Ashampoo Backup 2020

Ocena 

Ashampoo Backup 2020 to niezawodne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, które umożliwia zapisywanie plików.

Program wykonuje kopię zapasową i przywraca całe partycje i dyski w kilka kliknięć. Skorzystaj z automatycznego tworzenia kopii zapasowych i bezproblemowego odzyskiwania plików dzięki wbudowanemu systemowi ratunkowemu!

83,90 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie plików za pomocą zaledwie kilku kliknięć!

Jeśli kiedykolwiek wpatrywałeś się w czarny ekran, ponieważ Twój system Windows odmówił uruchomienia, docenisz wartość regularnych kopii zapasowych. I to może być takie proste! Tylko kopie zapasowe zabezpieczą Cię przed nieuchronną utratą danych, spowodowaną przez okup, uszkodzony system operacyjny lub dyski. 

Najważniejsze informacje:

  • wykonać kopie zapasowe w kilka kliknięć
  • z łatwością przywrócić nawet uszkodzone lub zainfekowane systemy
  • koniec z utratą danych z zawsze aktualnymi kopiami zapasowymi
  • Zrzut ekranu Kopia zapasowa 2020

Łatwe tworzenie kopii zapasowych całych partycji

Ashampoo Backup 2020 jest cudownie łatwy w obsłudze - ponieważ skupia się na swoich głównych zaletach. Tworzenie i przywracanie kopii zapasowych całych partycji dyskowych zajmuje tylko kilka kliknięć. Po prostu wybierz partycje, wybierz czas i lokalizację wyjściową dla kopii zapasowych i możesz już iść - bez konieczności posiadania wcześniejszej wiedzy! To niezawodne i proste w obsłudze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych dla każdego!

Automatyczne aktualizacje

Co dobrego dają kopie zapasowe, gdy ich pliki są beznadziejnie nieaktualne? Dzięki Ashampoo Backup 2020 Twoje kopie zapasowe będą zawsze aktualne, ze względu na stopniowe automatyczne aktualizacje. Twoje archiwa zawsze będą zawierały najnowsze modyfikacje, bez konieczności wykonywania jednej czynności. Jest to oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, takie jakie powinno być i po prostu działa!

Łatwe przywracanie danych

Ashampoo Backup 2020 posiada dedykowany system ratunkowy, który działa nawet w przypadku bardzo uszkodzonych dysków. Zawsze możesz przywrócić swoje pliki bezpośrednio przez interfejs programu, ale jeśli zdarzy się katastrofa, będziesz na nią gotowy z płytami bootowalnymi lub pendrive'ami stworzonymi przez program! Nawet, jeśli oprogramowanie okupowe całkowicie wyłączy cię z systemu, twój dysk ratunkowy nie tylko uruchomi twój komputer, ale także bezpiecznie przywróci twoje dane.

Światło na zasoby, bezkompromisowa integralność danych

Ashampoo Backup 2020 jest tak lekki, że ledwo można zauważyć, że działa. Archiwa kopii zapasowych są automatycznie aktualizowane w tle, nie spowalniając pracy maszyny. Ale jeśli potrzebujesz pełnej mocy swojego komputera, program automatycznie zatrzyma się i wznowi pracę dopiero wtedy, gdy obciążenie stanie się lżejsze. Obsługiwane są nawet dyski twarde większe niż 2 TB, aby umożliwić tworzenie kopii zapasowych na dużą skalę. Naturalnie, archiwa są stale weryfikowane w celu zapewnienia integralności plików.

Obsługa wszystkich  lokalnych urządzeń pamięci masowej

Dzięki Ashampoo Backup 2020 decydujesz, gdzie będą przechowywane Twoje kopie zapasowe, czy to w sieci lokalnej, czy na dysku zewnętrznym. To oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych zostało zaprojektowane jako beztroskie rozwiązanie typu fire-and-forget dla użytkowników, którzy nie chcą spędzać zbyt wiele czasu na myśleniu o bezpieczeństwie plików. Jest to najprostsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych na rynku. Po skonfigurowaniu, kopia zapasowa 2020 robi to wszystko sama z siebie. Spróbuj go dzisiaj, nie zawiedziesz się!

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo Backup 2020

Ashampoo Backup 2020

Ashampoo Backup 2020 to niezawodne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, które umożliwia zapisywanie plików.

Program wykonuje kopię zapasową i przywraca całe partycje i dyski w kilka kliknięć. Skorzystaj z automatycznego tworzenia kopii zapasowych i bezproblemowego odzyskiwania plików dzięki wbudowanemu systemowi ratunkowemu!

Napisz swoją opinię
6 innych produktów w tej samej kategorii:

Acronis Cyber Backup Office 365

Recenzje: 0

Łatwa w użyciu i bezpieczna kopia zapasowa z chmury do chmury zapewnia kontrolę nad danymi firmy Microsoft. Rozwiązanie firmy Acronis zapewnia zgodność, szybki dostęp do kopii zapasowych danych platformy Microsoft 365 i znacznie ulepszony RTO (docelowy czas odzyskiwania).

Cena 435,60 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Backup Cloud-to-Cloud

Recenzje: 0

Funkcja Cloud-to-Cloud Backup zapewnia kompleksową, ekonomiczną i skalowalną ochronę danych w usłudze Office 365. Automatycznie tworzy kopie zapasowe wszystkich wiadomości e-mail, OneDrive for Business, SharePoint, Groups i danych zespołów na dysku Barracuda Cloud Storage. A gdy liczy się czas, odtworzenie tego, co jest potrzebne, zajmuje tylko kilka...

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Backup

Recenzje: 0

Barracuda Backup to przystępne cenowo rozwiązanie do przechowywania i dostępu do danych na miejscu i zdalnie. Szybko i bezpiecznie przechowuje dane w wielu lokalizacjach zdalnych. Barracuda Backup usuwa zduplikowane dane na poziomie bloku, aby zredukować do 25 razy tradycyjne wymagania dotyczące przechowywania kopii zapasowych, jednocześnie zmniejszając...

Cena 0,00 zł
W magazynie

Acronis True Image Home 2020

Recenzje: 0

Połączenie niezawodnego tworzenia kopii zapasowych ze sprawdzoną technologią ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, to unikalne rozwiązanie skutecznie chroni wszystkie Twoje dane, aplikacje i systemy.

Cena 220,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Backup Pro 14

Recenzje: 0

Doświadcz maksymalnego bezpieczeństwa z Ashampoo ® Backup Pro 14! Ponieważ to oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych stale sprawdza siebie, a nawet nośnik, na którym przechowywane są kopie zapasowe. Dzięki automatycznej weryfikacji błędy kopii zapasowych są praktycznie wykluczone! Nowy silnik kopii zapasowych został gruntownie przetestowany i...

Cena 171,99 zł
W magazynie