Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 52,85 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Emsisoft Emergency Kit Pro

Ocena 

Stworzony specjalnie do użytku w punktach pomocy technicznej i naprawach komputerów do skanowania i czyszczenia komputerów innych producentów.

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
300,00 zł
Ilość

  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany partner Emsisoft
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą.

Jeśli go masz, Emsisoft go znajdzie

Wykrywanie złośliwego oprogramowania

Posiada kompletną technologię podwójnego skanowania Emsisoft Anti-Malware, z milionami podpisów dla wszystkich rodzajów zagrożeń online.

  • Dokładna kwarantanna lub usunięcie wykrytych obiektów z zapisem plików dziennika.
  • W pełni przenośne rozwiązanie, nie wymaga instalacji.
  • Samodzielna aktualizacja za pomocą jednego kliknięcia. Wszystkie aktualizacje oprogramowania wliczone w cenę przez rok.
  • Sprawdzona technologia, która w ciągu ostatnich 3 lat oczyściła już miliony infekcji.
  • Niestandardowe usuwanie złośliwego oprogramowania pomaga w usuwaniu trudnych do usunięcia infekcji.
  • Idealne rozwiązanie zarówno dla małych warsztatów naprawczych komputerów, jak i działów pomocy technicznej dużych firm.

Jak to działa?

Emsisoft Emergency Kit zawiera zbiór programów, które mogą być używane bez instalacji oprogramowania do skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i czyszczenia zainfekowanych komputerów.

Skaner zestawów ratunkowych Emsisoft

Emsisoft Emergency Kit Scanner zawiera wydajny skaner Emsisoft wraz z graficznym interfejsem użytkownika. Skanuje zainfekowany komputer w poszukiwaniu wirusów, trojanów, oprogramowania typu Ransomware, Spyware, Adware, Worms, Keyloggers i innych szkodliwych programów.

Emsisoft Commandline Scanner

Ten skaner zawiera te same funkcje co skaner zestawu alarmowego, ale bez graficznego interfejsu użytkownika. Narzędzie z linii poleceń jest przeznaczone dla użytkowników profesjonalnych i doskonale nadaje się do zadań wsadowych.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Zastosowanie
Do firmy
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

AVG Secure VPN

Emsisoft Emergency Kit Pro

Stworzony specjalnie do użytku w punktach pomocy technicznej i naprawach komputerów do skanowania i czyszczenia komputerów innych producentów.

Napisz swoją opinię
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Emsisoft

Emsisoft Commandline Scanner

Recenzje: 0

Emsisoft Commandline Scanner to aplikacja konsolowa dla profesjonalistów, którzy nie potrzebują graficznego interfejsu użytkownika.

Cena 43,05 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Emsisoft

Emsisoft Enterprise Security

Recenzje: 0

Emsisoft Enterprise Security to oprogramowanie o szerokim zakresie usług, umożliwiającym kompleksową ochronę urządzeń w dużych firmach.

Cena 184,50 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Emsisoft

Emsisoft Business Security

Recenzje: 0

Powstał w celu ochrony małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony przez najlepszych światowych ekspertów w dziedzinie ochrony przed złośliwym oprogramowaniem.

Cena 149,00 zł
Więcej
W magazynie