Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 52,85 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
 • Banner

Kaspersky Total Security

KL1919PCBFS
Ocena 

Najlepiej działający i najlepiej sprzedający się pakiet zabezpieczeń firmy Kaspersky

Zabezpieczenia z rodziny Multi-Device - z antywirusem, oprogramowaniem antywirusowym, bezpieczeństwem kamer internetowych, menedżerem haseł, siecią VPN i 87 innymi technologiami - wszystko w jednej licencji

Typ licencji
Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
100,81 zł
Ilość

  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany partner Kaspersky
Klucze pochodzą z oficjalnej Polskiej dystrybucji, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Pełna pomoc techniczna producenta w czasie trwania subskrypcji. Kupujesz pełnowartościowe oprogramowanie z legalnego źródła.

Zabezpieczenia Kaspersky Total Security działają bez wysiłku na komputerach PC, Mac i urządzeniach przenośnych - w tym systemach operacyjnych iOS i Android - pomagając chronić szeroką gamę urządzeń dla Ciebie i Twojej rodziny. Pomaga w blokowaniu wirusów, kryptolokatorów i wielu innych zagrożeń, a ponadto zawiera bezpieczną usługę VPN oraz wersje Premium Kaspersky Safe Kids i Kaspersky Password Manager.

Od blokady witryn dla dorosłych i menedżera czasu na ekranie, po urządzenie śledzące baterie i lokalizator GPS dla dzieci - nasze zaawansowane funkcje kontroli rodzicielskiej są zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci pomocną dłoń. Możesz również monitorować publiczną obecność swojego dziecka na Facebooku - i sprawdzić, czy ktoś nie zachowuje się podejrzanie. Ponadto, możesz sprawdzić lokalizację dziecka i dowiedzieć się, czy nie wykracza poza bezpieczny obszar wskazany przez Ciebie. Kaspersky Safe Kids udziela Ci nawet wskazówek i porad najlepszych psychologów dziecięcych.

 • Filtr zawartości stron internetowych
 • Kontrola czasu wyświetlania i korzystania z aplikacji
 • Urządzenie śledzące na portalach społecznościowych
 • Lokalizator GPS dla dzieci

VPN Kaspersky Total Security korzysta z "zaszyfrowanego tunelu", który pomaga chronić dane wysyłane i odbierane online*. Pomaga on ukryć przeglądanie stron - nawet przed ISP - i powstrzymać hakerów przed odczytywaniem przez nich wiadomości e-mail, danych bankowych i danych osobowych. Ponadto pomaga połączyć się z Internetem za pośrednictwem różnych krajów** - dzięki temu można uzyskać dostęp do większej liczby stron internetowych, filmów i sportu na żywo z całego świata.

 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym
 • Monitor bezpieczeństwa sieci
 • Ochrona 200MB ruchu na urządzenie, na dzień

Szereg łatwych w użyciu narzędzi Kaspersky Total Security pomoże Ci chronić prywatność Twojej rodziny. Kiedy odwiedzasz stronę internetową, funkcja Private Browsing zatrzymuje witrynę, śledząc Twoją aktywność i zbierając Twoje dane - dzięki temu witryna nie może dotrzeć do Ciebie z irytującymi reklamami*. Narzędzie Webcam Protection umożliwia zablokowanie dostępu do kamer internetowych wszystkim nieautoryzowanym aplikacjom - dzięki temu można powstrzymać szpiegów kamer internetowych obserwujących cię w domu*. Funkcja Anti-Phishing chroni użytkownika przed witrynami typu spoof, które mogą próbować ukraść jego tożsamość - a nasza nowa wersja została ulepszona w celu wykrywania najnowszych, najbardziej wyrafinowanych oszustw typu phishing.

 • Przeglądanie prywatne
 • Ochrona kamer internetowych
 • Anti-Phishing

Dzięki Kaspersky Safe Money możesz przejść do naszej bankowo chronionej przeglądarki, kiedy tylko chcesz zapłacić za coś online. Pomaga ona zapobiec przechwyceniu i odczytaniu danych Twojej karty bankowej i danych finansowych. Kaspersky Safe Money jest teraz kompatybilny z przeglądarkami Firefox i Chrome, a także z przeglądarkami Internet Explorer i Safari, dzięki czemu Twoje zapisane hasła, zakładki i preferencje zostaną zachowane podczas uruchamiania naszej Chronionej przeglądarki.

