Ashampoo Video Optimizer Pro

Ocena 

Ashampoo Video Optimizer Pro to skuteczne rozwiązanie poprawiające jakość Twoich filmów. Bardzo łatwo ustabilizujesz wstrząsające nagrania, zoptymalizujesz kontrasty i kolory lub wyostrzysz swoje klipy. Usuń szumy cyfrowe i migotanie z niesamowitą łatwością. Twórz efekty zwolnionego tempa lub upływu czasu i naprawiaj zniekształcenia obiektywu za jednym kliknięciem przycisku. Użyj wbudowanego edytora do obracania, przycinania lub scalania klipów.

188,77 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Prawdziwa perfekcja dla Twoich filmów

  • Idealny do filmów wideo z telefonów komórkowych, kamer akcji, aparatów cyfrowych i samolotów bezzałogowych
  • Wysokowydajna stabilizacja obrazu
  • Koniec z zniekształceniami soczewek: Automatyczne usuwanie rybiego oka
  • Doskonała ostrość i kolory dla zupełnie nowych doznań wizualnych
  • Pięćdziesiąt efektów powolnego ruchu i upływu czasu dla zapierających dech w piersiach wyników
  • Perfekcyjne ustawienia ekspozycji i kontrastu nawet przy pechowych zdjęciach
  • Oszałamiające efekty, takie jak zmiana pochylenia dla bardziej osobistego dotyku
  • Redukcja szumów i migotanie dla czystych i wyraźnych filmów wideo
  • Obracanie i edycja filmów z niesamowitą łatwością dzięki wbudowanemu edytorowi
  • Oszczędność czasu dzięki przetwarzaniu seryjnemu

Podnieś jakość swojego wideo oraz automatycznie dostosuj kolory i kontrasty. Już po kilku kliknięciach Twoje klipy będą wyglądać bardziej żywe, realistyczne i urzekające. Funkcja balansu bieli może sprawić, że Twoje filmy będą cieplejsze lub chłodniejsze, a indywidualne ustawienia jasności, nasycenia, cienia i światła dodadzą Twoim nagraniom osobistego charakteru. Oddychaj nowym życiem nawet w mizernych klipach telefonicznych!

Łatwa stabilizacja i naprawa filmów wideo

Klipy zrobione przy użyciu telefonów komórkowych lub kamer akcji (GoPro) są zazwyczaj chwiejne. Ashampoo Video Optimizer Pro oferuje doskonałą stabilizację obrazu wideo dla twoich wstrząsających nagrań! Nawet ujęcia wykonane z ręki w ruchu staną się płynniejsze i bardziej realistyczne. Udoskonalaj swoje klipy i pożegnaj się z wstrząśniętymi filmami!

Usuwanie problemów z ostrością, hałasem i migotaniem

Klipy zrobione w ciemnym otoczeniu zawsze cierpią z powodu pewnego stopnia szumu cyfrowego, a słabe oświetlenie może prowadzić nawet do migotania. W takich warunkach kontury szybko ulegają rozmyciu. Ashampoo Video Optimizer Pro automatycznie wykrywa i naprawia te problemy, zapewniając ostry i stabilny obraz. Początkowo zbyt ciemne i nieostre obrazy wideo nie są już całkowitą stratą.

Bardzo łatwe obracanie i kadrowanie wideo

Ashampoo Video Optimizer Pro nie tylko może poprawić jakość Twoich filmów, ale również obsługuje 90 / 180 / 270 i niestandardowe obroty o stopień plus kadrowanie. Eksportuj swoje nagrania wideo i łącz wiele zdjęć i filmów w jeden klip!

Zastosuj oszałamiające efekty slow motion i time lapse

Można zastosować efekt prędkości, aby wyróżnić pewne części wideo. Powolny ruch pomaga zwrócić uwagę na poszczególne szczegóły i pomaga wydobyć magię w klipach, a upływ czasu może przyspieszyć wolniejsze fragmenty. Oba efekty są bardzo łatwe w użyciu w Ashampoo Video Optimizer Pro i sprawiają, że Twoje klipy są bardziej dynamiczne i żywe.

Naturalnie wyglądające obrazy wolne od zniekształceń

Wiele modeli kamer daje mniej realistyczne rezultaty. Zwłaszcza w kamerach akcji stosuje się zwykle obiektywy szerokokątne, które dają obraz, który może szybko zmęczyć użytkowników. Ashampoo Video Optimizer Pro koryguje zniekształcenia obiektywu, zapewniając realistyczne, naturalnie wyglądające obrazy. Program zawiera szereg presetów dla różnych modeli kamer z obsługą profili niestandardowych.

Dodawaj teksty i efekty

Komentarze i efekty mogą naprawdę pomóc wyróżnić Twoje filmy. Ashampoo Video Optimizer Pro sprawia, że dodawanie tekstów lub oszałamiających efektów, takich jak przesunięcie pochylenia, które selektywnie rozmywa porcje obrazu, tworząc miniaturowy efekt, jest niezwykle łatwe. Uwolnij swoją kreatywność!

Również dla profesjonalistów i perfekcjonistów

Ashampoo Video Optimizer Pro dodaje również metadane, takie jak autor, prawa autorskie, tytuł i komentarze do klipów. Program obsługuje wszystkie popularne kodeki i rozdzielczości (w tym HD, 2K, 2.7K, 4K). Oszczędzaj czas i wysiłek dzięki wbudowanemu przetwarzaniu wsadowemu i ulepszaj, edytuj lub dodawaj metadane do swoich klipów jednym kliknięciem!

