Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 52,85 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Lista produktów marki Emsisoft

Korzenie Emsisoft sięgają roku 1999. W tym czasie nasz dyrektor zarządzający Christian Mairoll wielokrotnie otrzymywał od "przyjaciół" za pośrednictwem ICQ wspólny backdoor Trojan "Back Orifice". Kiedy upewnił się, że jego napęd CD otwiera się i zamyka raz po raz, rozbudziła się jego ciekawość. Jak działa Trojan i jak się go pozbyć? Wtedy to pierwsza linia kodu została napisana przez Emsisoft Anti-Malware.

To, co zaczęło się jako hobby, w 2003 roku stało się firmą anty-malware dla wszystkich, a dziś jego zespół składa się z 40 zaangażowanych pracowników. Nasi wiodący eksperci poświęcają swój czas i wysiłki na rzecz ochrony milionów klientów przed nieustannym strumieniem zagrożeń internetowych.

Obecnie główna siedziba Emsisoft znajduje się w Nowej Zelandii, a eksperci pracują we wszystkich strefach czasowych na całym świecie. Malware nigdy nie śpi - i my też nie.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Marka: Emsisoft

Emsisoft Business Security

Recenzje: 0

Powstał w celu ochrony małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony przez najlepszych światowych ekspertów w dziedzinie ochrony przed złośliwym oprogramowaniem.

Cena 121,14 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Emsisoft

Emsisoft Commandline Scanner

Recenzje: 0

Emsisoft Commandline Scanner to aplikacja konsolowa dla profesjonalistów, którzy nie potrzebują graficznego interfejsu użytkownika.

Cena 35,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Emsisoft

Emsisoft Emergency Kit Pro

Recenzje: 0

Stworzony specjalnie do użytku w punktach pomocy technicznej i naprawach komputerów do skanowania i czyszczenia komputerów innych producentów.

Cena 300,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Emsisoft

Emsisoft Enterprise Security

Recenzje: 0

Emsisoft Enterprise Security to oprogramowanie o szerokim zakresie usług, umożliwiającym kompleksową ochronę urządzeń w dużych firmach.

Cena 150,00 zł
Więcej
W magazynie

Emsisoft jest przekonany, że uczciwe i pełne szacunku podejście do klientów jest podstawą stabilnej firmy: "Obecnie wiele firm szuka niestety szybkich zysków, nawet jeśli oznacza to, że ich klienci są źle traktowani lub oszukiwani. Emsisoft nigdy nie aprobował takich zachowań biznesowych i nigdy tego nie zrobi. Tworzymy ochronę Malware'a dla wszystkich - nie więcej i nie mniej. Jeśli korzystają Państwo z naszych produktów i mają pytania, odpowiemy na nie tak szybko, łatwo i przyjaźnie, jak to tylko możliwe."

Misja Emsisoft: "Chcemy zapewnić wydajne, zasobooszczędne i łatwe w użyciu oprogramowanie zabezpieczające dla każdego rodzaju użytkownika".

Niezauważalny

Nasze oprogramowanie jest zaprojektowane tak, aby Twój komputer był wolny od złośliwego oprogramowania i działał zgodnie z oczekiwaniami. Tak jak irytujący wirus, zbyt skomplikowane i technicznie zbyt skomplikowane oprogramowanie spowalnia system. Nasze oprogramowanie zabezpieczające jest zaprojektowane od podstaw tak, aby było przyjazne dla zasobów i nie rzucało się w oczy.

Potężny

Nasz dwusilnikowy skaner łączy w sobie dwie z najlepszych w branży technologii skanowania wirusów. Daje to nam potężną wydajność, która jest szybsza i bardziej efektywna pod względem wykorzystania zasobów niż większość produktów jednosilnikowych.

Innowacyjny

Emsisoft opiera się na holistycznym i innowacyjnym podejściu do zapobiegania zagrożeniom, zanim zostaną one wykryte konwencjonalnymi metodami. To podejście nazywa się analizą zachowania. Monitorowanie systemu w całości jest naszą specjalnością.

Godny zaufania

Miliony użytkowników na całym świecie polegają już na naszych rozwiązaniach, które zapobiegają ponad 20 milionom infekcji rocznie. Każdego roku ponad 1 milion dodatkowych użytkowników pobiera nasze produkty. Według analiz, Emsisoft ma ponad procentowy udział w światowym rynku oprogramowania antywirusowego.

Nagrody

Emsisoft wielokrotnie otrzymuje najwyższe nagrody od AV-Comparatives, Virus Bulletin, MRG-Effitas i wielu innych niezależnych instytucji. Nie wykonujemy naszej pracy, aby zdobyć nagrody, ale to pokazuje, że nasze oprogramowanie oszczędzające zasoby oferuje najbardziej wszechstronną ochronę. Tutaj można znaleźć nasze najnowsze nagrody.

Zaprojektowany dla Ciebie

Jesteśmy lojalni wobec naszych klientów. Nie śledzimy Twoich danych i nie przekazujemy ich osobom trzecim. Nie oszukujemy Cię również za szybki zysk z niechcianymi dodatkowymi programami lub paskami narzędzi. Oferujemy po prostu skuteczne rozwiązanie antywirusowe dla Ciebie i Twojego komputera.