Zaawansowany menedżer haseł Kaspersky Total Security pozwala na zabezpieczenie haseł, danych kart bankowych i zdjęć ważnych dokumentów. Wszystkie przedmioty są bezpiecznie przechowywane w skarbcu - wystarczy, że zapamiętasz tylko jedno hasło główne, aby uzyskać dostęp do wszystkich swoich indywidualnych haseł i dokumentów. Nasz menedżer haseł powiadamia Cię również o słabych hasłach, generuje silniejsze i automatycznie loguje Cię na Twoje konta.

 • Przechowuje Twoje hasła w zaszyfrowanym skarbcu, który tylko Ty możesz odblokować
 • Bezpiecznie przechowuje zdjęcia paszportu, prawa jazdy i innych kluczowych dokumentów
 • Auto-generuje silne hasła i ostrzega przed słabymi hasłami
 • Automatyczne wypełnianie logowań - dla szybszego dostępu do kont
 • Synchronizacja wszystkich haseł i danych - dla dostępu ze wszystkich urządzeń
 • Łatwe w użyciu tworzenie kopii zapasowych online pomaga zapobiegać utracie cennych plików. Następnie, w przypadku awarii dysku twardego - lub uszkodzenia bądź przypadkowego usunięcia jakichkolwiek plików - można przywrócić pliki z kopii zapasowej online.

Aby uniemożliwić hakerom odczytywanie przez hakerów osobistych lub poufnych dokumentów, możesz zaszyfrować swoje pliki. Zaszyfrowane dane mogą być następnie przechowywane w wirtualnym skarbcu kontenerowym, do którego dostęp można uzyskać jedynie za pomocą utworzonego przez Państwa tajnego hasła**.

W 2018 roku produkty zabezpieczające Kaspersky Lab wzięły udział w 88 niezależnych testach i przeglądach - zdobywając 73 nagrody za pierwsze miejsce i 77 najlepszych trzech wykończeń. W tym roku nasze rozwiązania antywirusowe zablokowały już ponad 1,9 miliarda ataków. Ponadto, zdobyliśmy duże uznanie w branży, między innymi:

 • PC Mag ocenił Kaspersky Total Security 2019 jako "Doskonały".
 • PC Mag ocenił naszą ochronę komputerów Mac na 2019 r. jako "doskonałą".
 • Porównywarki AV oceniły naszą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem na rok 2019 jako "Zaawansowaną".
 • Porównywarki AV oceniły nasze usuwanie złośliwego oprogramowania na 2019 r. jako "zaawansowane".
 • Porównywarki AV oceniły naszą wydajność antywirusową na 2019 r. jako "Zaawansowaną".

Szczegóły produktu
KL1919PCBFS

Opis

System operacyjny
Windows
System operacyjny
MacOS
System operacyjny
Mobile
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

AVG Secure VPN

Kaspersky Total Security

Najlepiej działający i najlepiej sprzedający się pakiet zabezpieczeń firmy Kaspersky

Zabezpieczenia z rodziny Multi-Device - z antywirusem, oprogramowaniem antywirusowym, bezpieczeństwem kamer internetowych, menedżerem haseł, siecią VPN i 87 innymi technologiami - wszystko w jednej licencji

Napisz swoją opinię
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: KL1867PCAFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Internet Security

Recenzje: 0

Bądź bezpieczny - cokolwiek robisz w pracy i w domu Cokolwiek robisz online - na komputerze PC, Mac i urządzeniach z systemem Android - nasz zaawansowany, jednolicencyjny pakiet zabezpieczeń pomaga chronić Cię przed złośliwym oprogramowaniem, szpiegami kamer internetowych, oszustami finansowymi i innymi.

Cena 89,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: KL1091PCAFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Internet Security for Android

Recenzje: 0

Zaawansowane zabezpieczenia, które idą tam, gdzie ty W Twoich telefonach i tabletach przechowywanych jest wiele rzeczy, które są ważne dla Twojego życia - potrzebujesz więc zabezpieczeń mobilnych, które pomogą Ci zapewnić bezpieczeństwo.

Cena 14,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: KL1171PCAFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Anti-Virus

Recenzje: 0

Blokuje najnowsze wirusy, ransomware, oprogramowanie szpiegowskie, cryptolockery i inne -  pomaga powstrzymać złośliwe oprogramowanie szkodzącego wydajności komputera(np. mining kryptowalut). Zapewnia ochronę antywirusową w czasie rzeczywistym Blokuje ransomware, kryptolokatory i więcej Zapobiega infekcjom złośliwym oprogramowaniem Pozwala komputerowi...

Cena 59,00 zł
Więcej
W magazynie