Parallels Desktop 16

Ocena 

Parallels® Desktop 16 dla komputerów Mac jest najszybszą, najprostszą i najpotężniejszą aplikacją do uruchamiania systemu Windows na komputerze Mac - bez konieczności ponownego uruchamiania systemu. 

Stworzony dla użytkowników przechodzących z komputera PC na Mac, a także dla użytkowników domowych lub studentów, którzy często muszą korzystać z aplikacji innych niż Mac na komputerze Mac. Łatwy w użyciu dla początkujących użytkowników komputerów Mac.

365,04 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller produktów Parallels
Klucze pochodzą z bezpośredniego kanału sprzedaży, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Kupujesz pełnowartościowy produkt marki Parallels z legalnego źródła i polską fakturą VAT 23%. Pełny support producenta oprogramowania.

Parallels® Desktop 16 for Mac jest najszybszą, najprostszą i najpotężniejszą aplikacją do uruchamiania systemu Windows na komputerze Mac bez konieczności ponownego uruchamiania systemu. Gotowy do użycia w kilka minut! Łatwe przenoszenie plików, aplikacji, zakładek przeglądarki i innych elementów z komputera PC na Mac. Przełączaj się między aplikacjami Mac i Windows, uruchamiaj aplikacje Windows z Docku Mac i używaj gestów Mac w swoich aplikacjach Windows. Można również korzystać z paska dotykowego w systemie Windows oraz kopiować i wklejać, przeciągać i upuszczać między systemami Windows i Mac.

Zapierająca dech w piersiach wydajność: Korzystaj bez kompromisów zarówno z popularnych aplikacji Windows, takich jak Internet Explorer i Microsoft Office lub Visio, jak i z najbardziej wymagających aplikacji, takich jak Microsoft Visual Studio lub Adobe Photoshop. Zachowaj wygląd MacOS-a lub pozostań wierny znajomemu pulpitowi Windows - wybór należy do Ciebie. Oszczędzaj czas i przestrzeń dyskową, udostępniając pliki i foldery Mac w aplikacjach systemu Windows.

Parallels Desktop 16 działa na MacOS Catalina, MacOS Mojave i MacOS High Sierra i obsługuje różne systemy operacyjne, w tym Windows 10, Ubuntu i inne dystrybucje Linuksa, jak również starsze wersje Windows.

W kreatorze instalacji możesz wybrać, w jaki sposób chcesz przede wszystkim używać Parallels Desktop. Parallels Desktop automatycznie zoptymalizuje wydajność.

Tryb podróżny wydłuża żywotność baterii, gdy jesteś w podróży.

Zawiera ponad 30 narzędzi, które upraszczają codzienne zadania na komputerach Mac i Windows: Wystarczy jedno kliknięcie, aby wyczyścić dyski, utworzyć kopię zapasową prywatnych plików, zrobić zrzuty ekranu lub pobrać filmy.

Parallels Desktop for Mac - #1 wybór użytkowników komputerów Mac od ponad 14 lat!

  • Tworzenie i testowanie wielu systemów operacyjnych na wirtualnej maszynie Mac
  • Dostęp do pakietu Microsoft Office dla systemu Windows i przeglądarki Internet Explorer
  • Szybkie uruchamianie aplikacji Windows na komputerze Mac bez spowalniania ich działania
  • Szybkie przenoszenie plików, aplikacji i innych elementów z komputera PC na Mac.

Integracja Office 365

Pozwala użytkownikom na otwieranie dokumentów Word, Excel lub PowerPoint w Safari w ich rodzimej aplikacji biurowej Windows.

Kompatybilny z Boot Camp

Użyj istniejącej instalacji Boot Camp. Konwersja maszyny wirtualnej z Boot Camp jest prosta - wystarczy skorzystać z naszego kreatora instalacji podczas uruchamiania.

Obsługa wyświetlacza Retina

Inteligentna zmiana rozmiaru i niezależna rozdzielczość ekranu dla oddzielnych ekranów.

Dostosowywanie za pomocą jednego kliknięcia

Wybierz produktywność, gry, projektowanie, testowanie oprogramowania lub rozwój: Parallels Desktop automatycznie optymalizuje ustawienia i wydajność Twojej maszyny wirtualnej.

Natychmiastowy dostęp

Uruchamiaj i uzyskuj dostęp do aplikacji Windows bezpośrednio z Mac Dock.

Oszczędność miejsca na dysku

Maksymalnie wykorzystaj możliwości swojego komputera Mac dzięki automatycznej optymalizacji miejsca na dysku.

Tryb podróżowania

Przedłuża żywotność baterii, gdy urządzenie nie jest podłączone do źródła zasilania.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
MacOS
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Parallels Desktop 16

Parallels Desktop 16

Parallels® Desktop 16 dla komputerów Mac jest najszybszą, najprostszą i najpotężniejszą aplikacją do uruchamiania systemu Windows na komputerze Mac - bez konieczności ponownego uruchamiania systemu. 

Stworzony dla użytkowników przechodzących z komputera PC na Mac, a także dla użytkowników domowych lub studentów, którzy często muszą korzystać z aplikacji innych niż Mac na komputerze Mac. Łatwy w użyciu dla początkujących użytkowników komputerów Mac.

Napisz swoją opinię
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: PDFM-ENTSUB-1Y-ML

Marka: Parallels International GmbH

Parallels Desktop for Mac Business

Recenzje: 0

Parallels® Desktop for Mac Business Edition to najprostsza i najpotężniejsza aplikacja dla profesjonalistów, zespołów i firm, które chcą uruchomić Windows na komputerze Mac.  Dla profesjonalistów, zespołów i działów IT, którzy muszą zarządzać wieloma komputerami Mac i korzystać z systemu Windows na komputerze Mac.

Cena 489,00 zł
W magazynie

Indeks: PDPRO-SUB-1Y

Marka: Parallels International GmbH

Parallels Desktop for Mac Professional Edition

Recenzje: 0

Parallels® Desktop for Mac Pro Edition - najprostsza i najpotężniejsza aplikacja dla programistów, testerów i doświadczonych zaawansowanych użytkowników, którzy chcą uruchomić Windows na komputerze Mac. Zawiera zestaw narzędzi Parallels® Toolbox. Dla programistów, testerów i użytkowników komputerów Mac, którzy potrzebują najlepszej wydajności i...

Cena 449,00 zł
W magazynie