Ashampoo ActionCam

Ocena 

Ashampoo ActionCam jest oprogramowaniem do edycji wideo w celu optymalizacji ostrości i kolorów, ustabilizowania drgań materiału filmowego i naprawienia zniekształceń obiektywu.

139,83 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Od chwiejnego do stabilnego w zaledwie kilka sekund

Kamery ActionCams są zawsze na miejscu zdarzenia, nawet gdy sprawy przybierają szalony obrót lub lekko wymykają się spod kontroli. Nagrania wideo są często wstrząśnięte, ponieważ kamera nie jest w stanie ich ustabilizować. Zapewnia to ciekawą dynamikę, ale może też sprawić, że oglądanie będzie bardziej stresujące. Ashampoo ActionCam posiada funkcję stabilizacji wideo nowej generacji! Nawet zdjęcia robione z ręki w pełnym ruchu stają się bardziej stabilne i zapewniają realistyczne, płynne oglądanie - oczywiście w maksymalnej rozdzielczości!

Połóż kres zniekształceniom obiektywu!

Obiektywy szerokokątne i rybie oko stawiają widzów w centrum akcji. Jednak w przypadku oglądania na ekranie komputera lub telewizora, wielu z nich wolałoby wrócić do "normalnego" widzenia. Ashampoo ActionCam naprawia zniekształcenia soczewek bez zająknięcia! Program zawiera szereg profili kamer, w tym linię GoPro, które po naciśnięciu jednego przycisku pozwalają uzyskać realistyczny obraz bez zniekształceń!

Potężny kontrast i optymalizacja kolorów

Poprawa jakości obrazu poprzez optymalizację kolorów i kontrastów. Wystarczy kilka kliknięć, aby Twoje ujęcia wyglądały żywiej, realistycznie i ciekawie. Wykorzystaj balans bieli, aby Twoje filmy wideo wydawały się cieplejsze lub chłodniejsze, a selektywna manipulacja jasnością, odcieniem, cieniem i światłem doda im indywidualnego charakteru. Bez względu na to, skąd pochodzą Twoje filmy wideo, wieloaspektowa optymalizacja w Ashampoo ActionCam pomoże Ci stworzyć więcej oszałamiających efektów wizualnych. To efektywna edycja wideo w zasięgu ręki!

Doskonała ostrość i błyskawiczna obróbka

Szybkie i automatyczne ujęcia często pozbawione są ostrości. Ashampoo ActionCam charakteryzuje się bardzo wydajnym ostrzeniem, które pozbywa się wszelkiej zauważalnej mgły i zamglenia. Wbudowana funkcja przetwarzania wsadowego pozwala na jeszcze szybszą pracę dzięki przetwarzaniu wielu klipów za jednym razem!

Możliwości cięcia których potrzebujesz

Niektóre programy posiadają humorystyczne edytory, do których wiele się przyzwyczaja. Edytor wideo ActionCam skupia się na narzędziach, których naprawdę potrzebujesz! Obracaj i przerzucaj filmami o stałych lub niestandardowych krokach i używaj funkcji przycinania, aby wydobyć szczegóły na zdjęciach. Eksportowanie pojedynczych pasemek informacyjnych lub łączenie wielu klipów w jedną rolkę!

Praca z tekstami i efektami

W wielu przypadkach komentarze i efekty zapewniają ostateczny połysk twoim filmom. Ashampoo ActionCam pozwala na dodawanie tekstu i oszałamiających efektów, takich jak tilt-shift fuss-free. Ten ostatni wykorzystuje selektywne rozmycie, aby stworzyć miniaturowy wygląd, który szczególnie dobrze komponuje się z krajobrazem. Uwolnij swoją kreatywność i osobisty dotyk, aby zachwycić publiczność.

Zostań mistrzem prędkości

Ashampoo ActionCam może zmieniać prędkość odtwarzania filmów. Większość kamer akcji nagrywa z prędkością 60 klatek na sekundę, co pozwala uzyskać oszałamiające efekty slow-mo. Naturalnie, poklatkowanie jest również na pokładzie, np. aby przyspieszyć mniej ważne sekcje bez kłopotu i bez potrzeby wykonywania dodatkowych kroków.

Idealny dla fanów dronów fotograficznych!

Ale nie kończy się na GoPro i innych filmach z kamerami akcji. Drony oferują fascynujące widoki, które tylko piloci mogli doświadczyć kilka lat temu. Ashampoo ActionCam z łatwością i szybkością edytuje również nagrania z dronów. Najczęstsze problemy, takie jak drgania kamery, słabe kolory, kontrast lub ostrość, są naprawiane w kilka kliknięć, aby pomóc Ci podbić niebo (wizualnie)!

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo ActionCam

Ashampoo ActionCam

Ashampoo ActionCam jest oprogramowaniem do edycji wideo w celu optymalizacji ostrości i kolorów, ustabilizowania drgań materiału filmowego i naprawienia zniekształceń obiektywu.

