Parallels Desktop for Mac Professional Edition

PDPRO-SUB-1Y
Ocena 

Parallels® Desktop for Mac Pro Edition - najprostsza i najpotężniejsza aplikacja dla programistów, testerów i doświadczonych zaawansowanych użytkowników, którzy chcą uruchomić Windows na komputerze Mac. Zawiera zestaw narzędzi Parallels® Toolbox.

Dla programistów, testerów i użytkowników komputerów Mac, którzy potrzebują najlepszej wydajności i zaawansowanych funkcji podczas korzystania z aplikacji innych niż Mac.

Czas trwania licencji
365,04 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller produktów Parallels
Klucze pochodzą z bezpośredniego kanału sprzedaży, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Kupujesz pełnowartościowy produkt marki Parallels z legalnego źródła i polską fakturą VAT 23%. Pełny support producenta oprogramowania.

Parallels® Desktop for Mac Pro Edition - najprostsza i najpotężniejsza aplikacja dla programistów, testerów i doświadczonych zaawansowanych użytkowników, którzy chcą uruchomić Windows na komputerze Mac.

Zaprojektowany dla użytkowników, którzy potrzebują najlepszej wydajności i zaawansowanych funkcji podczas korzystania z aplikacji innych niż Mac na komputerze Mac. Łatwe przełączanie między aplikacjami Mac i Windows, uruchamianie aplikacji Windows z Docku Mac i korzystanie z gestów Mac w systemie Windows. Paska dotykowego można używać w systemie Windows, a także kopiować i wklejać, przeciągać i upuszczać między systemami Windows i Mac.

Uruchom dowolną aplikację Windows w maszynie wirtualnej lub stwórz i przetestuj swoją aplikację lub stronę internetową na różnych systemach operacyjnych. Napraw problemy z wtyczką Microsoft Visual Studio lub Symulatorem sieciowym.

Zapierająca dech w piersiach wydajność: Pracuj błyskawicznie z Visual Studio lub Microsoft Office. Używaj zagnieżdżonych systemów wirtualizacji i debugowania systemów operacyjnych gości lub Vagranta, Jenkinsa i innych narzędzi programistycznych.

Parallels Desktop działa na najnowszych wersjach MacOS i obsługuje różne systemy operacyjne, w tym Windows 10, Ubuntu i inne dystrybucje Linuksa, a także starsze wersje Windows i Mac OS X.

Asystent instalacji optymalizuje ustawienia i wydajność maszyny wirtualnej (VM) dla podstawowego scenariusza użytkowania, takiego jak wydajność, projektowanie, rozwój, testowanie lub gry. Przydziel maksymalnie 32 vCPU i 128 GB pamięci vRAM na maszynę wirtualną.

Zawiera wsparcie premium 24x7. Zawiera ponad 30 narzędzi, które upraszczają codzienne zadania: Wystarczy jedno kliknięcie, aby wyczyścić dyski, utworzyć kopię zapasową prywatnych plików, zrobić zrzuty ekranu lub pobrać filmy

  • Możliwość używania wielu systemów operacyjnych bez konieczności ponownego uruchamiania systemu.
  • Używaj różnych wersji Linuksa.
  • Test w wielu przeglądarkach - w tym w wersjach Internet Explorera.
  • Walidacja aplikacji internetowych w dowolnej przeglądarce na dowolnym systemie operacyjnym.
  • Testowanie oprogramowania w odizolowanym środowisku.

Więcej mocy!

Parallels Desktop for Mac Pro Edition, zaprojektowany z myślą o programistach, użytkownikach i innych wymagających profesjonalistach, zapewnia większą moc obliczeniową, przydzielając Twojej maszynie wirtualnej do 128 GB pamięci wirtualnej i do 32 wirtualnych procesorów.

Wiele przeglądarek

Możesz zainstalować Internet Explorer 9, 10, 11 i Microsoft Edge bezpośrednio na swojej maszynie rozwojowej - i używać ich wszystkich jednocześnie. Uruchomić niekompatybilne przeglądarki w oddzielnych instalacjach Windows w oddzielnych maszynach wirtualnych. Możesz również przetestować je wszystkie jednocześnie z ulubionym narzędziem do tworzenia stron internetowych (Dreamweaver, WordPress, Microsoft Expression i inne), aby dokonać zmian w swojej witrynie. Jeśli regularnie używasz wielu wersji IE, możesz użyć narzędzia Start w Parallels Toolbox, aby uruchomić je wszystkie na raz i zaoszczędzić czas. (Parallels Toolbox jest dołączony do Parallels Desktop Pro Edition).

Wczytywanie i przenoszenie maszyny wirtualnej

Oszczędzaj czas i zmniejszaj przepustowość wymaganą do przesyłania i przenoszenia dużych plików maszyn wirtualnych, konwertując pakiet maszyn wirtualnych na jeden plik. Teraz przeniesienie na nowy komputer Mac jest tak proste, jak wgranie go.

Szczegóły produktu
PDPRO-SUB-1Y

Opis

System operacyjny
MacOS
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Parallels Desktop for Mac Professional Edition

Parallels Desktop for Mac Professional Edition

Parallels® Desktop for Mac Pro Edition - najprostsza i najpotężniejsza aplikacja dla programistów, testerów i doświadczonych zaawansowanych użytkowników, którzy chcą uruchomić Windows na komputerze Mac. Zawiera zestaw narzędzi Parallels® Toolbox.

Dla programistów, testerów i użytkowników komputerów Mac, którzy potrzebują najlepszej wydajności i zaawansowanych funkcji podczas korzystania z aplikacji innych niż Mac.

Napisz swoją opinię
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: PDFM-ENTSUB-1Y-ML

Marka: Parallels International GmbH

Parallels Desktop for Mac Business

Recenzje: 0

Parallels® Desktop for Mac Business Edition to najprostsza i najpotężniejsza aplikacja dla profesjonalistów, zespołów i firm, które chcą uruchomić Windows na komputerze Mac.  Dla profesjonalistów, zespołów i działów IT, którzy muszą zarządzać wieloma komputerami Mac i korzystać z systemu Windows na komputerze Mac.

Cena 489,00 zł
W magazynie

Marka: Parallels International GmbH

Parallels Desktop 16

Recenzje: 0

Parallels® Desktop 16 dla komputerów Mac jest najszybszą, najprostszą i najpotężniejszą aplikacją do uruchamiania systemu Windows na komputerze Mac - bez konieczności ponownego uruchamiania systemu.  Stworzony dla użytkowników przechodzących z komputera PC na Mac, a także dla użytkowników domowych lub studentów, którzy często muszą korzystać z aplikacji...

Cena 449,00 zł
W magazynie