Lista produktów marki Norton

NortonLifeLock Inc. (wcześniej znana jako Symantec) jest amerykańską firmą programistyczną z siedzibą w Tempe, Arizona, Stany Zjednoczone. Firma ta dostarcza oprogramowanie i usługi z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego. NortonLifeLock jest spółką z listy Fortune 500 i członkiem indeksu giełdowego S&P 500. Firma posiada również centra rozwojowe w Pune, Chennai i Bangalore.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Marka: Norton

Norton 360 Deluxe

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony urządzeń i prywatności w Internecie dla całej rodziny Norton 360 Deluxe zapewnia wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 5 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS, w tym 50 GB bezpiecznej kopii zapasowej w chmurze i Secure VPN dla wszystkich 5 urządzeń.

Cena 121,95 zł
W magazynie

Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
W magazynie

Marka: Norton

Norton 360 Standard

Recenzje: 0

Norton 360 Standard to wiele warstw ochrony urządzenia i prywatności w Internecie - wszystko w jednym rozwiązaniu

Cena 110,00 zł
W magazynie

Marka: Norton

Norton AntiVirus Plus

Recenzje: 0

Skuteczna ochrona urządzenia i zapisanych na nim danych osobowych Idealny dla 1 PC lub Mac, Norton AntiVirus Plus zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem szpiegującym, oprogramowaniem okupowym, atakami typu phishing i innymi zagrożeniami internetowymi. Zapewnia on wiele warstw ochrony dla komputera PC lub...

Cena 48,78 zł
W magazynie

Marka: Norton

Norton Secure VPN

Recenzje: 0

Pomoc w ochronie informacji prywatnych, takich jak hasła, dane rachunków bankowych i informacje o kartach kredytowych podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi na komputerze PC, Mac® lub urządzeniu przenośnym.

Cena 40,65 zł
W magazynie

W dniu 9 października 2014 r. Symantec zadeklarował, że do końca 2015 r. podzieli się na dwie niezależne spółki giełdowe. Jedna spółka skupiałaby się na bezpieczeństwie, a druga na zarządzaniu informacją. W dniu 29 stycznia 2016 r. Symantec sprzedał swoją spółkę zależną ds. zarządzania informacją o nazwie Veritas Technologies (którą Symantec nabył w 2004 r.) grupie Carlyle Group.

Nazwa "Symantec" jest połączeniem słów "składnia" i "semantyka" z "technologia".

NortonLifeLock zapewnia kompleksową ochronę Twojego bezpieczeństwa cybernetycznego.

W miarę rozwoju zagrożeń cybernetycznych konsumenci potrzebują jednego sprzymierzeńca w zakresie bezpieczeństwa urządzeń, ochrony przed kradzieżą tożsamości i prywatności w Internecie. Poruszanie się po dzisiejszym cyfrowym wszechświecie jest skomplikowane i może pozostawić konsumentów poza kontrolą - cyberprzestępcy tworzą złośliwe oprogramowanie i phishing, okup i wirusy, naruszają dane i niezabezpieczone połączenia Wi-Fi. Pomagamy chronić Ciebie i Twoją rodzinę podczas korzystania z Internetu dzięki rozwiązaniom, które zapewnią Ci bezpieczeństwo cybernetyczne.