Acronis True Image Home 2020

Ocena 

Połączenie niezawodnego tworzenia kopii zapasowych ze sprawdzoną technologią ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, to unikalne rozwiązanie skutecznie chroni wszystkie Twoje dane, aplikacje i systemy.

178,86 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis

Kopie zapasowe i odzyskiwania

Obrazowanie lustrzane. Klonowanie dysku. Dyski odzyskiwania typu „wszystko w jednym”. Zapewnienie dostępności danych do odzyskania jest łatwe, niezależnie od tego, co się stanie.

Dostęp z dowolnego miejsca

Pobierz dowolny plik z kopii zapasowej w chmurze, gdziekolwiek jesteś, na dowolnym urządzeniu. Zarządzaj zdalnie kopiami zapasowymi. Ciesz się bezpieczną synchronizacją i udostępnianiem plików.

Innowacyjne zabezpieczenia

Jedyne osobiste rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, które wykorzystuje sztuczną inteligencję do powstrzymywania oprogramowania ransomware i cryptojackingu w czasie rzeczywistym.

Lepsza wizja 2020

Sposób, w jaki uzyskujemy dostęp do danych i korzystamy z nich, stale się zmienia, podobnie jak zagrożenia dla tych danych. Twoja ochrona również musi ewoluować. Dzięki ponad 100 ulepszeniom i nowym funkcjom program Acronis True Image 2020 zapewnia aktualność.

Zautomatyzowana podwójna ochrona

Twórz kopie zapasowe lokalnie, jednocześnie replikując je w chmurze, dzięki czemu zawsze masz bezpieczną kopię do odzyskania poza siedzibą firmy. Ucz się więcej

Centrum powiadomień

Wiadomości przesyłane na pulpit umożliwia monitorowanie stanu kopii zapasowych, dzięki czemu można szybko reagować na wszelkie problemy.

Efektywne zarządzanie energią

Unikaj wyczerpywania baterii, efektywnie zarządzając kopiami zapasowymi laptopa. Ustaw minimalny poziom mocy lub blokuj kopie zapasowe przy zasilaniu z baterii.

Ulepszone przywracanie w chmurze

Ciesz się szybszą wydajnością i bardziej intuicyjnym doświadczeniem. Ulepszony dla jeszcze łatwiejszej nawigacji.

Najszybsze kopie zapasowe w chmurze

Chroń swoje dane za pomocą kopii zapasowych i przywracania w chmurze, które niezależnie, jak udowodniono, są do 13 razy szybsze niż konkurencja.

Skuteczna ochrona typu „wszystko w jednym”

Korzystasz z wielu rozwiązań do ochrony danych? Wtedy płacisz więcej za patchwork, który tworzy luki w Twojej obronie. Acronis True Image 2020 zapewnia moc integracji dzięki funkcjom ochrony danych, cyberbezpieczeństwa i zarządzania, którymi można sterować z jednego intuicyjnego pulpitu nawigacyjnego.

Wszechstronny

Twórz kopie zapasowe tego, co chcesz i tak, jak chcesz, korzystając z narzędzi takich jak tworzenie obrazów lustrzanych, kopie zapasowe na poziomie plików / folderów, klonowanie aktywnych dysków, kopie zapasowe Microsoft 365 z chmury do chmury, planowanie oparte na zdarzeniach, ciągłe kopie zapasowe i automatyczna replikacja lokalnych kopie zapasowe w chmurze.

Elastyczny

Kontroluj, gdzie przechowujesz swoje dane, czy to lokalnie na zewnętrznym dysku twardym, folderze sieciowym lub urządzeniu NAS, poza siedzibą w chmurze, czy też w połączeniu, aby zapewnić całkowitą ochronę. Zatwierdź określone sieci Wi-Fi, aby uniknąć potencjalnych problemów.

Przejrzysty

Dowiedz się wszystkiego o kopii zapasowej na pierwszy rzut oka. Monitoruj stan kopii zapasowych za pomocą powiadomień push na pulpicie. Zobacz rozmiary plików, szybkości tworzenia kopii zapasowych i oznaczone kolorami rodzaje danych przechowywanych na naszym wizualnym pulpicie nawigacyjnym.

Zgodny

Chroń swoje dane niezależnie od tego, gdzie się znajdują, dzięki rozwiązaniu obsługującemu najnowsze wersje urządzeń z systemem Windows, Mac, iOS i Android, a także maszyny wirtualne. Nasza zintegrowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem jest w 100% kompatybilna z innym oprogramowaniem antywirusowym.

Acronis True Image

Oto, jak wygląda prawdziwa osobista ochrona cybernetyczna

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
System operacyjny
MacOS
System operacyjny
Mobile
Wersja językowa
Polska
Opinie

Napisz swoją opinię

Acronis True Image Home 2020

Acronis True Image Home 2020

Połączenie niezawodnego tworzenia kopii zapasowych ze sprawdzoną technologią ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, to unikalne rozwiązanie skutecznie chroni wszystkie Twoje dane, aplikacje i systemy.

Napisz swoją opinię
6 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Ashampoo

Ashampoo Backup 2020

Recenzje: 0

Ashampoo Backup 2020 to niezawodne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, które umożliwia zapisywanie plików. Program wykonuje kopię zapasową i przywraca całe partycje i dyski w kilka kliknięć. Skorzystaj z automatycznego tworzenia kopii zapasowych i bezproblemowego odzyskiwania plików dzięki wbudowanemu systemowi ratunkowemu!

Cena 103,19 zł
W magazynie

Acronis Cyber Backup Office 365

Recenzje: 0

Łatwa w użyciu i bezpieczna kopia zapasowa z chmury do chmury zapewnia kontrolę nad danymi firmy Microsoft. Rozwiązanie firmy Acronis zapewnia zgodność, szybki dostęp do kopii zapasowych danych platformy Microsoft 365 i znacznie ulepszony RTO (docelowy czas odzyskiwania).

Cena 435,60 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Backup Cloud-to-Cloud

Recenzje: 0

Funkcja Cloud-to-Cloud Backup zapewnia kompleksową, ekonomiczną i skalowalną ochronę danych w usłudze Office 365. Automatycznie tworzy kopie zapasowe wszystkich wiadomości e-mail, OneDrive for Business, SharePoint, Groups i danych zespołów na dysku Barracuda Cloud Storage. A gdy liczy się czas, odtworzenie tego, co jest potrzebne, zajmuje tylko kilka...

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Backup

Recenzje: 0

Barracuda Backup to przystępne cenowo rozwiązanie do przechowywania i dostępu do danych na miejscu i zdalnie. Szybko i bezpiecznie przechowuje dane w wielu lokalizacjach zdalnych. Barracuda Backup usuwa zduplikowane dane na poziomie bloku, aby zredukować do 25 razy tradycyjne wymagania dotyczące przechowywania kopii zapasowych, jednocześnie zmniejszając...

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Backup Pro 14

Recenzje: 0

Doświadcz maksymalnego bezpieczeństwa z Ashampoo ® Backup Pro 14! Ponieważ to oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych stale sprawdza siebie, a nawet nośnik, na którym przechowywane są kopie zapasowe. Dzięki automatycznej weryfikacji błędy kopii zapasowych są praktycznie wykluczone! Nowy silnik kopii zapasowych został gruntownie przetestowany i...

Cena 171,99 zł
W magazynie