ESET NOD32 Antivirus

Ocena 

NOD32 Antivirus jest dostosowany do oszczędzania zasobów w grach, oglądaniu filmów, zdjęć lub prezentacji w dowolnym momencie. Bez zakłóceń, czysta przyjemność.Chroni przed okupem i phishingiem. Zapewnia optymalną równowagę między szybkością, wykrywalnością i użytecznością.

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
88,62 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany partner ESET
Klucze pochodzą z oficjalnej Polskiej dystrybucji, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Nie potrzebujesz VPN-a ani proxy do aktywacji klucza w programie. Pełna pomoc techniczna producenta w czasie trwania subskrypcji. Kupujesz pełnowartościowe oprogramowanie z legalnego źródła.

Legendarny NOD32 Antywirus

Chroni przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, w tym przed wirusami, okupem, robakami i oprogramowaniem szpiegowskim.

Uwolnij możliwości swojego komputera

Korzystaj z pełnej mocy swojego komputera. Graj, pracuj i przeglądaj internet bez spowolnień.

Nieprzerwane gry i filmy

Żadnych aktualizacji systemu ani irytujących wyskakujących okienek podczas grania w gry lub uruchamiania programu w trybie pełnoekranowym.

Legendarna technologia antywirusowa

Chroń się przed okupem i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania dzięki sprawdzonej w czasie, wielowarstwowej ochronie ESET, której ufa ponad 110 milionów użytkowników na całym świecie.

Minimalne zużycie energii

Graj, pracuj i przeglądaj internet bez spowolnień. Pozostań dłużej w trybie oszczędzania baterii i ciesz się grą bez rozpraszania uwagi na wyskakujące okienka.

Zainstaluj i zapomnij

Nasze zabezpieczenia są łatwe do zainstalowania, odnowienia i aktualizacji, a także do prostej konfiguracji wszystkich rutynowych zadań. Jeśli chcesz, dostosuj swój profil za pomocą 150 szczegółowych ustawień.

Doskonała ochrona dla użytkowników urządzeń zasilających i starszych komputerów PC

Chroni przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, w tym przed wirusami, okupem, robakami i oprogramowaniem szpiegowskim.

Ochrona zasobów

Wykorzystaj pełną moc swojego komputera, aby uzyskać najlepszą wydajność podczas grania, pracy lub surfowania.

Odtwarzaj i przesyłaj bez przerwy

Brak aktualizacji systemu i irytujących wyskakujących okienek podczas uruchamiania programów w trybie pełnoekranowym.

Bajecznie dobra ochrona przed wirusami

Ochrona przed okupem i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania za pomocą sprawdzonej, wielowarstwowej ochrony, której ufa ponad 110 milionów użytkowników na całym świecie.

Ochrona przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym - Proaktywna ochrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeń cyfrowych, w tym wirusami, rootkitami, robakami i oprogramowaniem szpiegującym.

Ochrona przed wyłudzaniem informacji - Ochrona prywatności i mienia użytkownika przed fałszywymi witrynami internetowymi, które próbują ukraść poufne informacje, takie jak nazwy użytkowników, hasła lub dane bankowe.

Skanowanie plików podczas pobierania - Skanowanie niektórych typów plików, takich jak archiwa, podczas ich pobierania skraca czas skanowania.

Advanced Memory Scan - Ulepszone wykrywanie trwałego złośliwego oprogramowania, które wykorzystuje wiele warstw szyfrowania do ukrycia swoich działań.

Ochrona Ransomware - Blokuje złośliwe oprogramowanie, które próbuje zablokować użytkownika z jego danych osobowych i zażądać od niego okupu.

Skaner UEFI - Chroni cię przed zagrożeniami, które atakują twój komputer na głębszym poziomie jeszcze przed uruchomieniem systemu Windows, jeśli twój system posiada interfejs systemowy UEFI.

Technologia skanowania w chmurze - przyspiesza skanowanie, oznaczając czyste pliki jako bezpieczne przy użyciu bazy danych reputacji ESET LiveGrid®. Aktywnie chroni przed nieznanym złośliwym oprogramowaniem za pomocą wzorców zachowań, które są dopasowane do naszego systemu reputacji opartego na chmurze.

