny
MacOS
System operacyjny
Mobile
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

AVAST Ultimate

AVAST Ultimate

Pakiet Avast Ultimate to coś więcej niż tylko program antywirusowy, zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by wszystkie komputery, telefony i tablety były bezpieczne, prywatne i działały jak najlepiej.

Napisz swoją opinię
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 65,00 zł
W magazynie

Powiązane artykuły na blogu