Norton 360 Standard

Ocena 

Norton 360 Standard to wiele warstw ochrony urządzenia i prywatności w Internecie - wszystko w jednym rozwiązaniu

Czas trwania licencji
110,00 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis

Norton 360 Standard oferuje kompleksową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla pojedynczego urządzenia - komputera PC, Mac, Androida lub iOS - oraz tworzenie kopii zapasowych w chmurze* dla komputera PC, aby zapobiec utracie danych w wyniku działania oprogramowania okupowego lub awarii dysku twardego, a także menedżer haseł do przechowywania haseł i zarządzania nimi.

Standard Norton 360 obejmuje także sieć VPN, która umożliwia bezpieczniejsze i bardziej anonimowe korzystanie z Internetu, nawet z publicznej sieci Wi-Fi, oraz kamerę SafeCam* dla komputera, która ostrzega o nieautoryzowanym dostępie do kamery internetowej komputera i pomaga ją zablokować.

Funkcje:

- Ochrona przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym: Innowacyjne zabezpieczenia antywirusowe pomagają utrzymać znane i pojawiające się zagrożenia online z dala od Twoich urządzeń i chronić Twoje prywatne i finansowe informacje podczas korzystania z Internetu. Nasza innowacyjna technologia bezpieczeństwa opiera się na sztucznej inteligencji (AI) i uczeniu się maszynowym. Jesteśmy również częścią jednej z największych na świecie cywilnych sieci cyber-wywiadu. Nasz zespół Security Technology and Response (STAR) monitoruje zagrożenia online na całym świecie, aby pomóc chronić Twoje urządzenia przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem szpiegującym i okupem. Naszym celem jest ochrona Państwa prywatnych informacji i danych finansowych podczas korzystania z Internetu.

- Bezpieczne VPN: Surfuj anonimowo i lepiej chroniony za pomocą wirtualnej sieci prywatnej (VPN) bez plików dziennika. Korzystaj z wysoce bezpiecznego szyfrowania, aby zapobiec podsłuchiwaniu poufnych danych, takich jak hasła i dane bankowe. Czy korzystasz z publicznej sieci WLAN? Jeśli łączysz się z Internetem na swoim smartfonie lub laptopie z hotspotu Wi-Fi w kawiarni za rogiem, Twoja prywatność może nie być tak dobrze chroniona, jak mogłoby się wydawać. Nawet w przypadku sieci Wi-Fi chronionej hasłem Twoje urządzenie może być narażone na atak. Wirtualna sieć prywatna (VPN) pomaga chronić i szyfrować prywatność online w publicznych i współdzielonych sieciach bezprzewodowych.

- Smart firewall dla PC lub firewall dla Maca: Monitoruje transfer danych pomiędzy komputerem a innymi urządzeniami i pomaga zablokować nieautoryzowany ruch. Wiesz jak firewall komputerowy może pomóc? Inteligentna zapora sieciowa firmy Norton monitoruje przychodzący i wychodzący ruch sieciowy na komputerze po podłączeniu do Internetu i pomaga blokować podejrzany ruch. Pomaga to chronić pliki osobiste i dane na urządzeniu przed atakiem i kradzieżą danych.

- Menedżer haseł: Udostępnia narzędzia do generowania haseł oraz przechowywania i zarządzania informacjami o kartach kredytowych i danych uwierzytelniających online w bezpieczny i dobrze zabezpieczony sposób. Jak zapamiętać długie, skomplikowane hasła, które są potrzebne do różnych kont online? Czy w kółko używasz tych samych sznurków, czy też zapisujesz różne hasła na lepkiej kartce? Silne hasła są ważne dla bezpieczeństwa Twoich kont online. Za pomocą programu Norton Password Manager można generować złożone ciągi znaków i przechowywać je w osobistej, szyfrowanej pamięci masowej w chmurze w celu łatwego ich odzyskania w razie potrzeby.

- Kopia zapasowa w chmurze o pojemności 10 GB dla komputera PC: Przechowuj i chroń ważne pliki jako środek zapobiegawczy przed awariami dysków twardych, kradzionymi urządzeniami, a nawet okupem.* Czy tworzysz kopię zapasową swojego komputera? Laptop może pęknąć, jeśli to zrobisz, lub dysk twardy może oddać ducha. Co gorsza, oprogramowanie okupowe może zaszyfrować Twoje pliki tak, że nie będziesz mógł ich odzyskać. Rozwiązania firmy Norton zapewniają wiele warstw ochrony przed atakami okupowymi. Korzystanie z kopii zapasowych w chmurze jest kolejnym środkiem zapobiegawczym, który można podjąć w celu zapewnienia bezpieczeństwa plików. Dowiedz się, jak działa kopia zapasowa w chmurze.

- SafeCam for PC: Ostrzega o nieautoryzowanym dostępie do kamery internetowej i pomaga ją zablokować.* Czy Twój komputer posiada kamerę internetową? Cyberprzestępcy mogą robić zdjęcia z Twoją kamerą internetową bez Twojej wiedzy, używając oprogramowania szpiegowskiego (oprogramowanie używane do szpiegowania Ciebie). W ten sposób w przeszłości skutecznie kradli kompromitujące zdjęcia, aby szantażować ich właścicieli. Norton 360 zawiera ochronę przed oprogramowaniem szpiegowskim. W szczególności SafeCam pomaga zablokować nieautoryzowany dostęp do kamery internetowej komputera.

*Funkcje Norton Cloud Backup i Norton SafeCam są dostępne tylko w systemie Windows.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
System operacyjny
MacOS
System operacyjny
Mobile
Zastosowanie
Do domu
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Norton 360 Standard

Norton 360 Standard

Norton 360 Standard to wiele warstw ochrony urządzenia i prywatności w Internecie - wszystko w jednym rozwiązaniu

Napisz swoją opinię
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 200,00 zł
W magazynie

Marka: Norton

Norton Secure VPN

Recenzje: 0

Pomoc w ochronie informacji prywatnych, takich jak hasła, dane rachunków bankowych i informacje o kartach kredytowych podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi na komputerze PC, Mac® lub urządzeniu przenośnym.

Cena 50,00 zł
W magazynie

Marka: Norton

Norton AntiVirus Plus

Recenzje: 0

Skuteczna ochrona urządzenia i zapisanych na nim danych osobowych Idealny dla 1 PC lub Mac, Norton AntiVirus Plus zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem szpiegującym, oprogramowaniem okupowym, atakami typu phishing i innymi zagrożeniami internetowymi. Zapewnia on wiele warstw ochrony dla komputera PC lub...

Cena 60,00 zł
W magazynie

Marka: Norton

Norton 360 Deluxe

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony urządzeń i prywatności w Internecie dla całej rodziny Norton 360 Deluxe zapewnia wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 5 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS, w tym 50 GB bezpiecznej kopii zapasowej w chmurze i Secure VPN dla wszystkich 5 urządzeń.

Cena 150,00 zł
W magazynie