Ashampoo Cinemagraph

Ocena 

 Zamienia filmy wideo w nieruchome zdjęcia z subtelnym ruchem. Pewnie, że możesz użyć Photoshopa do ich stworzenia, ale po co zawracać sobie głowę drogim i skomplikowanym oprogramowaniem, skoro możesz tworzyć olśniewające zdjęcia w ciągu zaledwie kilku minut dzięki Ashampoo Cinemagraph?

174,79 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Niech twoje zdjęcia ożyją

Cinemagraphy przyciągają uwagę na stronach i profilach w mediach społecznościowych! To dlatego, że są inne, nie są ani zdjęciami, ani filmami.

 • Oszałamiające filmy w ciągu kilku minut.
 •  Błyskawiczne rezultaty, a jednocześnie bardzo łatwa obsługa
 • 23 efekty i 6 trybów przejściowych
 • Stabilizacja wstrząsów materiału filmowego
 • Obrót i uprawa w dowolnych proporcjach
 • Zaokrąglone narożniki dla uzyskania wyjątkowego wyglądu
 • Zmienne prędkości odtwarzania dla efektów slowmo i time-lapse
 • Łatwe dodawanie nakładek tekstowych
 • Obsługuje wszystkie popularne formaty wideo, kodeki i rozdzielczości
 • Wyjście do animowanego GIF-a lub wielu innych formatów wideo
 • Tworzenie i ponowne wykorzystanie własnych ustawień użytkownika
 • Formaty wyjściowe: animowany GIF, MP4 (H.264), WMV, Motion JPEG, WebM, OGG, nieskompresowany AV

Równie łatwe jak edycja zdjęć

Wszystko, czego potrzebujesz, to wideo i oczywiście Ashampoo Cinemagraph. Film powinien zawierać jak najmniej drgań kamery, idealny jest materiał filmowy zrobiony na statywach. Następnie Ashampoo Cinemagraph daje Ci pędzel do indywidualnego zaznaczania fragmentów filmu, które powinny pozostać w ruchu lub stać w miejscu. Rozmiar, twardość i nieprzezroczystość można regulować za pomocą suwaków. Wierzymy, że dzięki naszemu oprogramowaniu każdy może stworzyć oszałamiający film, a my podtrzymujemy to twierdzenie!

Więcej niż animacja

Wzajemne oddziaływanie nieruchomych i ruchomych części nieuchronnie przyciąga widza do dowolnego motywu, który chcesz podkreślić. Dzięki umiejętnemu połączeniu, możliwe jest uzyskanie wielu warstw wizualnych, które tworzą niesamowicie żywe zdjęcia i zapętlone filmy! Mimo że cinemagraphy zawsze opierają się na filmach wideo, widzowie będą myśleli, że zastosowałeś magię Harry'ego Pottera, aby tchnąć życie w martwe zdjęcia - idealne także jako wizualny punkt kulminacyjny dla Twoich filmów lub pokazów slajdów!

Skrzynka narzędziowa artysty wizualnego

Ty decydujesz, które porcje pozostają nieruchome, a które są ożywione. Powstałe w ten sposób filmy tworzą niezwykłe nastroje i są idealne do uchwycenia tych wyjątkowych chwil! Wyniki można w razie potrzeby wyeksportować jako pliki GIF lub wideo. Ustawienia eksportu, takie jak rozmiar, jakość i liczba pętli można dostosować za pomocą kilku kliknięć, a jeśli chcesz zachować dźwięk, możesz to zrobić.

Ulepszenia wideo dla doskonałych cinemagraphów

Sukces każdej produkcji wideo zależy w dużej mierze od materiału źródłowego. Dlatego Ashampoo Cinemagraph pozwala na szybkie dostosowanie ekspozycji i ustawień kolorów. Dopasuj nasycenie kolorów, dostosuj cienie i zoptymalizuj warunki oświetleniowe w mgnieniu oka! Korzystaj z korekcji tonalnej i dostosuj ustawienia balansu bieli, aby w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez Ashampoo Cinemagraph!

Dodawaj teksty i efekty

Podobnie jak w przypadku filmów wideo, również i w przypadku cinemagraphów można uzyskać efekty specjalne lub nakładki tekstowe. Ashampoo Cinemagraph umożliwia szczególnie łatwe dodawanie tekstów lub wybór spośród 23 efektów z sześcioma efektami przejściowymi w celu ustawienia nastroju. Zarówno siła efektów, jak i przejścia są oczywiście w pełni regulowane. Pozwól swojej kreatywności szaleć i ustawiaj akcenty tam, gdzie zaimponują one widzom najbardziej.

Łatwa rotacja, zbiór i regulacja czasowa

To oprogramowanie do tworzenia akapitów filmowych jest idealne do uchwycenia idealnego momentu z doskonałym pozycjonowaniem i wykorzystaniem najlepszego formatu dla danego zadania. Swobodnie obracaj filmy, przycinaj, aby skupić się na tym, co ważne, i dostosuj proporcje w zależności od potrzeb. Opanuj czas i wykorzystaj efekty poklatkowe oraz efekty slowmo, aby zmienić szybkość odtwarzania za jednym kliknięciem przycisku. Naturalnie, Twoje ustawienia można zapisać i ponownie wykorzystać później.

