Ashampoo Photo Optimizer 8

Ocena 

Ashampoo Photo Optimizer 8 udoskonala Twoje zdjęcia za jednym kliknięciem! Program w pełni automatycznie dostosowuje kolory, kontrasty i ustawienia ekspozycji do perfekcji dla poszczególnych zdjęć lub całych kolekcji. Wizualne skazy są wykrywane i usuwane poprzez dokładną analizę obrazu. 

111,86 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Udoskonalanie zdjęć za pomocą jednego kliknięcia!

  • Genialne korekty perspektywiczne dla linii naturalnych
  • Znacznie ulepszona auto-optymalizacja obrazu
  • Superszybki dostęp do funkcji poprzez Ulubione
  • Ręczna regulacja temperatury barwowej
  • Korekta krzywej tonalnej
  • Lepsze zarządzanie pamięcią dla większej stabilności i szybkości
  • optymalizacja 64-bit

Kwestia perspektywy!

Wykonywanie zdjęć budynków często prowadzi do nieprzyjemnych i łatwo zauważalnych zniekształceń perspektywy, wynikających z pozycji fotografa. Budynki i inne wysokie obiekty wydają się prawie przewracać, nadając zdjęciom niezamierzony, komiczny obrót. Innym razem zapomniałeś zabrać ze sobą statywu i nie utrzymałeś aparatu całkowicie wyprostowanego. Wejdź do Photo Optimizer 8 z nową korekcją perspektywy! Wystarczy kilka kliknięć, aby skorygować zniekształcenia w poziomie lub w pionie i zapisać zdjęcia, które w przeciwnym razie trafiłyby prosto do kosza. Daj swoim zdjęciom drugą szansę i uzyskaj właściwą perspektywę, zawsze!

Łatwiejsza obsługa dzięki ulubionym

Wszyscy mamy swoje ulubione funkcje, na których najczęściej polegamy. Teraz nie musisz już poruszać się po różnych menu i kategoriach, aby do nich dotrzeć. Ashampoo Photo Optimizer 8 posiada konfigurowalne menu "Ulubione", dzięki czemu możesz połączyć wszystkie swoje ulubione funkcje w jednym, natychmiast dostępnym miejscu. Potrzebujesz szybko wyprostować horyzont po automatycznej optymalizacji, naprawić perspektywę lub zrobić trochę kadrowania? Teraz możesz. Geniusz, prawda?

Bezkonkurencyjna auto-optymalizacja obrazu

Tajemnica nowego programu Photo Optimizer leży w jego jedynej w swoim rodzaju optymalizacji obrazu. Każde pojedyncze zdjęcie jest skrupulatnie analizowane pod kątem potencjalnych słabości i możliwości poprawy. Zdjęcia zrobione pośpiesznie aparatem komórkowym są teraz łatwo odzyskiwalne! Nudne kolory, niekorzystne oświetlenie lub brak kontrastu - zaawansowane algorytmy programu Photo Optimizer wykrywają to wszystko! Po przeanalizowaniu, Twoje zdjęcia są odtwarzane i teraz pełne życia i życia, jak powinny wyglądać dobre zdjęcia. Przeanalizowaliśmy tysiące kombinacji ustawień, aby znaleźć te, które oferują najlepsze rezultaty przy wysokim współczynniku trafienia. Po 2 latach rozwoju i niezliczonych godzinach spędzonych w naszym laboratorium testowym, jesteśmy dumni, że możemy wprowadzić kolejny poziom optymalizacji obrazu za pomocą Ashampoo Photo Optimizer 8!

Bardziej precyzyjne opcje strojenia

Niezależnie od tego, jak dobra może być auto-optymalizacja, przychodzi czas, kiedy trzeba będzie dokonać ręcznych regulacji. Wersja 8 oferuje jeszcze więcej indywidualnych opcji dostrajania, takich jak regulacja temperatury barwowej, która może całkowicie zmienić charakter ujęcia - i dodać energii tym "zimnym" obrazom z telefonu komórkowego, które wszyscy tak dobrze znamy. Krzywe tonalne to niezawodny sposób na wzmocnienie cieni, średnich tonów i podkreślenia, zwłaszcza podczas pracy z ujęciami RAW! Zachęcamy do eksperymentowania, a zintegrowany system tworzenia kopii zapasowych pozwoli Ci w mgnieniu oka odwrócić wszelkie zmiany i przywrócić oryginalny obraz.

