Ashampoo Movie Studio Pro 3

Ocena 

Twórz filmy w wysokiej rozdzielczości z indywidualnymi cięciami, przejściami i efektami! Dzięki obsłudze rozdzielczości 4K, Dolby 5.1 i błyskawicznej konwersji, Ashampoo Movie Studio Pro 3 jest narzędziem z wyboru do tworzenia wysokiej jakości filmów wideo. Podnieś jakość wizualną swoich klipów, dodaj dźwięk w tle, użyj efektów przejścia lub innych efektów wideo i dodaj napisy otwarcia/zamknięcia z łatwością nadając swoim filmom profesjonalny wygląd. 

174,79 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Cięcie wideo? To logicznie!

Precyzyjne cięcia to jedna ze specjalności Ashampoo Movie Studio Pro 3. Przeprojektowaliśmy edytor z myślą o szybkości i łatwości obsługi. Wystarczy jedno spojrzenie, aby odnaleźć się w edytorze i wykonać bardzo precyzyjne cięcia, aby uzyskać doskonałe rezultaty. Usuń reklamy i poszczególne sceny lub zmień ich układ, aby zmienić przepływ Twoich filmów. Oczywiście, możesz również łączyć oddzielne filmy w jeden plik!


Poprawa jakości wideo

Żaden film nie jest idealny, ale trochę strojenia może przejść długą drogę. Ashampoo Movie Studio Pro 3 pomoże Ci uwolnić pełen potencjał Twoich filmów dzięki bezproblemowej optymalizacji obrazu. Dostosuj nasycenie kolorów, jasność, kontrast i ustawienia gamma lub wyostrzaj sceny, aby w pełni wykorzystać możliwości swoich filmów - wszystko za jednym kliknięciem przycisku!


Konwersja filmów pomiędzy setkami formatów i rozdzielczości

Przyzwoite oprogramowanie do edycji wideo powinno obsługiwać wiele formatów wyjściowych, aby objąć szerokie spektrum urządzeń stacjonarnych i portali internetowych. Dlatego Movie Studio Pro 3 nie tylko eksportuje do Vanilla AVI, MKV, MP4 i WMV, ale także zapewnia zoptymalizowane profile eksportowe dla portali Facebook, YouTube, Dailymotion i podobnych. Program zawiera również zoptymalizowane profile dla urządzeń mobilnych firm Apple, Samsung, Lenovo, Microsoft, Sony i innych producentów. Wszystko, co pozostało Ci do zrobienia, to wybrać pożądaną jakość wyjścia i jesteś gotowy do konwersji!


Muzyka i dźwięk dla każdego projektu

Ścieżki dźwiękowe niskiej jakości lub szumy w tle mogą całkowicie zrujnować atmosferę w filmie. Z drugiej strony, dopasowanie muzyki lub komentarzy głosowych może znacznie ją poprawić. Do Movie Studio Pro 3 dołączono ogromną kolekcję tła muzycznego i efektów dźwiękowych, które sprawią, że Twoje sceny będą bardziej dynamiczne. Przywróć swoje filmy do życia i uzupełnij je szeroką gamą dźwięków, od stylowych, eleganckich po humorystyczne lub własne audio i wypoleruj je za pomocą zintegrowanego korektora!


Wycinanie reklam

Reklamy mogą szybko wyprowadzić Cię z filmowego doświadczenia i zrujnować najlepsze nagrania. Funkcja "Wytnij reklamy" w Movie Studio Pro 3 pozwala na szybkie zaznaczanie i usuwanie segmentów reklamowych z filmów z milisekundową dokładnością. Wystarczy kilka kliknięć, aby usunąć z filmów reklamy i inne elementy rozpraszające uwagę. To takie proste!


Nagrywanie filmów na DVD i Blu-ray

Możliwość odtwarzania płyt DVD i Blu-ray dodaje filmom dodatkowej wartości i czyni je idealnymi prezentami, w przeciwieństwie do filmów przesyłanych na portale internetowe. Movie Studio Pro 3 integruje wypróbowany i przetestowany silnik nagrywania Ashampoo Burning Studio 20, aby pomóc Ci nagrywać i archiwizować filmy w dowolny sposób.


Tworzenie i konwertowanie filmów w mgnieniu oka

Nowy Ashampoo Movie Studio Pro 3 posiada rozdzielczość do 4K z dźwiękiem przestrzennym Dolby 5.1 i obsługuje konwersję plików do wszystkich popularnych formatów. Wbudowany konwerter nie tylko wykorzystuje CPU, ale także wykorzystuje kartę graficzną (GPU) do przyspieszenia konwersji nawet o 400%, szczególnie w przypadku kart NVIDIA obsługujących NVENC. Umieść turbo w swoich konwerterach!


