Ashampoo Backup Pro 14

Ocena 

Doświadcz maksymalnego bezpieczeństwa z Ashampoo ® Backup Pro 14! Ponieważ to oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych stale sprawdza siebie, a nawet nośnik, na którym przechowywane są kopie zapasowe. Dzięki automatycznej weryfikacji błędy kopii zapasowych są praktycznie wykluczone! Nowy silnik kopii zapasowych został gruntownie przetestowany i sprawdzony oraz zoptymalizowany w intensywnej współpracy z serwisem wsparcia technicznego i licznymi klientami.

139,83 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Niezależnie od tego, czy chodzi o ransomware, wadę systemu, czy wadliwy sprzęt - kopia zapasowa pomoże!

Większe bezpieczeństwo dzięki kontroli dysku twardego

Koniec z awaryjnymi błędami wynikającymi ze stałej kontroli.

Każda kopia zapasowa jest tylko tak bezpieczna jak dysk twardy, na którym jest przechowywana! Dlatego Ashampoo ® Backup Pro 14 oferuje nową i dokładną kontrolę dysku twardego, którą można uruchomić za pomocą jednego kliknięcia. Podczas tego procesu odczytywane są dane SMART; wskazują one potencjalne problemy, zanim staną się pilne! Za pomocą drugiego dysku twardego / partycji sprawdzany jest intensywnie nośnik pamięci i (w razie potrzeby) naprawiany. Niezależnie od tego, czy jest to wewnętrzny czy zewnętrzny dysk twardy, docenisz maksymalne bezpieczeństwo swojego nośnika pamięci masowej!

Lepsza kopia zapasowa w chmurze

Wspiera wszystkich popularnych dostawców i metody przechowywania.

Ashampoo ® Backup Pro 14 sprawia, że przechowywanie i zabezpieczanie danych w chmurze to pestka! Oczywiście, wybór dostawców usług w chmurze jest optymalny. Utrata danych jest praktycznie niemożliwa i całkowicie powstrzymać się od korzystania z osobistych nośników danych! Dotyczy to nie tylko zwykłych kopii zapasowych danych, ale także kopii zapasowych kompletnych partycji dysku twardego. Obsługa OneDrive business / Office 365, Owncloud i Nextcloud została ulepszona. Uznani dostawcy, tacy jak Dropbox, German Telekom, Google Drive, OneDrive, Strato, 1&1 i wielu innych, są również wygodnie użytkowani.

Pełny dostęp i wgląd w dane za pomocą przeglądarki kopii zapasowych

Dostęp do kopii zapasowych bez konieczności ich otwierania

Kopie zapasowe muszą być dostępne i łatwe w użyciu w każdej chwili. Dlatego Ashampoo ® Backup Pro 14 oferuje sekcję, w której można mieć wygodny dostęp do swoich kopii zapasowych. Dzięki temu mają Państwo bezpośredni dostęp do wszystkich plików i danych kopii zapasowych bez konieczności ich przywracania. Co więcej, dostęp do danych odbywa się w zabezpieczonej sekcji, dzięki czemu same kopie zapasowe nie zostaną zmienione ani uszkodzone przez proces.

Aby pozbyć się zagrożeń, jakie niosą ze sobą aktualizacje Windows®

Jeśli "w przeszłości wszystko było lepsze", wróć do starego stanu.

Aktualizacje są niezbędne dla każdego komputera, ale bardzo często są one wadliwe. W najgorszym przypadku, aktualizacja Windows® jest tak pełna wad i błędów, że komputer może po niej ledwo pracować, utrata danych jest nieuchronna lub w ogóle się nie uruchamia. W tym przypadku można by pomyśleć, że "wczoraj wszystko działało". Przy pomocy Ashampoo® Backup Pro 14 Twój komputer zostanie zresetowany do dokładnie takiego stanu! Możesz być spokojny w obliczu aktualizacji systemu operacyjnego, oprogramowania zabezpieczającego lub ważnych programów, Twój komputer będzie bezpieczny!

Robienie aktualizacji w międzyczasie? Niepotrzebne!

