ESET Smart Security Premium

Ocena 

 Zbudowany bez kompromisów dla użytkowników, którzy chcą wszystkiego. Szyfruj pliki i nośniki wymienne w celu ultraszybkiego zabezpieczenia danych i ochrony w przypadku kradzieży danych lub utraty laptopa.

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
161,79 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany partner ESET
Klucze pochodzą z oficjalnej Polskiej dystrybucji, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Nie potrzebujesz VPN-a ani proxy do aktywacji klucza w programie. Pełna pomoc techniczna producenta w czasie trwania subskrypcji. Kupujesz pełnowartościowe oprogramowanie z legalnego źródła.

Surfuj z czystym sumieniem. Zostawcie nam wirusy. Nasza wielokrotnie nagradzana technologia wykrywania wykazuje pełną wydajność nawet w przypadku sprytnie ukrytego lub zaszyfrowanego złośliwego oprogramowania. Exploit Blocker chroni cię przed atakami ukierunkowanymi na złośliwe oprogramowanie, a dzięki Skanerowi Rozszerzonej Pamięci żaden wirus nie pozostanie niewykryty.

Secure Data PREMIUM

Pozwala na szyfrowanie folderów i nośników wymiennych, takich jak pamięci USB. Chroni Cię przed kradzieżą danych w przypadku zgubienia klucza USB lub laptopa i umożliwia bezpieczną współpracę i wymianę danych.

Menedżer haseł PREMIUM

Pomaga przechowywać i organizować hasła, automatycznie wypełniać formularze i generować bardzo silne, szyfrowane hasła dla większego bezpieczeństwa.

osobisty firewall

Zapobiega dostępowi do systemu przez obce osoby, a tym samym niewłaściwemu wykorzystaniu danych.

Anti-Phishing

Chroni użytkownika przed fałszywymi witrynami, które próbują uzyskać dostęp do danych osobowych, takich jak nazwy użytkowników, hasła lub dane bankowe.

Bezpieczna sieć domowa

Umożliwia sprawdzenie routera WLAN w domu, a także inteligentnych urządzeń w sieci pod kątem luk w zabezpieczeniach, takich jak przestarzałe oprogramowanie sprzętowe, oraz oferuje różne opcje rozwiązywania problemów. Funkcja ta pokazuje również wszystkie urządzenia podłączone do routera (smartfon, IoT, itp.).

Tarcza

Blokuje oprogramowanie szantażujące, które próbuje zaszyfrować system i dane, a następnie żąda okupu za rozszyfrowanie.

Bezpieczna bankowość internetowa i płatności zoptymalizowane

Chroni Cię na stronach bankowości internetowej i oferuje więcej bezpieczeństwa dla Twoich transakcji finansowych. Szyfruje informacje przekazywane z klawiatury do przeglądarki i w ten sposób chroni przed szpiegami klawiatury, tzw. keyloggerami.

Ochrona kamer internetowych

Monitoruje wszystkie procesy i aplikacje uruchomione na komputerze, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do kamery internetowej. Nieoczekiwane próby dostępu są zgłaszane użytkownikowi i mogą zostać natychmiast zablokowane.

Wykrywanie Botnetu

Zapobiega wykorzystywaniu komputera przez przestępców do rozprzestrzeniania spamu, atakowania obcych systemów lub innych nielegalnych działań.

Kontrola rodzicielska

Pozwala na kategoryzowanie stron internetowych według wieku. Ustawienia można zabezpieczyć hasłem.

Idealna ochrona dla Twojego laptopa

Zgubiłeś swojego laptopa? Dzięki funkcji śledzenia GPS można znaleźć brakujące urządzenie.

Lokalizacja urządzenia

Jak tylko oznaczysz swoje urządzenie jako brakujące na my.eset.com, rozpocznie się automatyczne monitorowanie. Korzystając z adresów IP i sieci WLAN znajdujących się w zasięgu, lokalizacja laptopa jest określana i wyświetlana na mapie, gdy tylko urządzenie jest online.

Przegląd działalności komputerowej

Pozwala na automatyczne robienie zdjęć za pomocą wbudowanej kamery internetowej, zbieranie zrzutów ekranu z brakującego urządzenia i zapisywanie wszystkich nowych zdjęć i zrzutów na swoim koncie na my.eset.com.

Optymalizacja antykradzieżowa

Pomaga zoptymalizować ustawienia antykradzieżowe i skonfigurować login użytkownika systemu Windows. ESET zawiera również wskazówki, jak udoskonalić ustawienia systemu kluczy, aby zapewnić maksymalną ochronę.

Wykorzystaj pełną moc swojego komputera

Wszystkie produkty ESET pracują wydajnie przy wyraźnie najmniejszym obciążeniu systemu i gwarantują bezproblemową pracę, zabawę i surfowanie. W trybie bateryjnym wszystkie zaplanowane skanowania, aktualizacje i wiadomości są odkładane na później. Więcej czasu komputerowego pozostaje na Twoje działania. Głębokie skanowanie bezczynne: Głębokie skanowanie może być wykonywane automatycznie, gdy komputer jest bezczynny (np. wygaszacz ekranu, blokada komputera). Nieaktywne zagrożenia są wykrywane i moc obliczeniowa jest zachowana. Pozwala na blokowanie połączeń przez Bluetooth, Firewire i porty szeregowe/ równoległe. Host-based protection against attacks (HIPS). Tworząc reguły dla rejestru, aktywnych procesów i programów, można bardziej precyzyjnie zoptymalizować zachowanie systemu.