Doskonałe rozdzielczości 4K

Przez najdłuższy czas, HD był uważany za najlepszy w rozdzielczości wideo. 4K czterokrotnie zwiększa liczbę pikseli, zapewniając doskonałą wyrazistość i blask. Ashampoo Movie Studio Pro 3 przenosi Twoje filmy na kolejny poziom z pełną obsługą 4K dla oszałamiających efektów wizualnych i poziomów szczegółowości!


Otwórz i zamknij swoje filmy w stylu

Nakładki, takie jak napisy otwierające i zamykające, w znacznym stopniu przyczyniają się do filmowego doświadczenia. Movie Studio Pro 3 oferuje ogromny wybór tytułów, nakładek i animacji, które zmieniają proste klipy w pełnowartościowe filmy. Do programu dołączone są również pięknie zaprojektowane szablony na każdą okazję, od wesela po wakacyjną wycieczkę czy imprezę sportową, które za pomocą zaledwie kilku kliknięć pomogą Ci ustawić nastrój!


Uwolnij swoją kreatywność

Ashampoo Movie Studio Pro 3 to coś więcej niż suche oprogramowanie do edycji wideo. Liczne przejścia, starannie zaprojektowane napisy otwierające i zamykające oraz fascynujące efekty audio i wideo pomogą Ci nadać filmom osobistą nutę. Zachęcamy do eksperymentowania z ładnie zaprojektowanymi animacjami i stosowania efektów timelapse i slowmo. Nie chodzi tylko o szybkie uzyskiwanie wyników, ale także o to, by po drodze dobrze się bawić!


Konstrukcja funkcjonalna

Wielu montażystów wideo wprowadza użytkowników w błąd, zamiast uważnie prowadzić ich do swoich celów. Ashampoo Movie Studio Pro 3 pomija puch na rzecz dobrze zorganizowanych przepływów pracy. Dostępny jest tryb eksperta z dodatkowymi opcjami personalizacji i prosty tryb dla prostych projektów. Nie musisz zmagać się z niezliczoną ilością zagnieżdżonych menu, wszystko jest ułożone w przejrzysty i przystępny sposób. Albo użyj ikon pojedynczego kliknięcia, albo menu kontekstowego prawym przyciskiem myszy. Tam, gdzie inni redaktorzy mają cię w porach nad podręcznikami, Movie Studio sprawi, że w mgnieniu oka stworzy twój pierwszy udany projekt!


Wykorzystaj jak najlepiej swoje filmy!

Ashampoo® Video Optimizer zmienia Twoje filmy w przyciągające wzrok! Program stabilizuje wstrząsające nagrania, denuncjuje Twoje klipy, a nawet w pełni automatycznie usuwa zniekształcenia soczewki. Twoje filmy wideo przechodzą z przeciętnych do profesjonalnych! Ashampoo® Cinemagraph ożywia Twoje zdjęcia. Twórz nieskończenie zapętlone filmy wideo, które zachwycą widzów w mediach społecznościowych i na poszczególnych stronach internetowych! A co do dźwięku: A co z doskonałym dźwiękiem przestrzennym bez konieczności stosowania dedykowanego sprzętu? Sprawdź Ashampoo® Soundstage Pro. Oprogramowanie przekształca prawdziwy dźwięk przestrzenny w formacie 5.1, 6.1 i 7.1 w przestronny dźwięk przestrzenny dla Twoich słuchawek w czasie rzeczywistym. To tak, jakbyś siedział w kinie!

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo Movie Studio Pro 3

Ashampoo Movie Studio Pro 3

Twórz filmy w wysokiej rozdzielczości z indywidualnymi cięciami, przejściami i efektami! Dzięki obsłudze rozdzielczości 4K, Dolby 5.1 i błyskawicznej konwersji, Ashampoo Movie Studio Pro 3 jest narzędziem z wyboru do tworzenia wysokiej jakości filmów wideo. Podnieś jakość wizualną swoich klipów, dodaj dźwięk w tle, użyj efektów przejścia lub innych efektów wideo i dodaj napisy otwarcia/zamknięcia z łatwością nadając swoim filmom profesjonalny wygląd. 

