Norton 360 Deluxe

Ocena 

Wiele warstw ochrony urządzeń i prywatności w Internecie dla całej rodziny

Norton 360 Deluxe zapewnia wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 5 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS, w tym 50 GB bezpiecznej kopii zapasowej w chmurze i Secure VPN dla wszystkich 5 urządzeń.

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
121,95 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis

Norton 360 Deluxe oferuje potężną, warstwową ochronę urządzeń i prywatności w Internecie - wszystko w jednym rozwiązaniu. Twoje komputery PC, Mac®, tablety i smartfony są chronione przed wirusami, okupem, phishingiem i innymi zagrożeniami internetowymi podczas bankowości, zakupów i surfowania po sieci.

Nasza bezpieczna sieć VPN pomaga chronić dane osobowe zarówno w domu, jak i w drodze, zapewniając wysoce bezpieczne szyfrowanie podczas przesyłania ich przez urządzenia. Pomaga to zapobiec przechwytywaniu danych osobowych przez cyberprzestępców podczas łączenia się z sieciami WLAN - nawet w publicznych sieciach WLAN.

Wiele warstw ochrony urządzenia i prywatności w Internecie - wszystko w jednym rozwiązaniu

Chroni wiele urządzeń, takich jak komputery PC, Mac®, smartfony i tablety przed złośliwym oprogramowaniem, phishingiem i okupem.

Uzyskaj dostęp do ulubionych aplikacji lub stron internetowych w domu lub w drodze, mając pewność, że wysoce bezpieczne szyfrowanie za pomocą Secure VPN pomaga chronić Twoje dane.

Generuj hasła i przechowuj i zarządzaj informacjami o kartach kredytowych oraz danymi uwierzytelniającymi online w swojej prywatnej, szyfrowanej pamięci masowej w chmurze za pomocą programu Password Manager.

Przechowuj ważne pliki i dokumenty, aby zapobiec utracie danych z powodu awarii dysku twardego, kradzieży urządzenia i oprogramowania okupowego, korzystając z kopii zapasowej w chmurze 25 GB dla komputera.

SafeCam: natychmiast informuje o próbach dostępu do Twojej kamery internetowej i pomaga je zablokować

Zablokuj nieautoryzowane próby transferu danych do komputera za pomocą inteligentnej zapory sieciowej (Intelligent Firewall for PC).

Kontrole rodzicielskie dają Ci narzędzia, które pomogą Twoim dzieciom bezpieczniej korzystać z Internetu.

Ponadto Norton 360 Deluxe zawiera oprogramowanie Cloud Backup dla komputerów PC, które zapobiega utracie danych w wyniku awarii dysku twardego, kradzieży urządzeń, a nawet odzyskiwaniu oprogramowania, program Password Manager z narzędziami do zarządzania hasłami i logowaniami oraz program Parental Control.

Norton 360 Deluxe oferuje wiele warstw ochrony dla komputera PC, Mac® lub urządzenia przenośnego oraz prywatność online w domu i w podróży - wszystko w jednym rozwiązaniu. Norton 360:

  • Pomaga w wykrywaniu zagrożeń online dla urządzenia i przechowywanych na nim danych osobowych podczas bankowości, przeglądania i zakupów online, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży.
  • Daje Ci pewność, że wysoce bezpieczne szyfrowanie pomaga chronić Cię podczas korzystania z Secure VPN w domu lub w drodze z sieci WLAN.
  •  Udostępnia narzędzia do generowania haseł oraz przechowywania i zarządzania informacjami o kartach kredytowych i danych uwierzytelniających online w bezpieczny i dobrze zabezpieczony sposób.
  •  Monitoruje przesyłanie danych między komputerem a innymi urządzeniami i pomaga zablokować nieautoryzowany ruch za pomocą Smart Firewall for PC i Firewall for Mac.
  • Zapewnia tworzenie kopii zapasowych w chmurze dla komputera, aby zapobiec utracie danych.
Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
System operacyjny
MacOS
System operacyjny
Mobile
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Norton 360 Deluxe

Norton 360 Deluxe

Wiele warstw ochrony urządzeń i prywatności w Internecie dla całej rodziny

Norton 360 Deluxe zapewnia wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 5 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS, w tym 50 GB bezpiecznej kopii zapasowej w chmurze i Secure VPN dla wszystkich 5 urządzeń.

Napisz swoją opinię
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Norton

Norton 360 Standard

Recenzje: 0

Norton 360 Standard to wiele warstw ochrony urządzenia i prywatności w Internecie - wszystko w jednym rozwiązaniu

Cena 135,30 zł
W magazynie

Marka: Norton

Norton AntiVirus Plus

Recenzje: 0

Skuteczna ochrona urządzenia i zapisanych na nim danych osobowych Idealny dla 1 PC lub Mac, Norton AntiVirus Plus zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem szpiegującym, oprogramowaniem okupowym, atakami typu phishing i innymi zagrożeniami internetowymi. Zapewnia on wiele warstw ochrony dla komputera PC lub...

Cena 60,00 zł
W magazynie

Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 200,00 zł
W magazynie

Marka: Norton

Norton Secure VPN

Recenzje: 0

Pomoc w ochronie informacji prywatnych, takich jak hasła, dane rachunków bankowych i informacje o kartach kredytowych podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi na komputerze PC, Mac® lub urządzeniu przenośnym.

Cena 50,00 zł
W magazynie