Lista produktów marki Parallels International GmbH

Parallels Inc, lider w dziedzinie rozwiązań wieloplatformowych, ułatwia klientom korzystanie i dostęp do potrzebnych im programów i plików na dowolnym urządzeniu lub systemie operacyjnym. Pomagamy firmom i osobom prywatnym bezpiecznie i produktywnie korzystać z pożądanych urządzeń i preferowanych technologii - niezależnie od tego, czy są to Windows®, Mac®, iOS, AndroidTM, Chromebook, Linux czy też Chmura.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Marka: Parallels International GmbH

Parallels Desktop 16

Recenzje: 0

Parallels® Desktop 16 dla komputerów Mac jest najszybszą, najprostszą i najpotężniejszą aplikacją do uruchamiania systemu Windows na komputerze Mac - bez konieczności ponownego uruchamiania systemu.  Stworzony dla użytkowników przechodzących z komputera PC na Mac, a także dla użytkowników domowych lub studentów, którzy często muszą korzystać z aplikacji...

Cena 365,04 zł
W magazynie

Indeks: PDFM-ENTSUB-1Y-ML

Marka: Parallels International GmbH

Parallels Desktop for Mac Business

Recenzje: 0

Parallels® Desktop for Mac Business Edition to najprostsza i najpotężniejsza aplikacja dla profesjonalistów, zespołów i firm, które chcą uruchomić Windows na komputerze Mac.  Dla profesjonalistów, zespołów i działów IT, którzy muszą zarządzać wieloma komputerami Mac i korzystać z systemu Windows na komputerze Mac.

Cena 397,56 zł
W magazynie

Indeks: PDPRO-SUB-1Y

Marka: Parallels International GmbH

Parallels Desktop for Mac Professional Edition

Recenzje: 0

Parallels® Desktop for Mac Pro Edition - najprostsza i najpotężniejsza aplikacja dla programistów, testerów i doświadczonych zaawansowanych użytkowników, którzy chcą uruchomić Windows na komputerze Mac. Zawiera zestaw narzędzi Parallels® Toolbox. Dla programistów, testerów i użytkowników komputerów Mac, którzy potrzebują najlepszej wydajności i...

Cena 365,04 zł
W magazynie

 Równoległe rozwiązania umożliwiają bezproblemowe dostarczanie wirtualnych desktopów i aplikacji na dowolne urządzenie, korzystanie z systemu Windows na komputerze Mac, zarządzanie komputerami Mac za pomocą programu Microsoft SCCM oraz zdalny dostęp do komputerów PC i Mac z dowolnego urządzenia. Parallels posiada biura w Ameryce Północnej, Europie, Australii i Azji.

Parallels jest firmą programistyczną z siedzibą w Bellevue w Waszyngtonie; zajmuje się przede wszystkim tworzeniem oprogramowania do wirtualizacji dla systemu MacOS. Firma posiada biura w 15 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Japonii, Chinach, Hiszpanii, Rosji, Australii i na Ukrainie, i zatrudnia ponad 800 pracowników.