Kaspersky Anti-Virus

KL1171PCAFS
Ocena 

Blokuje najnowsze wirusy, ransomware, oprogramowanie szpiegowskie, cryptolockery i inne -  pomaga powstrzymać złośliwe oprogramowanie szkodzącego wydajności komputera(np. mining kryptowalut).

  • Zapewnia ochronę antywirusową w czasie rzeczywistym
  • Blokuje ransomware, kryptolokatory i więcej
  • Zapobiega infekcjom złośliwym oprogramowaniem
  • Pozwala komputerowi działać tak, jak powinien
Typ licencji
Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
47,97 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany partner Kaspersky
Klucze pochodzą z oficjalnej Polskiej dystrybucji, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Pełna pomoc techniczna producenta w czasie trwania subskrypcji. Kupujesz pełnowartościowe oprogramowanie z legalnego źródła.

Kaspersky Anti-Virus zapewnia kompleksową ochronę przed różnymi rodzajami zagrożeń. W Kaspersky Anti-Virus, różne funkcje i komponenty ochrony są odpowiedzialne za poszczególne zadania związane z kompleksową ochroną.

Bezpieczeństwo komputerowe

Elementy ochrony chronią komputer przed różnymi rodzajami zagrożeń, atakami sieciowymi i próbami oszustwa. Każdy rodzaj zagrożenia jest przetwarzany przez konkretny element ochrony (patrz opis elementów w dalszej części tego rozdziału). Komponenty ochronne mogą być włączane i wyłączane oraz mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Oprócz ochrony w czasie rzeczywistym zapewnianej przez składniki ochrony, zaleca się regularne skanowanie komputera w poszukiwaniu wirusów i innego złośliwego oprogramowania. Jest to konieczne, aby wyeliminować możliwość rozprzestrzeniania się złośliwych programów, które nie zostały wykryte przez elementy ochrony, na przykład dlatego, że poziom ochrony został ustawiony zbyt nisko.

Dodatkowe narzędzia i asystenci są dostępne dla konkretnych zadań, które występują tylko sporadycznie. Obejmują one na przykład usuwanie śladów aktywności użytkownika w systemie operacyjnym.

Ochrona komputera w czasie rzeczywistym jest zapewniona przez następujące elementy ochronne:

Program antywirusowy File Anti-Virus

Program File Anti-Virus chroni system plików komputera przed infekcją. Komponent jest uruchamiany po uruchomieniu systemu operacyjnego, znajduje się stale w pamięci komputera i skanuje wszystkie pliki, które są otwierane, zapisywane i uruchamiane na komputerze i na wszystkich podłączonych napędach. Kaspersky Anti-Virus przechwytuje każdy dostęp do pliku i skanuje go w poszukiwaniu znanych wirusów i innych niebezpiecznych programów. Plik jest dopuszczony do pracy tylko wtedy, gdy jest wolny od wirusów lub został pomyślnie zdezynfekowany przez program. Jeśli pliku nie można zdezynfekować, jest on usuwany. Kopia pliku jest przenoszona do kwarantanny. Jeśli zamiast usuniętego pliku zostanie zapisany zainfekowany plik o tej samej nazwie, zostanie zapisana tylko kopia ostatniego pliku w kwarantannie. Nie jest zapisywana żadna kopia poprzedniego pliku o tej nazwie.

Mail Anti-Virus

Mail Anti-Virus skanuje przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail na Twoim komputerze. E-mail jest dostarczany do odbiorcy tylko wtedy, gdy nie zawiera niebezpiecznych przedmiotów.

Internetowy program antywirusowy

Web Anti-Virus przechwytuje wykonywanie skryptów, które znajdują się na stronach internetowych i blokuje je, jeśli są niebezpieczne. Web Anti-Virus kontroluje również ruch sieciowy i blokuje dostęp do znanych niebezpiecznych stron internetowych.