Najbezpieczniejsza droga przez sieć: Dzięki firewallowi zakupy online i bankowość domowa pozostają bezpieczne nawet w publicznych sieciach WLAN. Złapany na gorącym uczynku: Anti-Phishing chroni Cię bezpiecznie przed fałszywymi lub manipulowanymi stronami internetowymi. Wszystko pod kontrolą dzięki Anti-Theft: Dzięki sprytnemu urządzeniu antykradzieżowemu możesz zlokalizować zaginiony laptop i wysłać wiadomość do wyszukiwarki.

Nagradzana technologia. Szybko. Dokładnie.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium

 Zbudowany bez kompromisów dla użytkowników, którzy chcą wszystkiego. Szyfruj pliki i nośniki wymienne w celu ultraszybkiego zabezpieczenia danych i ochrony w przypadku kradzieży danych lub utraty laptopa.

Napisz swoją opinię
12 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: ESET

ESET Endpoint Protection Advanced Pakiet

Recenzje: 0

Pakiet bezpieczeństwa zawierający programy antywirusowe, antyszpiegowskie, osobisty firewall, antyspam i filtr treści, przeznaczony do ochrony stacji roboczych z systemami Windows i MacOS, urządzeń mobilnych i serwerów plików. Wielowarstwowa technologia, nauka maszynowa i wiedza ludzka połączone z automatycznym zarządzaniem bezpieczeństwem. Zapewnia:...

Cena 899,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Endpoint Security

Recenzje: 0

ESET Endpoint Security wykorzystuje wielowarstwowe podejście, które stosuje wiele technologii w równowadze dynamicznej w celu stałego równoważenia wydajności, wykrywania i fałszywych wyników dodatnich, co umożliwia organizacjom: Ochronę przed ransomware Blokowanie ataków celowych Zapobieganie naruszeniom danych Zatrzymywać ataki bez plików Wykrywanie...

Cena 861,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET NOD32 Antivirus

Recenzje: 0

NOD32 Antivirus jest dostosowany do oszczędzania zasobów w grach, oglądaniu filmów, zdjęć lub prezentacji w dowolnym momencie. Bez zakłóceń, czysta przyjemność.Chroni przed okupem i phishingiem. Zapewnia optymalną równowagę między szybkością, wykrywalnością i użytecznością.

Cena 109,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Secure Business Pakiet

Recenzje: 0

Kompletny pakiet rozwiązań zabezpieczających dla punktów końcowych i serwerów plików. Zagrożenia pochodzące z poczty elektronicznej blokowane na poziomie serwera. Zapewnia: Ochronę przed atakami celowanymi Ochrona przed ransomware Zapobieganie atakom bez plików Ochrona bramki pocztowej Zarządzanie zdalne

Cena 1 149,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Internet Security

Recenzje: 0

ESET Internet Security chroni Twoją bankowość internetową i oferuje specjalną zabezpieczoną przeglądarkę, dzięki której możesz bezpiecznie płacić online i mieć dostęp do kryptograficznych portfeli internetowych.

Cena 129,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Cyber Security dla Mac

Recenzje: 0

Szybka, skuteczna ochrona antywirusowa Twojego Maca przeciw złośliwemu oprogramowaniu i programom phishingowym. ESET Cyber Security jest nie obciąża komputera, dzięki czemu możesz bez przeszkód oglądać filmy lub zdjęcia.

Cena 129,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Endpoint Antivirus

Recenzje: 0

ESET Endpoint Antivirus to rozwiązanie dla firm pozwalające chronić stanowiska biurowe przed atakami. Nagradzana technologia ESET NOD32® zapewnia doskonałą ochronę przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem o niezrównanej prędkości.

Cena 439,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Endpoint Protection Standard Pakiet

Recenzje: 0

Utrzymuj sieć w czystości. Chroń swoje punkty końcowe (komputery i serwery plików) przed zagrożeniami i kradzieżą danych dzięki łatwemu w obsłudze zarządzaniu bezpieczeństwem na miejscu. Korzyści z tego płynące: Małe obciążenie punktów końcowych Niezawodna ochrona antymalware'owa Zapobieganie powstawaniu fałszywych stron internetowych Zarządzanie zdalne

Cena 729,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Cyber Security Pro dla Mac

Recenzje: 0

Zaawansowana ochrona z kompleksowymi zabezpieczeniami internetowymi dla komputera Mac, w tym osobisty firewall i kontrola rodzicielska, zapewniająca szybkie i bezpieczne korzystanie z Internetu.

Cena 149,00 zł
W magazynie

Marka: Bitdefender

GravityZone Security for Endpoints

Recenzje: 0

Niezbędna i bezwysiłkowa ochrona, aby utrzymać Twoją firmę w ruchu Dzięki adaptacyjnej, warstwowej architekturze, Bitdefender GravityZone Security for Endpoints oferuje najlepszą ochronę przed wyrafinowanymi zagrożeniami bez uszczerbku na wydajności.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET Cloud Administrator (ECA)

Recenzje: 0

Bezpieczeństwo zarządzane w chmurze dla maksymalnie 250 miejsc, oszczędzając koszty, czas i upraszczając ochronę Twojej sieci.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: ESET

ESET NOD32 Antivirus dla Linux Desktop

Recenzje: 0

NOD32 Antivirus dla Linux Desktop jest dostosowany do oszczędzania zasobów w grach, oglądaniu filmów, zdjęć lub prezentacji w dowolnym momencie. Bez zakłóceń, czysta przyjemność.Chroni przed okupem i phishingiem. Zapewnia optymalną równowagę między szybkością, wykrywalnością i użytecznością.

Cena 145,00 zł
W magazynie