Acronis Cyber Backup Standard Workstation

Ocena 

Najbardziej niezawodne i łatwe w obsłudze kopie zapasowe dla firm każdej wielkości!

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
268,29 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis

Acronis Cyber Backup pomaga działowi IT w utrzymaniu biznesu

Firmy mogą być narażone na utratę ważnych danych. Utracone dane prowadzą do kosztownych przestojów, niezadowolenia klientów, kar ustawowych i utraty przychodów. W rezultacie informatycy muszą spełniać niezwykle wysokie wymagania. Musisz utrzymać firmę 24 godziny na dobę.

Acronis Cyber Backup zapewnia ochronę danych, która spełnia dzisiejsze wymagania. Dzięki niemu Twoja firma działa, chroniąc wszelkie obciążenia, skalując bez ograniczeń i oszczędzając pieniądze.

Firmy oczekują więcej:

  • Pełna dostępność,
  • Brak przestojów
  • Zapewnij ciągłość biznesową, odzyskując dane po awarii w ciągu kilku sekund lub aktywnie unikając przestojów.

Pełna ochrona,

Teraz i na zawsze

Chroń każdy bit swoich danych bez względu na zastosowaną technologię lub ilość generowanych danych.

Twórz kopie zapasowe tak często, jak potrzebujesz, bez wpływu na ogólną wydajność. Popraw swoje RPO i oszczędzaj pieniądze w przypadku katastrofy.

Dlaczego Acronis Cyber ​​Backup jest lepszy

Wyposażony w innowacyjne funkcje zabezpieczeń, Acronis Cyber ​​Backup ustawia wysoko poprzeczkę dla ochrony danych nowej generacji. Dowiedz się, co wyróżnia firmę Acronis i w jaki sposób jej unikalne technologie chronią dane za pomocą jednego prostego, niedrogiego i wszechstronnego rozwiązania.

Aktywna ochrona przed oprogramowaniem wymuszającym okup

Unikaj przestojów, aktywnie chroniąc pliki przed nieautoryzowaną modyfikacją i / lub szyfrowaniem. Acronis Active Protection wykorzystuje technologie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego oraz białe listy, aby zapewnić bezpieczeństwo danych.

Natychmiastowe przywracanie

Zarządzaj docelowym czasem przywracania (RTO) i minimalizuj zakłócenia procesu do kilku sekund, jednocześnie utrzymując ogólną produktywność swojej firmy dzięki naszej unikalnej technologii runVM.

Pełna ochrona

Zadbaj o całkowite bezpieczeństwo infrastruktury i danych, niezależnie od tego, czy masz do czynienia z rosnącymi ilościami danych, wdrażaniem nowych procesów biznesowych czy migracją do nowych aplikacji, platform lub chmury. Acronis Cyber ​​Backup chroni ponad 20 platform - fizycznych, wirtualnych, chmurowych lub mobilnych.

Niezrównana prostota

Oszczędź na licencjonowaniu, edukacji, integracji i codziennych operacjach dzięki prostemu, skalowalnemu narzędziu, które zarządza każdym zadaniem związanym z ochroną danych. Nasze łatwe do nauczenia rozwiązanie chroni dane przy mniejszym wysiłku, dzięki czemu informatycy mogą wydajnie wykonywać zadania tworzenia kopii zapasowych.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Opinie

Napisz swoją opinię

Acronis Cyber Backup Standard Workstation

Acronis Cyber Backup Standard Workstation

Najbardziej niezawodne i łatwe w obsłudze kopie zapasowe dla firm każdej wielkości!

Napisz swoją opinię
6 innych produktów w tej samej kategorii:

Acronis Cyber Backup Office 365

Recenzje: 0

Łatwa w użyciu i bezpieczna kopia zapasowa z chmury do chmury zapewnia kontrolę nad danymi firmy Microsoft. Rozwiązanie firmy Acronis zapewnia zgodność, szybki dostęp do kopii zapasowych danych platformy Microsoft 365 i znacznie ulepszony RTO (docelowy czas odzyskiwania).

Cena 435,60 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Backup 2020

Recenzje: 0

Ashampoo Backup 2020 to niezawodne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, które umożliwia zapisywanie plików. Program wykonuje kopię zapasową i przywraca całe partycje i dyski w kilka kliknięć. Skorzystaj z automatycznego tworzenia kopii zapasowych i bezproblemowego odzyskiwania plików dzięki wbudowanemu systemowi ratunkowemu!

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Backup Cloud-to-Cloud

Recenzje: 0

Funkcja Cloud-to-Cloud Backup zapewnia kompleksową, ekonomiczną i skalowalną ochronę danych w usłudze Office 365. Automatycznie tworzy kopie zapasowe wszystkich wiadomości e-mail, OneDrive for Business, SharePoint, Groups i danych zespołów na dysku Barracuda Cloud Storage. A gdy liczy się czas, odtworzenie tego, co jest potrzebne, zajmuje tylko kilka...

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Backup Pro 14

Recenzje: 0

Doświadcz maksymalnego bezpieczeństwa z Ashampoo ® Backup Pro 14! Ponieważ to oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych stale sprawdza siebie, a nawet nośnik, na którym przechowywane są kopie zapasowe. Dzięki automatycznej weryfikacji błędy kopii zapasowych są praktycznie wykluczone! Nowy silnik kopii zapasowych został gruntownie przetestowany i...

Cena 171,99 zł
W magazynie

Acronis True Image Home 2020

Recenzje: 0

Połączenie niezawodnego tworzenia kopii zapasowych ze sprawdzoną technologią ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, to unikalne rozwiązanie skutecznie chroni wszystkie Twoje dane, aplikacje i systemy.

Cena 220,00 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Backup

Recenzje: 0

Barracuda Backup to przystępne cenowo rozwiązanie do przechowywania i dostępu do danych na miejscu i zdalnie. Szybko i bezpiecznie przechowuje dane w wielu lokalizacjach zdalnych. Barracuda Backup usuwa zduplikowane dane na poziomie bloku, aby zredukować do 25 razy tradycyjne wymagania dotyczące przechowywania kopii zapasowych, jednocześnie zmniejszając...

Cena 0,00 zł
W magazynie