Emsisoft Anti-Malware Home - wersja 2020

Ocena 

Emsisoft Anti-Malware w wersji Home to kompletne zabezpieczenie Twoich urządzeń przed niebezpieczeństwami i złośliwym oprogramowaniem.

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
58,54 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany partner Emsisoft
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą.

Zapomnij o wirusach - Dzisiejsze zagrożenia przybierają nowe formy i nazywają się Malware. Dlatego właśnie uważamy, że "Anti-Malware" jest bardziej odpowiednim terminem, nawet jeśli jest to ten sam, który jest powszechnie znany jako "Anti-Virus".

Ransomware

Atakujący wchodzą do komputera za pomocą niezaszyfrowanego oprogramowania i szyfrują wszystkie pliki. Czy stać cię na zapłacenie 1000 dolarów okupu za odzyskanie danych?

Bots/Backdoor

Zamieniają twój komputer w zdalnie sterowane zombie. Twoja moc obliczeniowa jest zbiorowo sprzedawana na czarnym rynku w celu wysyłania spamu, atakowania innych lub przechowywania nielegalnych treści.

Bankowe trojany

Hakerzy używają technik phishingowych i keyloggerów, aby uzyskać najcenniejsze hasła i w ciągu kilku sekund w niewidoczny sposób opróżnić swoje konta bankowe lub PayPal.

Niechciane programy

Potencjalnie niechciane programy, które brudzą Twój komputer bezużytecznymi paskami narzędzi przeglądarki, tonami reklam i innymi masami, które spowalniają komputer.

2 w 1: Wysokowydajny dwusilnikowy skaner Emsisoft

Jak można skanować szybciej za pomocą dwóch skanerów niż większość innych tylko jednym? Emsisoft Anti-Malware Home nie tylko wykrywa więcej, ponieważ wykorzystuje pełną moc dwóch głównych technologii antywirusowych i antywirusowych, ale także skanuje szybciej dzięki wydajnej kombinacji tych skanerów. Unika się wszelkich niepotrzebnych duplikatów w wykrywaniu, co pozwala na najmniejszy wpływ na pamięć i ogólne zasoby sprzętowe.

Dwa skanery do czyszczenia infekcji

Dlaczego dwa? Chociaż nasz własny skaner wykrywa już prawie wszystkie zagrożenia online, zdecydowaliśmy się na współpracę z drugą dużą firmą antywirusową, aby połączyć nasze technologie w celu zapewnienia najwyższej jakości wykrywania. Zapoznaj się z najnowszymi porównaniami. Nasze wielokrotne zwycięstwa w testach potwierdzają, że użycie dwóch silników skanera jest MUCH SAFER niż użycie tylko jednego.

Czy to nie jest marnotrawstwo zasobów? Zdecydowanie nie! Połączyliśmy skanery na najniższym poziomie, aby zapewnić optymalną wydajność. Nasz podwójny skaner jest w rzeczywistości znacznie szybszy i lżejszy niż większość produktów jednosilnikowych. Unikamy również ładowania jakichkolwiek sygnatur (odcisków palców) silnika A, które nie są potrzebne, ponieważ silnik B już je wykrywa.

Zachowaj bezpieczeństwo dzięki trzem warstwom ochronnym

Surf Protection: Jeśli przypadkowo spróbujesz uzyskać dostęp do strony internetowej, która rozprzestrzenia trojany lub oprogramowanie szpiegowskie, Emsisoft Anti-Malware uniemożliwi Ci to. Wbudowana lista znanych niebezpiecznych i oszukańczych stron internetowych jest automatycznie aktualizowana co godzinę.

File Guard: Ta kluczowa warstwa ochrony sprawdza wszystkie pliki, które są pobierane lub uruchamiane z ponad 6 milionami podpisów znanych złośliwych programów. Emsisoft Anti-Malware File Guard jest inteligentny i stale się samoczynnie optymalizuje, dzięki czemu nie odczujesz wpływu tuzinów plików skanowanych w tle co sekundę.

Behavior Blocker: Aby wychwycić zagrożenia zero-day, które nie są jeszcze zawarte w bazie sygnatur, Emsisoft Anti-Malware stale monitoruje zachowanie wszystkich aktywnych programów i podnosi alarm, gdy tylko pojawi się coś podejrzanego. W połączeniu z weryfikacją w czasie rzeczywistym sieci Emsisoft Anti-Malware Network, jest to nasza najlepsza broń przeciwko specjalistycznym i wyrafinowanym atakom złośliwego oprogramowania, przed którymi inni nie są w stanie Cię ochronić.

Nie, nie jest za darmo - ale jest w przystępnej cenie.

Nie polegaj na darmowych programach antywirusowych. Zazwyczaj dostarczają one tylko skaner do usuwania bałaganu po wystąpieniu najgorszego scenariusza, a komputer jest opanowany przez złośliwe oprogramowanie. Wolałbyś być chroniony, czyż nie? Zakładamy, że wolałbyś również otrzymać osobistą pomoc w sytuacjach awaryjnych, zamiast być zmuszony do wypełnienia anonimowego formularza pomocy, z którego możesz otrzymać odpowiedź trzy dni później, jeśli w ogóle. Właśnie dlatego Emsisoft jest oprogramowaniem Premium dla klientów premium - i zawiera gwarancję usuwania złośliwego oprogramowania.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Emsisoft Anti-Malware Home - wersja 2020

Emsisoft Anti-Malware Home - wersja 2020

Emsisoft Anti-Malware w wersji Home to kompletne zabezpieczenie Twoich urządzeń przed niebezpieczeństwami i złośliwym oprogramowaniem.

Napisz swoją opinię
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Emsisoft

Emsisoft Business Security

Recenzje: 0

Powstał w celu ochrony małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony przez najlepszych światowych ekspertów w dziedzinie ochrony przed złośliwym oprogramowaniem.

Cena 149,00 zł
W magazynie

Marka: Emsisoft

Emsisoft Emergency Kit Pro

Recenzje: 0

Stworzony specjalnie do użytku w punktach pomocy technicznej i naprawach komputerów do skanowania i czyszczenia komputerów innych producentów.

Cena 369,00 zł
W magazynie

Marka: Emsisoft

Emsisoft Enterprise Security

Recenzje: 0

Emsisoft Enterprise Security to oprogramowanie o szerokim zakresie usług, umożliwiającym kompleksową ochronę urządzeń w dużych firmach.

Cena 184,50 zł
W magazynie