Emsisoft Enterprise Security

Ocena 

Emsisoft Enterprise Security to oprogramowanie o szerokim zakresie usług, umożliwiającym kompleksową ochronę urządzeń w dużych firmach.

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
150,00 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany partner Emsisoft
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą.

Emsisoft Enterprise Security oferuje pakiet usług zawartych w Emsisoft Business Security, poszerzony o następujące funkcje:

Integracja Active Directory

Emsisoft Enterprise Security synchronizuje użytkowników i urządzenia z Active Directory z konsolą zarządzania. Nowe urządzenia można wdrożyć za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Granularne uprawnienia użytkownika

Definiowanie niestandardowych zasad uprawnień dla grup użytkowników lub osób, które uniemożliwiają lub ograniczają dostęp do ustawień ochrony.

Brak ograniczeń

Emsisoft Enterprise Security nie ma żadnych ograniczeń w zakresie ochrony i zasad wydawania zezwoleń.

Nieograniczona liczba administratorów i menedżerów

Zaproś do swojego miejsca pracy dowolną liczbę administratorów i kierowników, bez żadnych ograniczeń.

Wsparcie priorytetowe

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z oprogramowaniem lub złośliwym oprogramowaniem nasi eksperci są do Państwa dyspozycji i służą natychmiastową pomocą.

Infolinia

Priorytetowe wsparcie telefoniczne między godziną 9.00 a 20.00 ET.

Cztery sprawdzone warstwy ochrony służące do blokowania zagrożeń online na wszystkich poziomach.

1. Ochrona sieci i bezpieczeństwo przeglądarek internetowych

Jeśli użytkownik spróbuje uzyskać dostęp do złośliwej witryny internetowej, Emsisoft Business Security natychmiast zablokuje połączenie i uniemożliwi dostęp.

Wiodące, świadome filtrowanie w zakresie ochrony prywatności bez wykorzystywania SSL.

2. Strażnik plików w czasie rzeczywistym

Ta warstwa ochrony w czasie rzeczywistym sprawdza wszystkie pobrane i zmodyfikowane pliki za pomocą nagradzanego, superszybkiego, dwusilnikowego skanera Emsisoft.

W tym wykrywanie złośliwego oprogramowania wspomaganego przez uczenie maszynowe (AI).

3. Behavior Blocker

Aby zatrzymać nowe i pojawiające się zagrożenia, Emsisoft Business Security stale monitoruje zachowanie wszystkich aktywnych procesów i natychmiast podnosi alarm w przypadku wykrycia podejrzanej aktywności.

4. Anti-Ransomware

Wbudowany na zamówienie monitoring behawioralny zatrzymuje okup, zanim będzie w stanie zaszyfrować cenne dane biznesowe.

Zatrzymaj Ransomware. Zanim zaszyfruje twoje pliki.

Wykrywanie na podstawie podpisu

Dzięki naszej sieci gromadzenia danych wywiadowczych i wyłącznej współpracy z ID Ransomware szybko odkrywamy nowe i pojawiające się zagrożenia. Dzięki temu często jako pierwsi na rynku zapewniamy ochronę przed nowymi i pojawiającymi się zagrożeniami, zapewniając ochronę punktów końcowych w najkrótszym możliwym czasie.

Wykrywanie wykorzystania

Przerywa łańcuchy ataku używane przez okupantów. Wykorzystuje wykrywanie i redukcję powierzchni ataku w typowych aplikacjach, takich jak Microsoft Office, zapewniając blokowanie działań okupowych, niezależnie od tego, czy wektorem jest poczta elektroniczna, niepewny RDP, czy niezaszyfrowane luki.

Detekcja behawioralna

Emsisoft Business Security stale monitoruje działania przypominające okup, takie jak manipulowanie ważnymi procesami i podnosi alarm w przypadku wykrycia podejrzanego zachowania.

Zachowanie charakterystyczne dla oprogramowania okupowego

Automatycznie wykrywa i blokuje znane zachowania związane z okupem, takie jak szyfrowanie dużej liczby plików, upuszczanie notatek o okupie - podobne do dokumentu lub próby szyfrowania lub usuwania kopii zapasowych.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Zastosowanie
Do firmy
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Emsisoft Enterprise Security

Emsisoft Enterprise Security

Emsisoft Enterprise Security to oprogramowanie o szerokim zakresie usług, umożliwiającym kompleksową ochronę urządzeń w dużych firmach.

Napisz swoją opinię
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Emsisoft

Emsisoft Business Security

Recenzje: 0

Powstał w celu ochrony małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony przez najlepszych światowych ekspertów w dziedzinie ochrony przed złośliwym oprogramowaniem.

Cena 149,00 zł
W magazynie

Marka: Emsisoft

Emsisoft Emergency Kit Pro

Recenzje: 0

Stworzony specjalnie do użytku w punktach pomocy technicznej i naprawach komputerów do skanowania i czyszczenia komputerów innych producentów.

Cena 369,00 zł
W magazynie