Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 52,85 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
 • Banner

Kaspersky Internet Security

KL1867PCAFS
Ocena 

Bądź bezpieczny - cokolwiek robisz w pracy i w domu

Cokolwiek robisz online - na komputerze PC, Mac i urządzeniach z systemem Android - nasz zaawansowany, jednolicencyjny pakiet zabezpieczeń pomaga chronić Cię przed złośliwym oprogramowaniem, szpiegami kamer internetowych, oszustami finansowymi i innymi.

Typ licencji
Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
72,36 zł
Ilość

  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany partner Kaspersky
Klucze pochodzą z oficjalnej Polskiej dystrybucji, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Pełna pomoc techniczna producenta w czasie trwania subskrypcji. Kupujesz pełnowartościowe oprogramowanie z legalnego źródła.

Nasze zabezpieczenia nie tylko chronią Twoje urządzenia przed najnowszymi wirusami i okupem, ale także pomagają blokować hakerów i napastników. Ponadto, otrzymujesz dodatkowe narzędzia - w tym Anti-Banner, Anti-Spam, Software Updater i PC Cleaner - które pomagają zidentyfikować luki i zablokować, usunąć lub zapobiec zagrożeniom na Twoim komputerze.

W 2018 roku nasze produkty z dziedziny zabezpieczeń wzięły udział w 88 niezależnych testach i przeglądach - zdobywając 73 pierwsze miejsca. Do tej pory w tym roku nasze rozwiązania antywirusowe zablokowały już ponad 1,9 miliarda ataków.

Zatrzymujemy urządzenia śledzące dostęp do Twoich komputerów - nie mogą więc monitorować Twojej aktywności online i zbierać danych o Tobie. Otrzymujesz również powiadomienia, jeśli nieautoryzowane aplikacje próbują uzyskać dostęp do kamery internetowej lub mikrofonu na Twoim komputerze PC lub Mac - lub jeśli wykryjemy oprogramowanie szpiegujące, które może monitorować Twoje połączenia, wiadomości i lokalizację na Twoim urządzeniu z systemem Android.

A jeśli Twój telefon z systemem Android zniknie, pomożemy Ci go zablokować, zlokalizować i zresetować - dzięki temu będziesz mógł chronić poufne dane przechowywane na Twoim urządzeniu.

 • Przeglądanie prywatne* - ochrona przed zagrożeniami online
 • Webcam & Mic Protection* - blokuje szpiegów
 • Anti-Phishing - pomaga powstrzymać oszustów
 • Anti-spyware - pomaga chronić Twoją prywatność
 • Anti-Theft - pomaga chronić dane przechowywane na telefonach komórkowych

*Pracuje tylko na komputerach PC i Mac

Za każdym razem, gdy idziesz na zakupy i bankowość internetową - na komputerze PC lub Mac - nasza unikalna technologia Kaspersky Safe Money otwiera Chronioną Przeglądarkę, aby pomóc chronić dane karty kredytowej, konta internetowe i transakcje finansowe. Niezależnie od tego, jakiej przeglądarki używasz - Firefox, Chrome, Internet Explorer czy Safari - Twoje zapisane hasła, zakładki i preferencje zostaną zachowane podczas uruchamiania naszej Chronionej przeglądarki.

 • Pomaga chronić transakcje na komputerach PC i Mac
 • Zatrzymanie hakerów przechwytujących i odczytujących dane
 • Współpracuje z różnymi przeglądarkami

Zawsze, gdy korzystasz z Internetu - na komputerze PC, Mac lub telefonie komórkowym - nasza bezpieczna usługa VPN automatycznie wykorzystuje "zaszyfrowany tunel", aby powstrzymać hakerów przed odczytaniem wysyłanych i odbieranych przez Ciebie danych i wiadomości. Chroni Cię nawet podczas korzystania z publicznej sieci Wi-Fi.

Ponadto pomaga to ukryć przeglądanie stron internetowych - nawet przed ISP. Dzięki temu łatwiej jest łączyć się z Internetem za pośrednictwem różnych krajów - co ułatwia dostęp do szerszej gamy stron internetowych, filmów i sportu na żywo.

 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym
 • Monitor bezpieczeństwa sieci
 • Ochrona dla 200MB ruchu na urządzenie, na dzień

Nasze zabezpieczenia pracują w tle - stale skanują w poszukiwaniu zagrożeń - dzięki czemu otrzymujesz skuteczną ochronę, która nie będzie Ci przeszkadzać. A dzięki naszej intuicyjnej, nowej tablicy rozdzielczej dostęp do każdej funkcji jest szybki i łatwy.

Najnowsza wersja naszego systemu bezpieczeństwa Windows może być zainstalowana w zaledwie połowie czasu, jaki zajmowała poprzednia wersja. Dodatkowo, jest teraz o 15% lżejsza - dzięki temu obciążenie komputera jest mniejsze.

 • Połączenie wydajności i efektywności
 • Ciągłe skanowanie w poszukiwaniu zagrożeń
 • Szybsza instalacja na komputerach PC
 • Łatwiejsze w użyciu
Szczegóły produktu
KL1867PCAFS

Opis

System operacyjny
Windows
System operacyjny
MacOS
System operacyjny
Mobile
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

AVG Secure VPN

Kaspersky Internet Security

Bądź bezpieczny - cokolwiek robisz w pracy i w domu

Cokolwiek robisz online - na komputerze PC, Mac i urządzeniach z systemem Android - nasz zaawansowany, jednolicencyjny pakiet zabezpieczeń pomaga chronić Cię przed złośliwym oprogramowaniem, szpiegami kamer internetowych, oszustami finansowymi i innymi.

Napisz swoją opinię
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: KL1091PCAFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Internet Security for Android

Recenzje: 0

Zaawansowane zabezpieczenia, które idą tam, gdzie ty W Twoich telefonach i tabletach przechowywanych jest wiele rzeczy, które są ważne dla Twojego życia - potrzebujesz więc zabezpieczeń mobilnych, które pomogą Ci zapewnić bezpieczeństwo.

Cena 14,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: KL1919PCBFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Total Security

Recenzje: 0

Najlepiej działający i najlepiej sprzedający się pakiet zabezpieczeń firmy Kaspersky Zabezpieczenia z rodziny Multi-Device - z antywirusem, oprogramowaniem antywirusowym, bezpieczeństwem kamer internetowych, menedżerem haseł, siecią VPN i 87 innymi technologiami - wszystko w jednej licencji

Cena 124,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: KL1171PCAFS

Marka: Kaspersky

Kaspersky Anti-Virus

Recenzje: 0

Blokuje najnowsze wirusy, ransomware, oprogramowanie szpiegowskie, cryptolockery i inne -  pomaga powstrzymać złośliwe oprogramowanie szkodzącego wydajności komputera(np. mining kryptowalut). Zapewnia ochronę antywirusową w czasie rzeczywistym Blokuje ransomware, kryptolokatory i więcej Zapobiega infekcjom złośliwym oprogramowaniem Pozwala komputerowi...

Cena 59,00 zł
Więcej
W magazynie