Zalety strategii Ashampoo® Backup Pro

Większość programów innych konkurentów musi najpierw zostać uruchomiona w przypadku aktualizacji, a następnie często zatrzymuje cały komputer. Z Ashampoo® Backup Pro 14, nigdy nie zdarzy się to Tobie! Ponieważ oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych jest w najlepszym stanie, gdy nie zauważasz, że w ogóle działa, ale mimo to kopia zapasowa jest aktualna. Dlatego Ashampoo® Backup Pro 14 działa nieprzerwanie, bez przerywania pracy. Program analizuje wykorzystanie pamięci RAM w Twoim systemie i wykorzystuje czas z odpowiednią mocą. Możesz korzystać z komputera jak zwykle, a oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych będzie działać dyskretnie, ale mimo to niezawodnie!

Niezawodny przeciwko każdemu rodzajowi złośliwego oprogramowania

Nie ma szans na ransomware, wirusy i bugi komputerowe.

Złośliwe oprogramowanie każdego rodzaju zagraża komputerom w każdej chwili. Eksperci szacują, że na świecie istnieje 300.000 zagrożeń, które są wprowadzane do obiegu codziennie! Rozpowszechnione są specjalne towary okupujące, które zmuszają użytkowników do płacenia za odzyskanie dostępu do swoich danych. W żadnym wypadku żadne złośliwe oprogramowanie nie może być zidentyfikowane i usunięte przez oprogramowanie antywirusowe! Tylko dzięki kopii zapasowej masz absolutne bezpieczeństwo. W przypadku, gdy Twój komputer został zainfekowany, po prostu zainstaluj czystą i bezpieczną kopię zapasową. Gotowe!

Nie tylko dla profesjonalistów

Technologia biznesowa dla każdego

Centralne strategie bezpieczeństwa kopii zapasowych zostały zaprojektowane dla wersji biznesowej i odpowiadają ścisłym standardom profesjonalnego użytkowania. Wysoce niezawodny silnik tworzenia kopii zapasowych, elastyczne planowanie tworzenia kopii zapasowych i wysokiej jakości szyfrowanie są również bardzo cenione przez administratorów dużych firm. Dlatego prosimy o korzystanie z profesjonalnych zabezpieczeń dla Państwa komputera PC!

"Rycerz w lśniącej zbroi" ze wsparciem UEFI

Praktyczny system ratunkowy do odzyskiwania zniszczonych systemów operacyjnych

Jeśli komputery zostały zainfekowane np. przez magazyny okupowe lub wystąpiły awarie dysków twardych, dość często nie można zapisać systemów operacyjnych. O wiele lepiej, jeśli istnieje czysta kopia zapasowa! Wbudowany w program system awaryjny uruchomi komputer, niezależnie od tego, czy jest on uruchamiany z dysku DVD czy USB. Z jego pomocą kopia zapasowa zostanie ponownie zainstalowana, a komputer zostanie uruchomiony bez żadnych problemów. Nie dojdzie do utraty danych, a skomplikowane reinstalacje są całkowicie zbędne!

Szybko i łatwo z każdym krokiem

Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać doskonałą i zawsze aktualną kopię zapasową!

Do tworzenia kopii zapasowych Ashampoo® Backup Pro 14 nie potrzebujesz wcześniejszej wiedzy technicznej. Dzięki zaledwie kilku wejściom można tworzyć nawet skomplikowane kopie zapasowe! Wszystkie opcje konfiguracyjne są objaśnione w programie, dla klasycznych aplikacji, takich jak np. kopie zapasowe Twoich wiadomości, przeglądarek lub list kontaktów, istnieje szeroki zakres ustawień domyślnych. Po prostu wybierz, co chcesz zrobić i pozwól programowi zrobić kopię zapasową.

Przechowuj dane, gdziekolwiek chcesz!

Czy to na zewnętrznym dysku twardym, czy w chmurze, Ashampoo® Backup jest całkowicie elastyczny!

Ashampoo® Backup Pro 14 przechowuje Twoje dane na każdym rodzaju dysku twardym, pamięci USB, dyskach sieciowych lub w chmurze. Tworzenie kopii zapasowych obrazów wykorzystuje nowo opracowaną technologię "Infinite Reverse Incremental", która zajmuje niewiele miejsca na dysku. W porównaniu z konkurencyjnymi produktami, można zaoszczędzić do 50% miejsca na dysku.