Exploit Blocker - Blokuje ataki, które aktywnie ukrywają się przed programami antywirusowymi, aby zainstalować ekrany blokujące lub okup. Chroni przed atakami w przeglądarkach internetowych, czytnikach PDF i innych aplikacjach, w tym w oprogramowaniu Java.

Kontrola mediów - Ochrona prywatnych danych przed kopiowaniem ich na urządzenia zewnętrzne bez Twojej wiedzy. Blokowanie nośników takich jak płyty CD, DVD, pamięci USB i zewnętrznych dysków twardych. Blokuj urządzenia, które łączą się przez Bluetooth, FireWire lub porty szeregowe/ równoległe.

Skanowanie w trybie bezczynności - Poprawa wydajności systemu poprzez wykonanie głębokiego skanowania, gdy komputer jest bezczynny. Wykrywa potencjalnie nieaktywne zagrożenia przed wystąpieniem szkody.

Host-based Intrusion Prevention System (HIPS) - Dostosuj zachowanie systemu do ostatniego szczegółu. Ustawianie reguł rejestracji systemu oraz aktywnych procesów i programów w celu konfiguracji zabezpieczeń aż do ostatniego szczegółu.

Minimalne zużycie energii

Możesz grać, pracować lub surfować po Internecie bez zwłoki. Pracuj dłużej bezprzewodowo w trybie oszczędzania energii i ciesz się swoimi grami bez irytujących wyskakujących okienek.

Oszczędne gospodarowanie zasobami - zapewnia optymalną wydajność i przedłuża żywotność sprzętu Odpowiedni dla wszystkich typów środowisk systemowych. Oszczędność pasma internetowego dzięki wyjątkowo małym pakietom aktualizacji.

Przenośna obsługa komputera - Opóźnia wszystkie aktualizacje, czynności wymagające dużej ilości zasobów i wyskakujące okienka bez konieczności podejmowania działań w celu zachowania zasobów systemowych, dzięki czemu można dłużej korzystać z Internetu i sieci bezprzewodowej.

ESET sprawia, że Internet jest bezpieczniejszy

Najnowsza technologia

Sztuczna inteligencja, uczenie się maszynowe i oparty na chmurze system reputacji to tylko niektóre z innowacyjnych narzędzi opracowanych w 13 ośrodkach badawczo-rozwojowych ESET na całym świecie.

Made in EU

ESET został założony w Europie i nadal ma swoją siedzibę w UE. Wartości korporacyjne ESET, takie jak uczciwość, rzetelność i niezależność, są chronione przez fakt, że nasza firma od początku była własnością prywatną.

Globalna obecność

ESET chroni cię od ponad 30 lat na pięciu kontynentach. Jego 22 biura zapewniają ochronę milionom użytkowników na całym świecie. Ty też możesz zaufać doświadczeniu ich ekspertów ds. bezpieczeństwa.

Instalacja. Gotowy!

Korzystaj z bezpieczeństwa IT bez wysokich kosztów i nakładów czasowych. Dzięki systemowi ESET możesz dotrzeć do bezpiecznego miejsca docelowego za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Nawet przy standardowych ustawieniach są Państwo optymalnie chronieni. Intuicyjny interfejs czyni go łatwym w użyciu. Dla specjalnych wymagań dostępnych jest ponad 150 zaawansowanych ustawień.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

NOD32 Antivirus jest dostosowany do oszczędzania zasobów w grach, oglądaniu filmów, zdjęć lub prezentacji w dowolnym momencie. Bez zakłóceń, czysta przyjemność.Chroni przed okupem i phishingiem. Zapewnia optymalną równowagę między szybkością, wykrywalnością i użytecznością.

Napisz swoją opinię
12 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: ESET

ESET Internet Security

Recenzje: 0

ESET Internet Security chroni Twoją bankowość internetową i oferuje specjalną zabezpieczoną przeglądarkę, dzięki której możesz bezpiecznie płacić online i mieć dostęp do kryptograficznych portfeli internetowych.