Ulepszone zarządzanie pamięcią

W razie potrzeby, Ashampoo Photo Optimizer 8 wykorzystuje całą dostępną pamięć systemową, aby w pełni wykorzystać moc komputera. Oznacza to, że nawet super wysokiej rozdzielczości zdjęcia lub gigantyczne kolekcje można teraz optymalizować w błyskawicznym tempie. Poznaj najszybszy i najbardziej wytrzymały Photo Optimizer wszechczasów!

Poprawa balansu bieli i zwiększenie spreadów kontrastu

Balans bieli ma decydujące znaczenie dla temperatury barwowej Twoich obrazów. Aparaty cyfrowe są szczególnie podatne na przerażające niebieskie odlewy i nudne kolory. Prowadzi to do powstawania zdjęć, które wydają się być martwe i całkowicie pozbawione magii chwili. Innym częstym problemem są zdjęcia o niskim kontraście, często z powodu słabego oświetlenia. Dzięki niestandardowym ustawieniom balansu bieli i kontrastu, Photo Optimizer może tchnąć nowe życie w te zrujnowane zdjęcia! Obie te funkcje są częścią auto-optymalizacji i będą automatycznie włączane w razie potrzeby!

Edycja zdjęć za pomocą zaledwie kilku kliknięć

Interfejs użytkownika w programie Photo Optimizer jest naprawdę zrozumiały. Funkcje są podzielone na intuicyjnie nazwane kategorie i nigdy nie więcej niż dwa kliknięcia. Tam, gdzie inni edytorzy zdjęć przekopują się przez instrukcje obsługi, Photo Optimizer daje Ci natychmiastowe rezultaty! Wszystko jest proste i logiczne, nie ma praktycznie żadnej krzywej uczenia się. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy zaawansowanym użytkownikiem, a może po prostu nie chcesz spędzać godzin na poprawianiu zdjęć, Ashampoo Photo Optimizer 8 jest programem dla Ciebie.

Wszechstronne cechy eksportu

Dobre zdjęcia zasługują na to, by je zobaczyć. Dlatego w programie Photo Optimizer 8 oferujemy różne sposoby udostępniania swoich zdjęć innym osobom. Obejmuje to pocztę elektroniczną, darmowy Ashampoo Web, a nawet ustawienie zdjęć jako tła pulpitu. Jeśli wolisz iść tradycyjną drogą i drukować zdjęcia, z pewnością spodoba Ci się bogate w funkcje okno dialogowe do drukowania, które w razie potrzeby umożliwia nie tylko drukowanie wysokiej jakości, ale także oszczędność miejsca.

Cechy charakterystyczne dla perfekcjonistów i twórców

Wiele zaawansowanych funkcji jest dostępnych dla tych, którzy chcą wyjść poza auto-optymalizację. Niezależnie od tego, czy chcesz wyostrzyć czy zmiękczyć poszczególne porcje, Photo Optimizer oferuje dobrze zaprojektowane narzędzia dla każdego przypadku zastosowania. Zredukuj irytujące szumy obrazu, dostosuj temperaturę kolorów lub przycinaj obrazy. A dla artystów w Tobie mamy także wiele efektów, takich jak fale, zawirowania, a nawet implozje i wybuchy. Jest wystarczająco dużo miejsca do eksperymentowania.

Naturalnie wyglądające ulepszenia portretów

Twarze są ostrością wielu zdjęć, ale rzadko kiedy wychodzą idealne! Udoskonalaj swoje portrety automatycznie lub ręcznie za pomocą aplikacji Photo Optimizer. Napraw czerwone oczy i wybielone zęby dla tego olśniewającego uśmiechu. Usuń drobne usterki za pomocą narzędzia do klonowania i usuń plamy i inne zanieczyszczenia, jak u profesjonalisty. Stwórz perfekcyjne, ale naturalnie wyglądające portrety w kilka kliknięć!

Dodaj trochę koloru!

Nie możesz mieć świetnych zdjęć bez świetnych kolorów. To właśnie tutaj znajduje się wysoce efektywna korekcja kolorów w programie Photo Optimizer. Dodaj do swoich zdjęć osobisty akcent lub lepsze poczucie realizmu. Wystarczy kilka suwaków, aby poprawić kontrast, nasycenie i wiele innych aspektów. Obserwuj swoje zmiany w czasie rzeczywistym, dzięki wbudowanemu podglądowi na żywo i wybierz się w podróż w dół pasa pamięci z nostalgicznym efektem sepii lub zastosuj próg redukcji kolorów. Nie podoba Ci się to, co widzisz? Przywróć oryginał za jednym kliknięciem przycisku!

