Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 52,85 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Emsisoft Business Security

Ocena 

Powstał w celu ochrony małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony przez najlepszych światowych ekspertów w dziedzinie ochrony przed złośliwym oprogramowaniem.

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
121,14 zł
Ilość

  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany partner Emsisoft
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą.

Emsisoft Business Security w skrócie:

  • Dual-Engine Scanner - Wykrywa więcej, ponieważ wykorzystuje pełną moc dwóch głównych technologii antywirusowych i antywirusowych, a także skanuje szybciej dzięki wydajnej kombinacji skanerów.
  • Surf Protection - Jeśli przypadkowo spróbujesz wyświetlić stronę internetową, która rozprzestrzenia trojany, oprogramowanie szpiegujące lub inny rodzaj złośliwego oprogramowania, uniemożliwi Ci połączenie i zainfekowanie się.
  • Ochrona plików w czasie rzeczywistym - Ta warstwa ochrony w czasie rzeczywistym sprawdza wszystkie pobrane i zmodyfikowane pliki za pomocą nagrodzonego superszybkiego dwusilnikowego skanera Emsisoft.
  • Behavior Blocker - Zatrzymuje zupełnie nowe zagrożenia, które nie są jeszcze znane przez podpisy. Nieustannie monitoruje on zachowanie wszystkich aktywnych programów i podnosi alarm w przypadku wystąpienia czegoś podejrzanego.
  • Anti-Ransomware - Wbudowany na zamówienie monitoring zachowań zatrzymuje okup, zanim będzie mógł zaszyfrować jakiekolwiek pliki.
  • Skanery wiersza poleceń - Automatyzują przepływy pracy skanowania złośliwego oprogramowania przy bardzo niskim zużyciu zasobów. Wszystkie funkcje zwykłego skanera Emsisoft są obsługiwane przez linię poleceń.
  • Zarządzanie w chmurze - Za pomocą konsoli Cloud Console administratorzy mogą wdrażać ochronę, zmieniać ustawienia, egzekwować zasady i uprawnienia, uruchamiać skanowanie, monitorować stan ochrony i analizować dzienniki.
  • Enterprise Security - Ta aktualizacja umożliwia instalację na systemach operacyjnych Windows Server i zapewnia optymalną ochronę dla serwerów bez nadzoru.

Automatyzacja procesu skanowania złośliwego oprogramowania

Emsisoft Business Security zawiera zaawansowany interfejs linii poleceń, który jest zoptymalizowany pod kątem zapewnienia wysokiej wydajności w środowiskach o dużym obciążeniu. Wszystkie funkcje zwykłego skanera Emsisoft są obsługiwane przez linię poleceń.

Emsisoft Business Security jest rozwiązaniem zabezpieczającym punkty końcowe, które pomaga firmom każdej wielkości zapobiegać złośliwemu oprogramowaniu, takiemu jak okup, phishing i inne. Administratorzy mogą konfigurować uprawnienia użytkowników, ograniczając dostęp do złośliwych witryn internetowych. 

Emsisoft Business Security pozwala organizacjom na monitorowanie, wykrywanie i powiadamianie o podejrzanych zachowaniach lub działaniach we wszystkich aktywnych procesach. Wykorzystuje ona technologię wykrywania złośliwego oprogramowania wspomaganą przez naukę na komputerze do badania pobranych i zmodyfikowanych plików. Interfejs wiersza poleceń umożliwia użytkownikom automatyczne skanowanie w poszukiwaniu wirusów między innymi w wiadomościach e-mail, czatach, systemach zgłoszeń i narzędziach do zarządzania projektami. Dodatkowo, funkcja anty-ransomware umożliwia użytkownikom wykrywanie i blokowanie znanych zachowań związanych z okupem, takich jak próby szyfrowania lub usuwania i tworzenia kopii zapasowych plików.

Emsisoft business protection ułatwia integrację z kilkoma rozwiązaniami innych firm. Jest ona dostępna w ramach rocznej subskrypcji, a wsparcie jest rozszerzane za pośrednictwem czatu na żywo, poczty elektronicznej i innych środków online. 

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

AVG Secure VPN

Emsisoft Business Security

Powstał w celu ochrony małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony przez najlepszych światowych ekspertów w dziedzinie ochrony przed złośliwym oprogramowaniem.

Napisz swoją opinię
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Emsisoft

Emsisoft Emergency Kit Pro

Recenzje: 0

Stworzony specjalnie do użytku w punktach pomocy technicznej i naprawach komputerów do skanowania i czyszczenia komputerów innych producentów.

Cena 369,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Emsisoft

Emsisoft Commandline Scanner

Recenzje: 0

Emsisoft Commandline Scanner to aplikacja konsolowa dla profesjonalistów, którzy nie potrzebują graficznego interfejsu użytkownika.

Cena 43,05 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Emsisoft

Emsisoft Enterprise Security

Recenzje: 0

Emsisoft Enterprise Security to oprogramowanie o szerokim zakresie usług, umożliwiającym kompleksową ochronę urządzeń w dużych firmach.

Cena 184,50 zł
Więcej
W magazynie