G Data AntiVirus

082028
Ocena 

G DATA Antivirus to podstawowe zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci. 

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
52,85 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany partner G DATA
Klucze pochodzą z Polskiej dystrybucji, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Polska pomoc techniczna. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła.

G DATA Antivirus to podstawowe zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci. Oprogramowanie niemieckiego producenta zapewnia najlepszą możliwą ochronę przed wirusami oraz chroni Twoje transakcje bankowe i zakupy online. Z antywirusem od G DATA żadne cyfrowe niebezpieczeństwo nie będzie już groźne!

G DATA Antivirus: Najważniejsze funkcje

Skaner antywirusowy

Polegaj na najwyższych wskaźnikach wykrywalności dzięki technologiom bezpieczeństwa pracy równoległej.

Test behawioralny

Chroni cię również przed nieznanymi szkodnikami. G DATA Antivirus rozpoznaje je już po ich widocznym zachowaniu.

Informacje na temat analizy zachowań 

Kontrola poczty elektronicznej

G DATA Antivirus skanuje przychodzące wiadomości e-mail i załączniki w poszukiwaniu podejrzanych treści. Niebezpieczeństwa są rozpoznawane zanim cokolwiek się stanie.

Wykorzystajcie ochronę

Chroni Twój komputer przed przestępcami wykorzystującymi luki w zabezpieczeniach, na przykład w aplikacjach biurowych i czytnikach PDF.

Jak działa ochrona przed eksploatacją 

G DATA BankGuard

Nasza opatentowana technologia chroni Twoją przeglądarkę przed manipulacją przez złodziei danych - dla bezpieczeństwa bankowości internetowej i zakupów.

Anti-Ransomware

Nie ma szans na szantaż Trojanów: chronimy Cię przed przestępcami szyfrującymi Twoje pliki.

Osłona klawiatury USB

Chroni Cię przed manipulowaniem urządzeniami USB, które udają klawiatury, mimo że wyglądają jak pamięci USB lub zewnętrzne dyski twarde.

Zarządzanie aktualizacją

Określ, kiedy i gdzie komputer pobiera aktualizacje zabezpieczeń. W ten sposób można uniknąć dodatkowych kosztów np. podczas logowania się do zagranicznej sieci WLAN.

Dobrze przemyślany skaner antywirusowy

Rdzeniem wszystkich naszych rozwiązań w zakresie oprogramowania zabezpieczającego dla Microsoft Windows jest nasza technologia CloseGap z DoubleScan: dwa skanery antywirusowe pracują w idealnej harmonii, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Razem skanują one system w poszukiwaniu zarówno popularnego złośliwego oprogramowania, jak i nowych wirusów lub lokalnych zagrożeń. 

Inteligentne technologie naszego programu antywirusowego uzupełniają się wzajemnie i działają dokładnie tam, gdzie są potrzebne - bez ograniczania szybkości komputera z systemem Windows. I oczywiście nasz program antywirusowy został zaprojektowany specjalnie dla komputerów Mac.

Szantażyści nie mają szans

G DATA Antivirus chroni również przed zagrożeniem ze strony oprogramowania ransomware: tak zwane oprogramowanie ransomware blokuje komputer w przypadku ataku i szyfruje dane, takie jak prywatne zdjęcia, filmy, dokumenty lub wiadomości e-mail. Sprawcy ujawniają dane dopiero po otrzymaniu zapłaty okupu.

"Co drugi użytkownik Internetu boi się oprogramowania ransomware"

Skanery wirusów i monitorowanie zachowania mogą wykrywać i usuwać złośliwe oprogramowanie. Aby optymalnie chronić Cię przed złośliwym oprogramowaniem wymuszającym i reagować jeszcze bardziej dokładnie na działania trojanów, opracowaliśmy zupełnie nowy proces: G DATA Anti-Ransomware to proaktywna technologia bezpieczeństwa - trojany szyfrujące są rozpoznawane wcześnie na podstawie cech charakterystycznych.

Bezpieczeństwo bankowości internetowej

Nasz program antywirusowy zapewnia również skuteczną ochronę bankowości internetowej: opatentowana technologia bezpieczeństwa chroni przeglądarkę internetową przed trojanami bankowymi, które chcą na przykład manipulować przelewami.

BankGuard wykrywa możliwe manipulacje i zastępuje je oryginałem. Ochrona antywirusowa identyfikuje i usuwa złośliwe oprogramowanie.

Luki w zabezpieczeniach jako bramy typu backdoor

Nasza ochrona antywirusowa gwarantuje użytkownikom optymalną ochronę, nawet jeśli na komputerze występują luki w zabezpieczeniach. Dzięki specjalnie opracowanej zaawansowanej technologii antywirusowej chronimy przed niebezpiecznymi exploitami - kodami złośliwych programów, które są dostosowane do luk bezpieczeństwa w komputerze i wykorzystują je. Inteligentne oprogramowanie G DATA chroni sam komputer z systemem Windows przed nieznanymi wcześniej exploitami, monitorując procesy i wykrywając odchylenia od zwykłego procesu.

Wiele małych procesów odbywa się kolejno w każdym programie. Jeden proces reaguje na poprzedni, sekwencja możliwych reakcji jest przewidywalna. Exploity powodują nieprawidłowe reakcje w tej sekwencji. Jeśli program zostanie zainfekowany, będzie działał inaczej niż powinien. Aby to rozpoznać, G DATA Antivirus automatycznie wykonuje testy pamięci i sprawdza czas działania poszczególnych sekwencji programów.

Ochrona twoich działań online: Większość ataków z Internetu ma miejsce - oprócz stron phishingowych - poprzez tak zwane infekcje drive-by: użytkownik odwiedza przygotowaną stronę internetową, która skanuje komputer w poszukiwaniu luk, które mogą zostać zaatakowane. Jak tylko zostaną wykryte odpowiednie luki, odpowiedni exploit jest wysyłany do komputera niezauważony, aby następnie pobrać i uruchomić kolejne złośliwe oprogramowanie - program antywirusowy z pewnością temu zapobiega.

Porównanie rodziny produktów G DATA

gdata antywirus vs internet security vs total protection

Wymagania systemowe

Windows 10 / 8.1 / 7 (SP1): min. 2 GB RAM (32- i 64-bitowy)
macOS 10.12 i nowsze, 2 GB pamięci RAM
Android 4.1 i nowszy
iOS 11 i wyższy
Połączenie internetowe jest wymagane do instalacji, a także do sygnatur wirusów i aktualizacji oprogramowania

Szczegóły produktu
082028

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Forma dostawy
Wysyłka klucza produktu na adres email wraz z linkiem do pobrania programu
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

G Data AntiVirus

G Data AntiVirus

G DATA Antivirus to podstawowe zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci. 

Napisz swoją opinię
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 88,00 zł
W magazynie

Indeks: 082457

Marka: G DATA

G Data Total Security

Recenzje: 0

G DATA Total Security to kompletny pakiet bezpieczeństwa dla ochrony twoich danych i bezproblemowej pracy na komputerze. Maksimum ochrony!

Cena 92,00 zł
W magazynie