CutOut 7

Ocena 

Najdrobniejsze szczegóły obrazu, precyzyjne cięcie dla kreatywnego fotomontażu!

Stwórz idealne fotomontaże, w których za pomocą kilku kliknięć myszką możesz wyciąć obiekty i wstawić je do innego zdjęcia - tak, jakbyś fotografował swój obiekt przed tym tłem!

153,66 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
 • Bezpośrednia zamiana warstw tła jest teraz łatwa!
 • Segmentowe rozpoznawanie mikro krawędzi cięcia dla białego tła
 • Chroma Mata na klucze - Technologia Blue screen
 • Wewnętrzne/ zewnętrzne maty krawędziowe
 • Narzędzia do ulepszania masek
 • Narzędzie konturowe do precyzyjnego, szybkiego wyboru
 • Możliwość wyboru światła/ciemności interfejsu użytkownika
 • Niestandardowe rozmiary ikon, kompatybilność 4K
 • Gotowy do każdego zadania dzięki trzem precyzyjnie dostrojonym metodom matowania
 • Wystarczy kilka kliknięć, aby wyciąć włosy, futro i inne delikatne przedmioty.
 • Wyposażony w zintegrowany RAW-developer
 • Ogromna oszczędność czasu dzięki połączeniu rozpoznawania kolorów, krawędzi i segmentów
 • Mata do klawiszy chromatycznych dla efektów niebieskiego ekranu przypominających Hollywood
 • Usuwanie niepożądanych obiektów z obrazów za pomocą jednego kliknięcia przycisku

Wycinaj motywy do perfekcji, twórz oszałamiające montaże i usuwaj niepożądane przedmioty za jednym kliknięciem przycisku

CutOut 7 oferuje inteligentne narzędzia do retuszu lub usuwania niepożądanych obiektów ze zdjęć. Zaawansowane narzędzia, takie jak inteligentna gumka czy szczotka do usuwania błędów, pozwalają retuszować zdjęcia jak profesjonalista.

Specjalne algorytmy oferują niezakłóconą zabawę przy tworzeniu złożonych montaży fotograficznych

Specjalne algorytmy oferują niezakłóconą zabawę przy tworzeniu skomplikowanych montaży fotograficznych, których inni nie odważyliby się z tym bardzo praktycznym wycinaniem segmentów: Po zgrubnym nakreśleniu żądanego motywu, CutOut sugeruje obszary, które można wyciąć. Za pomocą kliknięcia myszką decydujesz, czy dany obszar - segment - ma zostać wycięty, czy też nie.

Specjalizuje się w wycinaniu zdjęć

CutOut 2018 tnie z wysoką precyzją i w większości przypadków w pełni automatycznie. Obiecujemy! Dla tych, którzy chcą jeszcze wykonać obróbkę wtórną, na pewno znajdą odpowiednie narzędzia do chirurgicznego wycięcia! Znajdziecie Państwo najlepszą lub szorstką szczotkę z regulowaną pokrywą i miękkością oraz praktyczne narzędzia wieloboczne, które w razie potrzeby mogą w ogóle skorygować duże powierzchnie do piksela. Poprzez zmianę koloru maski można łatwo rozpoznać i skorygować błędy cięcia. Podczas cięcia można również dopasować środowisko pracy do nowego tła.

Oszczędność czasu dzięki segmentowemu rozpoznawaniu mikro krawędzi

Nowo opracowany system wycinania segmentów jest głównym punktem programu CutOut 7. Po obwodzie wybranego motywu, CutOut 7 zaproponuje obszary, które należy usunąć. Nigdy wcześniej wycinanie przedmiotów lub motywów nie było łatwiejsze i bardziej dokładne!

Wycinanie przedmiotów z łatwością i precyzją

Wycinaj trawę, drzewa, liście i inne delikatne przedmioty doskonale bez skomplikowanego wyboru ścieżki i kanału oraz oszczędzaj czas w porównaniu z podobnymi produktami!

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Angielska
Opinie

Napisz swoją opinię

CutOut 7

CutOut 7

Najdrobniejsze szczegóły obrazu, precyzyjne cięcie dla kreatywnego fotomontażu!

Stwórz idealne fotomontaże, w których za pomocą kilku kliknięć myszką możesz wyciąć obiekty i wstawić je do innego zdjęcia - tak, jakbyś fotografował swój obiekt przed tym tłem!

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Ashampoo

Ashampoo Snap 11

Recenzje: 0

Ashampoo Snap 11 to najszybsze i najbardziej elastyczne rozwiązanie do przechwytywania, edytowania i udostępniania wszystkiego, co znajduje się na ekranie jako zrzuty ekranu lub wideo. Szybkie zrzuty, nagrywanie wideo lub dokumentacja techniczna, Ashampoo Snap 11 posiada narzędzia, których potrzebujesz, aby wykonać zadanie szybko i stylowo!

Cena 137,59 zł
W magazynie

Adobe Illustrator CC

Recenzje: 0

Profesjonalne oprogramowanie do grafiki wektorowej, takie jak Adobe Illustrator CC, jest używane przez miliony projektantów i artystów do tworzenia wszystkiego, od wspaniałej grafiki internetowej i mobilnej po logo, ikony, ilustracje książek, opakowania produktów i billboardy.

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

NEAT projects

Recenzje: 0

Zawsze ktoś blokuje ujęcie! Jakie są właściwe składniki do zrobienia niezapomnianego zdjęcia z wakacji? Na pewno potrzebny jest dobry motyw, odpowiednie oświetlenie i oko do idealnego ujęcia - ale nigdy innych turystów! NEAT projects zajmuje się tym zagadnieniem za pomocą sprawdzonej technologii. Program kasuje wszystkie blokujące obiekty i zmienia Twoje...