IM Anti-Virus

IM Anti-Virus zapewnia bezpieczeństwo podczas korzystania z klientów IM. Komponent ten chroni informacje, które docierają do komputera za pośrednictwem protokołów klienta IM. IM Anti-Virus zapewnia bezpieczeństwo podczas korzystania z różnych programów, które są używane do wymiany wiadomości błyskawicznych.

Monitor sieci

Monitor sieciowy służy do wyświetlania w czasie rzeczywistym informacji o aktywności w sieci.

Monitor aktywności

Składnik Monitor aktywności powoduje cofnięcie zmian w systemie operacyjnym spowodowanych przez złośliwe oprogramowanie. Składnik ten chroni przed złośliwymi programami, takimi jak exploity, okup i programy szyfrujące, które szyfrują dane i żądają okupu za przywrócenie pierwotnego stanu pliku. Ostrzeżenie, aby nie wyłączać tego elementu.

Anti-Phishing

Anti-phishing pozwala na skanowanie adresów internetowych w celu uzyskania przynależności do listy adresów internetowych typu phishing. Ten komponent jest zintegrowany z Web Anti-Virus i IM Anti-Virus.

Klawiatura ekranowa

Klawiatura ekranowa zapobiega przechwytywaniu danych wprowadzanych za pomocą klawiatury sprzętowej i chroni dane osobowe przed przechwyceniem poprzez tworzenie kopii ekranu (zrzutów ekranu).

Ochrona wszystkich urządzeń

Jeśli Kaspersky Anti-Virus jest zainstalowany na komputerze, możesz zdalnie zarządzać ochroną tego komputera w portalu Mój Kaspersky.

Udział w programie "Chroń przyjaciela"

Jeśli uczestniczysz w programie "Chroń Przyjaciela", możesz dzielić się linkami Kaspersky Anti-Virus ze swoimi znajomymi i otrzymywać za nie dodatkowe punkty. Zebrane punkty można wymienić na dodatkowy kod aktywacyjny dla Kaspersky Anti-Virus.

Bezpieczne połączenie

Kaspersky Anti-Virus chroni Twoje dane podczas łączenia się z niepewną siecią WLAN.

Szczegóły produktu
KL1171PCAFS

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Kaspersky Anti-Virus

Kaspersky Anti-Virus

Blokuje najnowsze wirusy, ransomware, oprogramowanie szpiegowskie, cryptolockery i inne -  pomaga powstrzymać złośliwe oprogramowanie szkodzącego wydajności komputera(np. mining kryptowalut).

  • Zapewnia ochronę antywirusową w czasie rzeczywistym
  • Blokuje ransomware, kryptolokatory i więcej
  • Zapobiega infekcjom złośliwym oprogramowaniem
  • Pozwala komputerowi działać tak, jak powinien
Napisz swoją opinię
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: KL1919PCBFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Total Security

Recenzje: 0

Najlepiej działający i najlepiej sprzedający się pakiet zabezpieczeń firmy Kaspersky Zabezpieczenia z rodziny Multi-Device - z antywirusem, oprogramowaniem antywirusowym, bezpieczeństwem kamer internetowych, menedżerem haseł, siecią VPN i 87 innymi technologiami - wszystko w jednej licencji

Cena 124,00 zł
W magazynie

Indeks: KL1091PCAFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Internet Security for Android

Recenzje: 0

Zaawansowane zabezpieczenia, które idą tam, gdzie ty W Twoich telefonach i tabletach przechowywanych jest wiele rzeczy, które są ważne dla Twojego życia - potrzebujesz więc zabezpieczeń mobilnych, które pomogą Ci zapewnić bezpieczeństwo.

Cena 14,99 zł
W magazynie

Indeks: KL1867PCAFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Internet Security

Recenzje: 0

Bądź bezpieczny - cokolwiek robisz w pracy i w domu Cokolwiek robisz online - na komputerze PC, Mac i urządzeniach z systemem Android - nasz zaawansowany, jednolicencyjny pakiet zabezpieczeń pomaga chronić Cię przed złośliwym oprogramowaniem, szpiegami kamer internetowych, oszustami finansowymi i innymi.

Cena 89,00 zł
W magazynie