Lista produktów marki G DATA

G Data CyberDefense AG to niemiecka firma zajmująca się oprogramowaniem, która koncentruje się na bezpieczeństwie komputera. Firma została założona w 1985 roku i ma siedzibę w Bochum . Są znani z tego, że są twórcami pierwszego na świecie oprogramowania antywirusowego. G Dane korzystają z wielu mechanizmów skanowania; jeden jest opracowywany wewnętrznie, a drugi to silnik BitDefender . G Data zapewnia kilka produktów zabezpieczających skierowanych na rynek domowy i biznesowy. Firma ma filię w Ameryce Północnej z siedzibą w Atlancie w stanie Georgia.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Indeks: 082028

Marka: G DATA

G Data AntiVirus

Recenzje: 0

G DATA Antivirus to podstawowe zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci. 

Cena 52,85 zł
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
W magazynie

Indeks: 082457

Marka: G DATA

G Data Total Security

Recenzje: 0

G DATA Total Security to kompletny pakiet bezpieczeństwa dla ochrony twoich danych i bezproblemowej pracy na komputerze. Maksimum ochrony!

Cena 74,80 zł
W magazynie

Sprawiamy, że Twoje cyfrowe życie jest bezpieczne

W 1987 roku opracowaliśmy pierwsze na świecie oprogramowanie antywirusowe. Dzięki fachowej wiedzy i innowacjom 500 pracowników z Niemiec zapewnia bezpieczeństwo małych, dużych i średnich firm, infrastruktury krytycznej (Kritis) i milionów prywatnych klientów na całym świecie. Niemieckie agencje kryminalne, z którymi jesteśmy w bliskim kontakcie, korzystają z naszej wiedzy.

Dzięki szerokiej gamie rozwiązań bezpieczeństwa i mechanizmów ochrony, chronimy przed ponad 600 milionami złośliwych plików. Jesteśmy i pozostajemy niezależni od instytucji politycznych. Nasze oprogramowanie jest najlepszym wyborem dla bezpieczeństwa twoich systemów: Nasze wysokie wskaźniki wykrywalności są stale potwierdzane przez niezależne instytuty testowe. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów każdego dnia, 24 godziny na dobę.

Dlaczego G DATA?

35 lat doświadczenia

G DATA opracowało pierwsze na świecie oprogramowanie antywirusowe. Nawet dzisiaj jesteśmy pionierami w zakresie innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa IT, które są regularnie uznawane przez instytuty i prasę specjalistyczną.

Godny zaufania i bezpieczny

Badania i rozwój oprogramowania są prowadzone wyłącznie w Niemczech. Nasze rozwiązania są zgodne z surowymi niemieckimi i europejskimi przepisami dotyczącymi ochrony danych i nie zawierają tylnych drzwi dla tajnych służb. Obiecujemy to dzięki gwarancji G DATA No Backdoor. Ograniczamy gromadzenie danych telemetrycznych w celu zwalczania wirusów do absolutnego minimum i przetwarzamy dane klientów tylko w Niemczech.

Połączony z regionem

Serwis i wsparcie znajdują się również w Bochum - tuż obok tworzenia oprogramowania. Rezultatem są znakomite recenzje klientów. Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji przez telefon lub e-mail - 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.