Napisz swoją opinię
11 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Filters and Exposure

Recenzje: 0

Ashampoo Video Filters & Exposure to intuicyjna edycja wideo, która dodaje stylu każdemu materiałowi filmowemu! Program oferuje użytkownikom wiele funkcji umożliwiających dostosowanie ekspozycji i kolorów do ich potrzeb - od prostych do artystycznych.

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Movie Studio Pro 3

Recenzje: 0

Twórz filmy w wysokiej rozdzielczości z indywidualnymi cięciami, przejściami i efektami! Dzięki obsłudze rozdzielczości 4K, Dolby 5.1 i błyskawicznej konwersji, Ashampoo Movie Studio Pro 3 jest narzędziem z wyboru do tworzenia wysokiej jakości filmów wideo. Podnieś jakość wizualną swoich klipów, dodaj dźwięk w tle, użyj efektów przejścia lub innych...

Cena 214,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Converter

Recenzje: 0

Filmy wideo nie grają równie dobrze na wszystkich urządzeniach. Aby upewnić się, że nie stanowi to już dla Ciebie problemu, Ashampoo Video Converter automatycznie konwertuje Twoje filmy wideo do właściwego formatu. Zapewnia to szybkie rezultaty i doskonałą jakość. Po prostu wybierz swój film, urządzenie docelowe i już jesteś gotowy!

Cena 137,59 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Cinemagraph

Recenzje: 0

 Zamienia filmy wideo w nieruchome zdjęcia z subtelnym ruchem. Pewnie, że możesz użyć Photoshopa do ich stworzenia, ale po co zawracać sobie głowę drogim i skomplikowanym oprogramowaniem, skoro możesz tworzyć olśniewające zdjęcia w ciągu zaledwie kilku minut dzięki Ashampoo Cinemagraph?

Cena 214,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Stabilization

Recenzje: 0

Ashampoo Video Stabilization zapewnia bardzo skuteczną stabilizację obrazu wideo - w pełni automatycznie. Przeżyj ponownie swoje filmy bez irytujących drgań kamery! Ashampoo Video Stabilization robi więcej, niż wskazuje na to nazwa. |Również obraca i tnie Twoje filmy. 

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Fisheye Removal

Recenzje: 0

Ashampoo Video Fisheye Removal kładzie kres zniekształceniom obiektywu! Ponad 50 presetów kamer (GoPro, Mobius ActionCam, Rollei, Sony i wiele innych) zapewnia natychmiastową korekcję obiektywu za jednym kliknięciem przycisku. 

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Optimizer Pro

Recenzje: 0

Ashampoo Video Optimizer Pro to skuteczne rozwiązanie poprawiające jakość Twoich filmów. Bardzo łatwo ustabilizujesz wstrząsające nagrania, zoptymalizujesz kontrasty i kolory lub wyostrzysz swoje klipy. Usuń szumy cyfrowe i migotanie z niesamowitą łatwością. Twórz efekty zwolnionego tempa lub upływu czasu i naprawiaj zniekształcenia obiektywu za jednym...

Cena 232,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Deflicker

Recenzje: 0

 Ashampoo Video Deflicker automatycznie naprawia migoczące filmy wideo, w tym migotanie śmigła często spotykane w nagraniach drona lub samolotu. Program zajmuje się nawet migotaniem wyświetlacza podczas filmowania ekranów komputerowych bez potrzeby ręcznej interwencji użytkownika! Ciesz się nie migoczącymi i stabilnymi wizualnie filmami wideo! Ashampoo...

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Tilt-Shift

Recenzje: 0

Ashampoo Video Tilt-Shift dodaje słynny efekt miniaturyzacji do Twoich filmów wideo, które pierwotnie dostępny był jedynie w świecie profesjonalnej fotografii. Dzięki sprytnemu połączeniu regulacji ostrości i ostrości, budynki, krajobrazy i obiekty na Twoich filmach będą wyglądać jak miniatury w zaledwie kilka kliknięć.

Cena 103,19 zł
W magazynie

Adobe Premiere Pro

Recenzje: 0

Inteligentne narzędzia. Lepsze opowiadanie historii. Premiere Pro to wiodące w branży oprogramowanie do edycji wideo dla filmu, telewizji i Internetu. Kreatywne narzędzia, integracja z innymi aplikacjami i usługami oraz moc Adobe Sensei pomagają w tworzeniu dopracowanych filmów i nagrań wideo. Dzięki Premiere Rush można tworzyć i edytować nowe projekty z...

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

Adobe Creative Cloud

Recenzje: 0

Creative Cloud to kolekcja ponad 20 aplikacji desktopowych i mobilnych oraz usług z zakresu fotografii, projektowania, wideo, Internetu, UX i innych. Teraz możesz zabierać swoje pomysły w nowe miejsca dzięki programowi Photoshop na iPadzie, rysować i malować za pomocą Fresco oraz projektować w 3D i AR.

Cena 3 246,54 zł
W magazynie