Cena 189,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Photo Optimizer 8

Recenzje: 0

Ashampoo Photo Optimizer 8 udoskonala Twoje zdjęcia za jednym kliknięciem! Program w pełni automatycznie dostosowuje kolory, kontrasty i ustawienia ekspozycji do perfekcji dla poszczególnych zdjęć lub całych kolekcji. Wizualne skazy są wykrywane i usuwane poprzez dokładną analizę obrazu. 

Cena 137,59 zł
W magazynie

Adobe Creative Cloud

Recenzje: 0

Creative Cloud to kolekcja ponad 20 aplikacji desktopowych i mobilnych oraz usług z zakresu fotografii, projektowania, wideo, Internetu, UX i innych. Teraz możesz zabierać swoje pomysły w nowe miejsca dzięki programowi Photoshop na iPadzie, rysować i malować za pomocą Fresco oraz projektować w 3D i AR.

Cena 3 246,54 zł
W magazynie

Adobe Animate CC

Recenzje: 0

Projektuj interaktywne animacje do gier, programów telewizyjnych i sieci. Ożywiaj kreskówki i banery reklamowe. Twórz animowane bazgroły i avatary. Dodawaj akcję do treści eLearningowych i infograficznych. Dzięki funkcji Animate możesz szybko publikować na wielu platformach w niemal każdym formacie i docierać do widzów na każdym ekranie.

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

HDR projects 5 elements

Recenzje: 0

Najlepsza jakość obrazu HDR wszechczasów Obrazy charakteryzujące się niemal nierzeczywistym kontrastem i zakresem kolorów to często tzw. obrazy HDR. Te obrazy o wysokim zakresie dynamiki są tworzone poprzez łączenie kilku ujęć jednego motywu o różnych ustawieniach ekspozycji.

Cena 215,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Slideshow Studio HD 4

Recenzje: 0

Ashampoo Slideshow Studio HD 4 zmienia Twoje zdjęcia w żywe pokazy slajdów z imponującymi efektami. Liczne szablony, przejścia i efekty pozwalają na kreatywną pracę i osiąganie szybkich efektów.

Cena 103,19 zł
W magazynie

Denoise Projects 2

Recenzje: 0

Ulepszone zdjęcia wolne od zakłóceń obrazu Zacznij drastycznie poprawiać swoje zdjęcia, korzystając z niestandardowej, precyzyjnie zmodyfikowanej redukcji szumów obrazu, aby dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb. DENOISE projects 2 to jedyne dostępne oprogramowanie zdolne do usuwania wszystkich siedmiu znanych form szumów obrazu. Teraz możesz...

Cena 215,99 zł
W magazynie

Adobe Photoshop CC

Recenzje: 0

Najlepsze na świecie oprogramowanie do projektowania graficznego jest podstawą niemal każdego kreatywnego projektu, od edycji i komponowania zdjęć po cyfrowe malowanie, animację i projektowanie graficzne. A teraz możesz wykorzystać moc programu Photoshop na całym pulpicie i iPadzie, aby tworzyć wszędzie tam, gdzie natchnie Cię inspiracja.

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

SHARPEN projects 2

Recenzje: 0

Najwyższa ostrość SHARPEN projects 2 gwarantuje uzyskanie ostrych jak brzytwa zdjęć, bez względu na to, czy na zdjęciach występują odchylenia ostrości, nieprawidłowe ustawienie ostrości czy rozmycia.

Cena 215,99 zł
W magazynie

Adobe Dimension CC

Recenzje: 0

Twórz wciągające treści w 3D szybciej, przy użyciu wysokiej jakości modeli, materiałów i oświetlenia. Wymiary ułatwiają tworzenie wizualizacji marki, ilustracji, makiet produktów, projektów opakowań i innych prac twórczych.

Cena 1 291,75 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Photo Commander 16

Recenzje: 0

Ashampoo Photo Commander 16 to kompletne rozwiązanie do przeglądania, edycji i porządkowania zdjęć. Uporządkuj swoją kolekcję, zoptymalizuj wiele zdjęć za jednym zamachem i z łatwością twórz kalendarze, karty zdjęć i całe pokazy slajdów. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, początkującym czy profesjonalnym fotografem, doskonałe rezultaty zawsze...

Cena 171,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Photo Card 2

Recenzje: 0

Kartki z życzeniami łatwiejsze i bardziej uniwersalne - Ashampoo Photo Card 2 to umożliwia. Ashampoo Photo Card 2 zmienia Twoje zdjęcia w eleganckie kartki z życzeniami, szybko i łatwo. Pokaż swoim bliskim, na których Ci zależy i wyślij im swoje własne, bardzo osobiste pozdrowienia.

Cena 60,19 zł
W magazynie

Adobe Photoshop Elements

Recenzje: 0

Nigdy nie było łatwiej tworzyć niesamowite zdjęcia i pamiątki. Zaprezentuj swoje najlepsze zdjęcia dzięki automatycznie generowanym kreacjom i inteligentnym opcjom edycji. Łatwo organizuj i udostępniaj swoje zdjęcia, a nawet zamieniaj swoje ulubione w piękne odbitki i niezapomniane prezenty.

Cena 449,20 zł
W magazynie

Adobe Stock

Recenzje: 0

Dzięki codziennie dodawanym nowym treściom, Adobe Stock jest napędzany przez twórców, dla twórców. Wyszukuj i licencjonuj miliony wysokiej jakości zasobów bezpośrednio w aplikacjach Adobe Creative Cloud - i stwórz coś niesamowitego.

Cena 1 583,47 zł
W magazynie