AVAST SecureLine VPN

Jednym kliknięciem szyfruje Twoje połączenie internetowe, aby zapewnić prawdziwą prywatność online.

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
64,23 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Avast
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą VAT 23%.

Dla tych, którzy chcą wolności online

Kto potrzebuje hakerów w publicznej sieci Wi-Fi, reklamodawców śledzących wszystko, co robisz w sieci, i blokad zawartość, gdy jesteś w niewłaściwym kraju? Ciesz się Internetem na swój sposób, dzięki Avast SecureLine.

Prywatność jest prawem, a nie przywilejem.

Nie powinieneś się martwić o pracodawców, reklamodawców, rządy, lub własnego ISP śledzącego co robisz online. Więc nie rób tego. Po prostu kliknij przełącznik, a twoje działania w sieci zostaną ukryte.

Zabezpiecza każde połączenie

Myślisz, że  Wi-Fi w Twojej ulubionej kawiarni jest bezpieczne, bo znasz baristę po imieniu? Nie jesteś sam w tej sieci. Używamy szyfrowania klasy bankowej do bezpiecznego tunelowania Twojej komunikacji w każdej sieci - niezależnie od tego, jak bardzo podejrzanej.

Dostęp do tego, co chcesz, gdzie chcesz

Podnieś rękę, jeśli kochasz cenzurę! Tak myślałem. Omijamy blokady treści, abyś mógł czytać, oglądać i angażować się we wszystko, co znajdziesz w sieci - bez względu na to, skąd pochodzi.

Bezpieczna transmisja strumieniowa na smart TV z systemem Android

Rozsiądź się wygodnie na kanapie i uzyskaj dostęp do ulubionych treści bezpośrednio na telewizorze z systemem Android, Nvidia Shield TV lub Mi Box. Do widzenia hakerzy i ograniczony dostępie - witaj, duży ekranie.

Rób to wszystko błyskawicznie

Jaki jest sens bezpiecznego, prywatnego połączenia internetowego, które po prostu się nie ładuje? Nieustannie zwiększamy prędkość i wydajność naszych serwerów, aby zapewnić Ci szybki dostęp do Internetu.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
System operacyjny
MacOS
System operacyjny
Mobile
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie
Oceń 

Świetny produkt w dobrej cenie

Zdecydowanie polecam ten produkt jak i sklep, przeszukałem sporo sklepów internetowych z oprogramowaniem z google i nie znalazłem tego produktu taniej. Korzystam z vpn-a od Avast od kilku lat i nie zmieniam, 0 problemów. Wysyłka kodu z kilka sekund po opłaceniu zamówienia w przelewy24.

Napisz swoją opinię

AVAST SecureLine VPN

AVAST SecureLine VPN

Jednym kliknięciem szyfruje Twoje połączenie internetowe, aby zapewnić prawdziwą prywatność online.

Napisz swoją opinię
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 65,00 zł
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Ultimate

Recenzje: 0

Pakiet Avast Ultimate to coś więcej niż tylko program antywirusowy, zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by wszystkie komputery, telefony i tablety były bezpieczne, prywatne i działały jak najlepiej.

Cena 169,00 zł
W magazynie