G Data Internet Security

082241
Ocena 

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
71,54 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany partner G DATA
Klucze pochodzą z Polskiej dystrybucji, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Polska pomoc techniczna. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła.

Najważniejsze funkcje

Zapora ogniowa

Monitoruje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące w celu ochrony przed hakerami i oprogramowaniem szpiegowskim - w pełni automatycznie lub zgodnie z własnymi zasadami.

Kopia zapasowa w chmurze

Przechowuj swoje zaszyfrowane kopie zapasowe automatycznie w chmurze - za pomocą Dropbox, Google Drive lub DriveOnWeb.

Anty-ransomware

Nie ma szans na ransomware: chronimy Cię przed przestępcami szyfrującymi twoje pliki.

BankGuard

Nasza opatentowana technologia chroni przeglądarkę przed manipulacją przez złodziei danych - w celu bezpiecznej bankowości internetowej i zakupów.

Anty spam

Blokuje spam, taki jak wiadomości reklamowe i phishingowe, i utrzymuje skrzynkę odbiorczą w czystości.

Kontrola rodzicielska

Kontroluj korzystanie z Internetu przez młodzież: ustalaj godziny i pozwól swoim dzieciom surfować tylko po zweryfikowanych witrynach.

Skaner antywirusowy

Zaufaj najwyższym wskaźnikom wykrywalności dzięki technologiom działającym równolegle. Co godzinę będziesz otrzymywać nowe sygnatury wirusów, aby zapewnić najlepszą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem.

Ochrona przed wykorzystaniem

Chroni komputer przed faktem, że przestępcy wykorzystują luki w zabezpieczeniach, na przykład w aplikacjach biurowych i czytnikach plików PDF.

Jedna licencja, wszystko chronione

Połącz swoje zabezpieczenia w sposób, który najlepiej pasuje do Twojego życia. Połącz nagradzane programy antywirusowe z G DATA zgodnie z własnymi życzeniami i chroń wszystkie urządzenia - czy to na PC, Mac, smartfon z Androidem czy tablet z iOS.

Łatwo zarządzaj swoimi urządzeniami

Wszyscy w rodzinie używają co najmniej jednego smartfona i kilku komputerów? Połączenie wielu urządzeń jest wystarczająco skomplikowane.

Wszystkie urządzenia w domu powinny być zabezpieczone. W osobistym obszarze „Moje G DANE” rozwiązaniami bezpieczeństwa wszystkich członków rodziny można łatwo zarządzać. Czy był nowy tablet na twoje urodziny? Nie ma problemu! Zarezerwuj kolejne zabezpieczenia mobilne szybko i łatwo. Możesz także odnowić swoją licencję w dowolnym momencie na karcie „My G DATA”. Nawiasem mówiąc: rozwiązania G DATA dla systemów Windows i Android oferują opcję skonfigurowania przeglądarki przyjaznej dzieciom, uwalniając tylko niektóre aplikacje i ograniczając czas użytkowania urządzenia.

Podczas surfowania

Silna zapora sieciowa G DATA monitoruje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące w celu ochrony przed hakerami i oprogramowaniem szpiegowskim. Oprogramowanie antywirusowe sprawdza wszystkie pliki pochodzące z Internetu. Ochrona antywirusowa zatrzymuje zagrożenia, takie jak zainfekowane dokumenty lub obrazy, zaraz po ich pobraniu. Dlatego nawet niezauważone pobieranie nie stanowi już dla Ciebie ryzyka.

Internet Security używa nie tylko sygnatur wirusów, które są aktualizowane co godzinę. Oprócz skanowania sygnatur nasze oprogramowanie antywirusowe współpracuje z rozwiązaniem chmurowym: w tym magazynie online gromadzone są właściwości bieżących plików zawierających złośliwy kod. Te właściwości są porównywane z właściwościami twoich plików - i możesz szybko dowiedzieć się, czy wszystko jest bezpieczne.

W jaki sposób G DATA chroni przed niebezpiecznymi stronami internetowymi?

Adresy internetowe są również gromadzone w chmurze: jeśli adres URL w bazie danych jest znany jako dystrybutor szkodliwych treści, nasza ochrona przeglądarki blokuje stronę. Jeśli więc cyberprzestępcy próbują uwięzić Cię za pomocą linków phishingowych, nie masz się czego obawiać. Nawiasem mówiąc, dotyczy to również ataków za pośrednictwem sieci społecznościowych: jeśli klikniesz linki do postów i reklam zawierających złośliwe oprogramowanie, nie zostaną one otwarte.

Bez względu na chmurę nasza ochrona sieci sprawdza wszystkie dane przesyłane do komputera podczas odwiedzania witryny. W ten sposób wykrywa niebezpieczną zawartość przed otwarciem strony.

Porównanie rodziny produktów G DATA

gdata internet security vs total protection

Wymagania systemowe

Windows 10 / 8.1 / 7 (SP1): min. 2 GB RAM (32- i 64-bitowy)
macOS 10.12 i nowsze, 2 GB pamięci RAM
Android 4.1 i nowszy
iOS 11 i wyższy
Połączenie internetowe jest wymagane do instalacji, a także do sygnatur wirusów i aktualizacji oprogramowania

Szczegóły produktu
082241

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Forma dostawy
Wysyłka klucza produktu na adres email wraz z linkiem do pobrania programu
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

G Data Internet Security

G Data Internet Security

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Napisz swoją opinię
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 082457

Marka: G DATA

G Data Total Security

Recenzje: 0

G DATA Total Security to kompletny pakiet bezpieczeństwa dla ochrony twoich danych i bezproblemowej pracy na komputerze. Maksimum ochrony!

Cena 92,00 zł
W magazynie

Indeks: 082028

Marka: G DATA

G Data AntiVirus

Recenzje: 0

G DATA Antivirus to podstawowe zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci. 

Cena 65,00 zł
W magazynie