Komfortowe przetwarzanie

Ponieważ Ashampoo Photo Optimizer 8 robi to w pełni automatycznie, włączyliśmy przetwarzanie seryjne, aby zaoszczędzić czas i nerwy podczas gdy program przetwarza całą bibliotekę zdjęć za jednym razem. Wybieraj pojedyncze zdjęcia z różnych źródeł lub całych folderów i spraw, by Photo Optimizer działał magicznie. Każde zdjęcie jest skrupulatnie analizowane, a jego jakość optymalizowana zgodnie z jego specyficznymi cechami. Przetwarzaj seryjnie całe wakacje za jednym zamachem, wypoleruj swoje zdjęcia ślubne lub urodzinowe i przywróć zabawę do fotografii.

Dużo miejsca na eksperymenty

Dzięki solidnemu systemowi tworzenia kopii zapasowych możesz eksperymentować w dowolny sposób, nie tracąc nigdy swoich oryginalnych obrazów. Przywróć swoje obrazy do ich oryginalnych stanów za pomocą jednego kliknięcia. A wbudowany widok z góry gwarantuje, że na drodze do doskonałych zdjęć nie pojawią się żadne przykre niespodzianki. To tak, jakbyś patrzył w przyszłość - i jest jasne, kolorowe i żywe!

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo Photo Optimizer 8

Ashampoo Photo Optimizer 8

Ashampoo Photo Optimizer 8 udoskonala Twoje zdjęcia za jednym kliknięciem! Program w pełni automatycznie dostosowuje kolory, kontrasty i ustawienia ekspozycji do perfekcji dla poszczególnych zdjęć lub całych kolekcji. Wizualne skazy są wykrywane i usuwane poprzez dokładną analizę obrazu. 

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Adobe Creative Cloud

Recenzje: 0

Creative Cloud to kolekcja ponad 20 aplikacji desktopowych i mobilnych oraz usług z zakresu fotografii, projektowania, wideo, Internetu, UX i innych. Teraz możesz zabierać swoje pomysły w nowe miejsca dzięki programowi Photoshop na iPadzie, rysować i malować za pomocą Fresco oraz projektować w 3D i AR.

Cena 3 246,54 zł
W magazynie

PhotoZoom Classic 7

Recenzje: 0

PhotoZoom bardzo ułatwia powiększanie poszczególnych części obrazu w portretach grupowych. Powiększanie obrazu szybko doprowadza nawet obrazy o wysokiej rozdzielczości do granic możliwości - w rezultacie otrzymujesz piksele, rozmycie obrazu. Nie zadowalaj się słabymi zdjęciami. Funkcja PhotoZoom została opracowana w celu uzyskania ostrych i olśniewających...

Cena 215,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Photo Card 2

Recenzje: 0

Kartki z życzeniami łatwiejsze i bardziej uniwersalne - Ashampoo Photo Card 2 to umożliwia. Ashampoo Photo Card 2 zmienia Twoje zdjęcia w eleganckie kartki z życzeniami, szybko i łatwo. Pokaż swoim bliskim, na których Ci zależy i wyślij im swoje własne, bardzo osobiste pozdrowienia.

Cena 60,19 zł
W magazynie

Adobe Animate CC

Recenzje: 0

Projektuj interaktywne animacje do gier, programów telewizyjnych i sieci. Ożywiaj kreskówki i banery reklamowe. Twórz animowane bazgroły i avatary. Dodawaj akcję do treści eLearningowych i infograficznych. Dzięki funkcji Animate możesz szybko publikować na wielu platformach w niemal każdym formacie i docierać do widzów na każdym ekranie.

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Photo Commander 16

Recenzje: 0

Ashampoo Photo Commander 16 to kompletne rozwiązanie do przeglądania, edycji i porządkowania zdjęć. Uporządkuj swoją kolekcję, zoptymalizuj wiele zdjęć za jednym zamachem i z łatwością twórz kalendarze, karty zdjęć i całe pokazy slajdów. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, początkującym czy profesjonalnym fotografem, doskonałe rezultaty zawsze...

Cena 171,99 zł
W magazynie

NEAT projects

Recenzje: 0

Zawsze ktoś blokuje ujęcie! Jakie są właściwe składniki do zrobienia niezapomnianego zdjęcia z wakacji? Na pewno potrzebny jest dobry motyw, odpowiednie oświetlenie i oko do idealnego ujęcia - ale nigdy innych turystów! NEAT projects zajmuje się tym zagadnieniem za pomocą sprawdzonej technologii. Program kasuje wszystkie blokujące obiekty i zmienia Twoje...