Automatycznie bezpieczny

Zawsze aktualna kopia zapasowa po zaledwie kilku kliknięciach

Jeśli chcesz, Ashampoo® Backup Pro będzie automatycznie tworzył kopie zapasowe w tle (automatyczną kopię zapasową). Po aktywacji nie musisz już wprowadzać żadnych dodatkowych danych. Twój komputer będzie działał tak szybko jak dotychczas. Proces tworzenia kopii zapasowej zostanie zawieszony, jeśli oprogramowanie rozpozna, że potrzebujesz pełnej mocy Twojego systemu! Proces zostanie uruchomiony ponownie, gdy dostępne są wolne zasoby.

Maksymalne bezpieczeństwo dla Twojego komputera!

Porządne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych to dobra inwestycja w bezpieczeństwo Twojego systemu. Aby zapewnić dodatkową ochronę prywatności, wydajność i stabilność, zapoznaj się z Ashampoo® WinOptimizer. Odzyskaj miejsce na dysku, dostosuj ustawienia systemu i zwiększ wydajność do maksimum dzięki temu nowoczesnemu optymalizatorowi Windows! Aby zapewnić kompleksową ochronę w czasie rzeczywistym przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, skorzystaj z Ashampoo® Anti-Virus. Połóż kres okupowi i koniom trojańskim dzięki potężnej ochronie przeglądarek internetowych, ochronie plików w czasie rzeczywistym, analizie zachowań i dedykowanej osłonie anty-ransomware. Oto cztery warstwy ochrony w Ashampoo® Anti-Virus

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo Backup Pro 14

Ashampoo Backup Pro 14

Doświadcz maksymalnego bezpieczeństwa z Ashampoo ® Backup Pro 14! Ponieważ to oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych stale sprawdza siebie, a nawet nośnik, na którym przechowywane są kopie zapasowe. Dzięki automatycznej weryfikacji błędy kopii zapasowych są praktycznie wykluczone! Nowy silnik kopii zapasowych został gruntownie przetestowany i sprawdzony oraz zoptymalizowany w intensywnej współpracy z serwisem wsparcia technicznego i licznymi klientami.

Napisz swoją opinię
6 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Backup Cloud-to-Cloud

Recenzje: 0

Funkcja Cloud-to-Cloud Backup zapewnia kompleksową, ekonomiczną i skalowalną ochronę danych w usłudze Office 365. Automatycznie tworzy kopie zapasowe wszystkich wiadomości e-mail, OneDrive for Business, SharePoint, Groups i danych zespołów na dysku Barracuda Cloud Storage. A gdy liczy się czas, odtworzenie tego, co jest potrzebne, zajmuje tylko kilka...

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Backup 2020

Recenzje: 0

Ashampoo Backup 2020 to niezawodne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, które umożliwia zapisywanie plików. Program wykonuje kopię zapasową i przywraca całe partycje i dyski w kilka kliknięć. Skorzystaj z automatycznego tworzenia kopii zapasowych i bezproblemowego odzyskiwania plików dzięki wbudowanemu systemowi ratunkowemu!

Cena 103,19 zł
W magazynie

Acronis Cyber Backup Office 365

Recenzje: 0

Łatwa w użyciu i bezpieczna kopia zapasowa z chmury do chmury zapewnia kontrolę nad danymi firmy Microsoft. Rozwiązanie firmy Acronis zapewnia zgodność, szybki dostęp do kopii zapasowych danych platformy Microsoft 365 i znacznie ulepszony RTO (docelowy czas odzyskiwania).

Cena 435,60 zł
W magazynie

Acronis True Image Home 2020

Recenzje: 0

Połączenie niezawodnego tworzenia kopii zapasowych ze sprawdzoną technologią ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, to unikalne rozwiązanie skutecznie chroni wszystkie Twoje dane, aplikacje i systemy.

Cena 220,00 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Backup

Recenzje: 0

Barracuda Backup to przystępne cenowo rozwiązanie do przechowywania i dostępu do danych na miejscu i zdalnie. Szybko i bezpiecznie przechowuje dane w wielu lokalizacjach zdalnych. Barracuda Backup usuwa zduplikowane dane na poziomie bloku, aby zredukować do 25 razy tradycyjne wymagania dotyczące przechowywania kopii zapasowych, jednocześnie zmniejszając...

Cena 0,00 zł
W magazynie