Cena 129,00 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

GravityZone Security for Endpoints

Recenzje: 0

Niezbędna i bezwysiłkowa ochrona, aby utrzymać Twoją firmę w ruchu Dzięki adaptacyjnej, warstwowej architekturze, Bitdefender GravityZone Security for Endpoints oferuje najlepszą ochronę przed wyrafinowanymi zagrożeniami bez uszczerbku na wydajności.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Secure Business Pakiet

Recenzje: 0

Kompletny pakiet rozwiązań zabezpieczających dla punktów końcowych i serwerów plików. Zagrożenia pochodzące z poczty elektronicznej blokowane na poziomie serwera. Zapewnia: Ochronę przed atakami celowanymi Ochrona przed ransomware Zapobieganie atakom bez plików Ochrona bramki pocztowej Zarządzanie zdalne

Cena 1 149,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET NOD32 Antivirus dla Linux Desktop

Recenzje: 0

NOD32 Antivirus dla Linux Desktop jest dostosowany do oszczędzania zasobów w grach, oglądaniu filmów, zdjęć lub prezentacji w dowolnym momencie. Bez zakłóceń, czysta przyjemność.Chroni przed okupem i phishingiem. Zapewnia optymalną równowagę między szybkością, wykrywalnością i użytecznością.

Cena 145,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Cyber Security dla Mac

Recenzje: 0

Szybka, skuteczna ochrona antywirusowa Twojego Maca przeciw złośliwemu oprogramowaniu i programom phishingowym. ESET Cyber Security jest nie obciąża komputera, dzięki czemu możesz bez przeszkód oglądać filmy lub zdjęcia.

Cena 129,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Endpoint Protection Standard Pakiet

Recenzje: 0

Utrzymuj sieć w czystości. Chroń swoje punkty końcowe (komputery i serwery plików) przed zagrożeniami i kradzieżą danych dzięki łatwemu w obsłudze zarządzaniu bezpieczeństwem na miejscu. Korzyści z tego płynące: Małe obciążenie punktów końcowych Niezawodna ochrona antymalware'owa Zapobieganie powstawaniu fałszywych stron internetowych Zarządzanie zdalne

Cena 729,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Endpoint Protection Advanced Pakiet

Recenzje: 0

Pakiet bezpieczeństwa zawierający programy antywirusowe, antyszpiegowskie, osobisty firewall, antyspam i filtr treści, przeznaczony do ochrony stacji roboczych z systemami Windows i MacOS, urządzeń mobilnych i serwerów plików. Wielowarstwowa technologia, nauka maszynowa i wiedza ludzka połączone z automatycznym zarządzaniem bezpieczeństwem. Zapewnia:...

Cena 899,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Endpoint Security

Recenzje: 0

ESET Endpoint Security wykorzystuje wielowarstwowe podejście, które stosuje wiele technologii w równowadze dynamicznej w celu stałego równoważenia wydajności, wykrywania i fałszywych wyników dodatnich, co umożliwia organizacjom: Ochronę przed ransomware Blokowanie ataków celowych Zapobieganie naruszeniom danych Zatrzymywać ataki bez plików Wykrywanie...

Cena 861,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Cyber Security Pro dla Mac

Recenzje: 0

Zaawansowana ochrona z kompleksowymi zabezpieczeniami internetowymi dla komputera Mac, w tym osobisty firewall i kontrola rodzicielska, zapewniająca szybkie i bezpieczne korzystanie z Internetu.

Cena 149,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Cloud Administrator (ECA)

Recenzje: 0

Bezpieczeństwo zarządzane w chmurze dla maksymalnie 250 miejsc, oszczędzając koszty, czas i upraszczając ochronę Twojej sieci.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Smart Security Premium

Recenzje: 0

 Zbudowany bez kompromisów dla użytkowników, którzy chcą wszystkiego. Szyfruj pliki i nośniki wymienne w celu ultraszybkiego zabezpieczenia danych i ochrony w przypadku kradzieży danych lub utraty laptopa.

Cena 199,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Endpoint Antivirus

Recenzje: 0

ESET Endpoint Antivirus to rozwiązanie dla firm pozwalające chronić stanowiska biurowe przed atakami. Nagradzana technologia ESET NOD32® zapewnia doskonałą ochronę przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem o niezrównanej prędkości.

Cena 439,00 zł
W magazynie