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo Video Optimizer Pro

Ashampoo Video Optimizer Pro

Ashampoo Video Optimizer Pro to skuteczne rozwiązanie poprawiające jakość Twoich filmów. Bardzo łatwo ustabilizujesz wstrząsające nagrania, zoptymalizujesz kontrasty i kolory lub wyostrzysz swoje klipy. Usuń szumy cyfrowe i migotanie z niesamowitą łatwością. Twórz efekty zwolnionego tempa lub upływu czasu i naprawiaj zniekształcenia obiektywu za jednym kliknięciem przycisku. Użyj wbudowanego edytora do obracania, przycinania lub scalania klipów.

Napisz swoją opinię
11 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Ashampoo

Ashampoo ActionCam

Recenzje: 0

Ashampoo ActionCam jest oprogramowaniem do edycji wideo w celu optymalizacji ostrości i kolorów, ustabilizowania drgań materiału filmowego i naprawienia zniekształceń obiektywu.

Cena 171,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Stabilization

Recenzje: 0

Ashampoo Video Stabilization zapewnia bardzo skuteczną stabilizację obrazu wideo - w pełni automatycznie. Przeżyj ponownie swoje filmy bez irytujących drgań kamery! Ashampoo Video Stabilization robi więcej, niż wskazuje na to nazwa. |Również obraca i tnie Twoje filmy. 

Cena 103,19 zł
W magazynie

Adobe Creative Cloud

Recenzje: 0

Creative Cloud to kolekcja ponad 20 aplikacji desktopowych i mobilnych oraz usług z zakresu fotografii, projektowania, wideo, Internetu, UX i innych. Teraz możesz zabierać swoje pomysły w nowe miejsca dzięki programowi Photoshop na iPadzie, rysować i malować za pomocą Fresco oraz projektować w 3D i AR.

Cena 3 246,54 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Converter

Recenzje: 0

Filmy wideo nie grają równie dobrze na wszystkich urządzeniach. Aby upewnić się, że nie stanowi to już dla Ciebie problemu, Ashampoo Video Converter automatycznie konwertuje Twoje filmy wideo do właściwego formatu. Zapewnia to szybkie rezultaty i doskonałą jakość. Po prostu wybierz swój film, urządzenie docelowe i już jesteś gotowy!

Cena 137,59 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Movie Studio Pro 3

Recenzje: 0

Twórz filmy w wysokiej rozdzielczości z indywidualnymi cięciami, przejściami i efektami! Dzięki obsłudze rozdzielczości 4K, Dolby 5.1 i błyskawicznej konwersji, Ashampoo Movie Studio Pro 3 jest narzędziem z wyboru do tworzenia wysokiej jakości filmów wideo. Podnieś jakość wizualną swoich klipów, dodaj dźwięk w tle, użyj efektów przejścia lub innych...

Cena 214,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Deflicker

Recenzje: 0

 Ashampoo Video Deflicker automatycznie naprawia migoczące filmy wideo, w tym migotanie śmigła często spotykane w nagraniach drona lub samolotu. Program zajmuje się nawet migotaniem wyświetlacza podczas filmowania ekranów komputerowych bez potrzeby ręcznej interwencji użytkownika! Ciesz się nie migoczącymi i stabilnymi wizualnie filmami wideo! Ashampoo...

Cena 103,19 zł
W magazynie

Adobe Premiere Pro

Recenzje: 0

Inteligentne narzędzia. Lepsze opowiadanie historii. Premiere Pro to wiodące w branży oprogramowanie do edycji wideo dla filmu, telewizji i Internetu. Kreatywne narzędzia, integracja z innymi aplikacjami i usługami oraz moc Adobe Sensei pomagają w tworzeniu dopracowanych filmów i nagrań wideo. Dzięki Premiere Rush można tworzyć i edytować nowe projekty z...

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Fisheye Removal

Recenzje: 0

Ashampoo Video Fisheye Removal kładzie kres zniekształceniom obiektywu! Ponad 50 presetów kamer (GoPro, Mobius ActionCam, Rollei, Sony i wiele innych) zapewnia natychmiastową korekcję obiektywu za jednym kliknięciem przycisku. 

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Filters and Exposure

Recenzje: 0

Ashampoo Video Filters & Exposure to intuicyjna edycja wideo, która dodaje stylu każdemu materiałowi filmowemu! Program oferuje użytkownikom wiele funkcji umożliwiających dostosowanie ekspozycji i kolorów do ich potrzeb - od prostych do artystycznych.

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Cinemagraph

Recenzje: 0

 Zamienia filmy wideo w nieruchome zdjęcia z subtelnym ruchem. Pewnie, że możesz użyć Photoshopa do ich stworzenia, ale po co zawracać sobie głowę drogim i skomplikowanym oprogramowaniem, skoro możesz tworzyć olśniewające zdjęcia w ciągu zaledwie kilku minut dzięki Ashampoo Cinemagraph?

Cena 214,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Tilt-Shift

Recenzje: 0

Ashampoo Video Tilt-Shift dodaje słynny efekt miniaturyzacji do Twoich filmów wideo, które pierwotnie dostępny był jedynie w świecie profesjonalnej fotografii. Dzięki sprytnemu połączeniu regulacji ostrości i ostrości, budynki, krajobrazy i obiekty na Twoich filmach będą wyglądać jak miniatury w zaledwie kilka kliknięć.

Cena 103,19 zł
W magazynie