Napisz swoją opinię
11 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Deflicker

Recenzje: 0

 Ashampoo Video Deflicker automatycznie naprawia migoczące filmy wideo, w tym migotanie śmigła często spotykane w nagraniach drona lub samolotu. Program zajmuje się nawet migotaniem wyświetlacza podczas filmowania ekranów komputerowych bez potrzeby ręcznej interwencji użytkownika! Ciesz się nie migoczącymi i stabilnymi wizualnie filmami wideo! Ashampoo...

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo ActionCam

Recenzje: 0

Ashampoo ActionCam jest oprogramowaniem do edycji wideo w celu optymalizacji ostrości i kolorów, ustabilizowania drgań materiału filmowego i naprawienia zniekształceń obiektywu.

Cena 171,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Fisheye Removal

Recenzje: 0

Ashampoo Video Fisheye Removal kładzie kres zniekształceniom obiektywu! Ponad 50 presetów kamer (GoPro, Mobius ActionCam, Rollei, Sony i wiele innych) zapewnia natychmiastową korekcję obiektywu za jednym kliknięciem przycisku. 

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Tilt-Shift

Recenzje: 0

Ashampoo Video Tilt-Shift dodaje słynny efekt miniaturyzacji do Twoich filmów wideo, które pierwotnie dostępny był jedynie w świecie profesjonalnej fotografii. Dzięki sprytnemu połączeniu regulacji ostrości i ostrości, budynki, krajobrazy i obiekty na Twoich filmach będą wyglądać jak miniatury w zaledwie kilka kliknięć.

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Converter

Recenzje: 0

Filmy wideo nie grają równie dobrze na wszystkich urządzeniach. Aby upewnić się, że nie stanowi to już dla Ciebie problemu, Ashampoo Video Converter automatycznie konwertuje Twoje filmy wideo do właściwego formatu. Zapewnia to szybkie rezultaty i doskonałą jakość. Po prostu wybierz swój film, urządzenie docelowe i już jesteś gotowy!

Cena 137,59 zł
W magazynie

Adobe Premiere Pro

Recenzje: 0

Inteligentne narzędzia. Lepsze opowiadanie historii. Premiere Pro to wiodące w branży oprogramowanie do edycji wideo dla filmu, telewizji i Internetu. Kreatywne narzędzia, integracja z innymi aplikacjami i usługami oraz moc Adobe Sensei pomagają w tworzeniu dopracowanych filmów i nagrań wideo. Dzięki Premiere Rush można tworzyć i edytować nowe projekty z...

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Stabilization

Recenzje: 0

Ashampoo Video Stabilization zapewnia bardzo skuteczną stabilizację obrazu wideo - w pełni automatycznie. Przeżyj ponownie swoje filmy bez irytujących drgań kamery! Ashampoo Video Stabilization robi więcej, niż wskazuje na to nazwa. |Również obraca i tnie Twoje filmy. 

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Cinemagraph

Recenzje: 0

 Zamienia filmy wideo w nieruchome zdjęcia z subtelnym ruchem. Pewnie, że możesz użyć Photoshopa do ich stworzenia, ale po co zawracać sobie głowę drogim i skomplikowanym oprogramowaniem, skoro możesz tworzyć olśniewające zdjęcia w ciągu zaledwie kilku minut dzięki Ashampoo Cinemagraph?

Cena 214,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Optimizer Pro

Recenzje: 0

Ashampoo Video Optimizer Pro to skuteczne rozwiązanie poprawiające jakość Twoich filmów. Bardzo łatwo ustabilizujesz wstrząsające nagrania, zoptymalizujesz kontrasty i kolory lub wyostrzysz swoje klipy. Usuń szumy cyfrowe i migotanie z niesamowitą łatwością. Twórz efekty zwolnionego tempa lub upływu czasu i naprawiaj zniekształcenia obiektywu za jednym...

Cena 232,19 zł
W magazynie

Adobe Creative Cloud

Recenzje: 0

Creative Cloud to kolekcja ponad 20 aplikacji desktopowych i mobilnych oraz usług z zakresu fotografii, projektowania, wideo, Internetu, UX i innych. Teraz możesz zabierać swoje pomysły w nowe miejsca dzięki programowi Photoshop na iPadzie, rysować i malować za pomocą Fresco oraz projektować w 3D i AR.

Cena 3 246,54 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Filters and Exposure

Recenzje: 0

Ashampoo Video Filters & Exposure to intuicyjna edycja wideo, która dodaje stylu każdemu materiałowi filmowemu! Program oferuje użytkownikom wiele funkcji umożliwiających dostosowanie ekspozycji i kolorów do ich potrzeb - od prostych do artystycznych.

Cena 103,19 zł
W magazynie