Stabilizacja wstrząsów materiału filmowego

Wstrząsy kamery są naturalnym wrogiem kinematografii. Jednak szczególnie w przypadku materiałów filmowych kręconych za pomocą telefonów komórkowych lub kamer akcji brakuje stabilności. Ashampoo Cinemagraph posiada najnowocześniejsze funkcje stabilizacji wideo! Nawet ujęcia robione z ręki w ruchu stają się bardziej stabilne i realistyczne.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo Cinemagraph

Ashampoo Cinemagraph

 Zamienia filmy wideo w nieruchome zdjęcia z subtelnym ruchem. Pewnie, że możesz użyć Photoshopa do ich stworzenia, ale po co zawracać sobie głowę drogim i skomplikowanym oprogramowaniem, skoro możesz tworzyć olśniewające zdjęcia w ciągu zaledwie kilku minut dzięki Ashampoo Cinemagraph?

Napisz swoją opinię
11 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Ashampoo

Ashampoo ActionCam

Recenzje: 0

Ashampoo ActionCam jest oprogramowaniem do edycji wideo w celu optymalizacji ostrości i kolorów, ustabilizowania drgań materiału filmowego i naprawienia zniekształceń obiektywu.

Cena 171,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Movie Studio Pro 3

Recenzje: 0

Twórz filmy w wysokiej rozdzielczości z indywidualnymi cięciami, przejściami i efektami! Dzięki obsłudze rozdzielczości 4K, Dolby 5.1 i błyskawicznej konwersji, Ashampoo Movie Studio Pro 3 jest narzędziem z wyboru do tworzenia wysokiej jakości filmów wideo. Podnieś jakość wizualną swoich klipów, dodaj dźwięk w tle, użyj efektów przejścia lub innych...

Cena 214,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Fisheye Removal

Recenzje: 0

Ashampoo Video Fisheye Removal kładzie kres zniekształceniom obiektywu! Ponad 50 presetów kamer (GoPro, Mobius ActionCam, Rollei, Sony i wiele innych) zapewnia natychmiastową korekcję obiektywu za jednym kliknięciem przycisku. 

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Deflicker

Recenzje: 0

 Ashampoo Video Deflicker automatycznie naprawia migoczące filmy wideo, w tym migotanie śmigła często spotykane w nagraniach drona lub samolotu. Program zajmuje się nawet migotaniem wyświetlacza podczas filmowania ekranów komputerowych bez potrzeby ręcznej interwencji użytkownika! Ciesz się nie migoczącymi i stabilnymi wizualnie filmami wideo! Ashampoo...

Cena 103,19 zł
W magazynie

Adobe Premiere Pro

Recenzje: 0

Inteligentne narzędzia. Lepsze opowiadanie historii. Premiere Pro to wiodące w branży oprogramowanie do edycji wideo dla filmu, telewizji i Internetu. Kreatywne narzędzia, integracja z innymi aplikacjami i usługami oraz moc Adobe Sensei pomagają w tworzeniu dopracowanych filmów i nagrań wideo. Dzięki Premiere Rush można tworzyć i edytować nowe projekty z...

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Converter

Recenzje: 0

Filmy wideo nie grają równie dobrze na wszystkich urządzeniach. Aby upewnić się, że nie stanowi to już dla Ciebie problemu, Ashampoo Video Converter automatycznie konwertuje Twoje filmy wideo do właściwego formatu. Zapewnia to szybkie rezultaty i doskonałą jakość. Po prostu wybierz swój film, urządzenie docelowe i już jesteś gotowy!

Cena 137,59 zł
W magazynie

Adobe Creative Cloud

Recenzje: 0

Creative Cloud to kolekcja ponad 20 aplikacji desktopowych i mobilnych oraz usług z zakresu fotografii, projektowania, wideo, Internetu, UX i innych. Teraz możesz zabierać swoje pomysły w nowe miejsca dzięki programowi Photoshop na iPadzie, rysować i malować za pomocą Fresco oraz projektować w 3D i AR.

Cena 3 246,54 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Filters and Exposure

Recenzje: 0

Ashampoo Video Filters & Exposure to intuicyjna edycja wideo, która dodaje stylu każdemu materiałowi filmowemu! Program oferuje użytkownikom wiele funkcji umożliwiających dostosowanie ekspozycji i kolorów do ich potrzeb - od prostych do artystycznych.

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Tilt-Shift

Recenzje: 0

Ashampoo Video Tilt-Shift dodaje słynny efekt miniaturyzacji do Twoich filmów wideo, które pierwotnie dostępny był jedynie w świecie profesjonalnej fotografii. Dzięki sprytnemu połączeniu regulacji ostrości i ostrości, budynki, krajobrazy i obiekty na Twoich filmach będą wyglądać jak miniatury w zaledwie kilka kliknięć.

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Stabilization

Recenzje: 0

Ashampoo Video Stabilization zapewnia bardzo skuteczną stabilizację obrazu wideo - w pełni automatycznie. Przeżyj ponownie swoje filmy bez irytujących drgań kamery! Ashampoo Video Stabilization robi więcej, niż wskazuje na to nazwa. |Również obraca i tnie Twoje filmy. 

Cena 103,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Video Optimizer Pro

Recenzje: 0

Ashampoo Video Optimizer Pro to skuteczne rozwiązanie poprawiające jakość Twoich filmów. Bardzo łatwo ustabilizujesz wstrząsające nagrania, zoptymalizujesz kontrasty i kolory lub wyostrzysz swoje klipy. Usuń szumy cyfrowe i migotanie z niesamowitą łatwością. Twórz efekty zwolnionego tempa lub upływu czasu i naprawiaj zniekształcenia obiektywu za jednym...

Cena 232,19 zł
W magazynie