Cena 189,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Slideshow Studio HD 4

Recenzje: 0

Ashampoo Slideshow Studio HD 4 zmienia Twoje zdjęcia w żywe pokazy slajdów z imponującymi efektami. Liczne szablony, przejścia i efekty pozwalają na kreatywną pracę i osiąganie szybkich efektów.

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Snap 11

Recenzje: 0

Ashampoo Snap 11 to najszybsze i najbardziej elastyczne rozwiązanie do przechwytywania, edytowania i udostępniania wszystkiego, co znajduje się na ekranie jako zrzuty ekranu lub wideo. Szybkie zrzuty, nagrywanie wideo lub dokumentacja techniczna, Ashampoo Snap 11 posiada narzędzia, których potrzebujesz, aby wykonać zadanie szybko i stylowo!

Cena 137,59 zł
W magazynie

SHARPEN projects 2

Recenzje: 0

Najwyższa ostrość SHARPEN projects 2 gwarantuje uzyskanie ostrych jak brzytwa zdjęć, bez względu na to, czy na zdjęciach występują odchylenia ostrości, nieprawidłowe ustawienie ostrości czy rozmycia.

Cena 215,99 zł
W magazynie

Adobe Photoshop Elements

Recenzje: 0

Nigdy nie było łatwiej tworzyć niesamowite zdjęcia i pamiątki. Zaprezentuj swoje najlepsze zdjęcia dzięki automatycznie generowanym kreacjom i inteligentnym opcjom edycji. Łatwo organizuj i udostępniaj swoje zdjęcia, a nawet zamieniaj swoje ulubione w piękne odbitki i niezapomniane prezenty.

Cena 449,20 zł
W magazynie

Adobe Illustrator CC

Recenzje: 0

Profesjonalne oprogramowanie do grafiki wektorowej, takie jak Adobe Illustrator CC, jest używane przez miliony projektantów i artystów do tworzenia wszystkiego, od wspaniałej grafiki internetowej i mobilnej po logo, ikony, ilustracje książek, opakowania produktów i billboardy.

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

HDR projects 5 elements

Recenzje: 0

Najlepsza jakość obrazu HDR wszechczasów Obrazy charakteryzujące się niemal nierzeczywistym kontrastem i zakresem kolorów to często tzw. obrazy HDR. Te obrazy o wysokim zakresie dynamiki są tworzone poprzez łączenie kilku ujęć jednego motywu o różnych ustawieniach ekspozycji.

Cena 215,99 zł
W magazynie

Adobe InDesign CC

Recenzje: 0

Adobe InDesign to wiodące w branży oprogramowanie do projektowania układów i stron dla mediów drukowanych i cyfrowych. Twórz piękne projekty graficzne z wykorzystaniem typografii najlepszych światowych autorów obrazów z firmy Adobe Stock. Szybko udostępniaj treści i informacje zwrotne w formacie PDF. Łatwe zarządzanie produkcją za pomocą programu Adobe...

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

Adobe InCopy CC

Recenzje: 0

Program InCopy umożliwia copywriterom i edytorom stylowanie tekstu, śledzenie zmian i wprowadzanie prostych modyfikacji układu dokumentu, podczas gdy projektanci pracują nad tym samym dokumentem jednocześnie w programie Adobe InDesign - wszystko to bez nadpisywania sobie nawzajem wkładów.  

Cena 324,06 zł
W magazynie

Adobe Photoshop CC

Recenzje: 0

Najlepsze na świecie oprogramowanie do projektowania graficznego jest podstawą niemal każdego kreatywnego projektu, od edycji i komponowania zdjęć po cyfrowe malowanie, animację i projektowanie graficzne. A teraz możesz wykorzystać moc programu Photoshop na całym pulpicie i iPadzie, aby tworzyć wszędzie tam, gdzie natchnie Cię inspiracja.

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

Adobe Dimension CC

Recenzje: 0

Twórz wciągające treści w 3D szybciej, przy użyciu wysokiej jakości modeli, materiałów i oświetlenia. Wymiary ułatwiają tworzenie wizualizacji marki, ilustracji, makiet produktów, projektów opakowań i innych prac twórczych.

Cena 1 291,75 zł
W magazynie