G Data Total Security

082457
Ocena 

G DATA Total Security to kompletny pakiet bezpieczeństwa dla ochrony twoich danych i bezproblemowej pracy na komputerze. Maksimum ochrony!

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
74,80 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany partner G DATA
Klucze pochodzą z Polskiej dystrybucji, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Polska pomoc techniczna. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła.

Najważniejsze funkcje

Anty-ransomware

Nie ma szans na trojany wymuszające: Nasza technologia anty-ransomware wykrywa trojany wymuszające, zanim będą mogły wziąć twoich zakładników danych. Chronimy Cię przed przestępcami, którzy szyfrują Twoje zdjęcia, dokumenty i dane osobowe.

Menedżer haseł

Funkcja zapamiętuje hasła do sklepów internetowych, forów, konta e-mail i wielu innych. Wystarczy zintegrować naszego menedżera haseł z przeglądarką. Hasła i dane kontaktowe są wypełniane automatycznie na żądanie.

Kopie zapasowe

Utwórz kopię zapasową danych automatycznie lokalnie na komputerze lub w chmurze. Twoje dane są zawsze chronione dzięki kopiom bezpieczeństwa chronionym hasłem. Użyj Dysku Google lub Dropbox do tworzenia kopii zapasowych danych, lub użyj niemieckiej chmury, jeśli chcesz - z DriveOnWeb.

Szyfrowanie danych

Chroń poufne informacje i pliki za pomocą hasła. Oznacza to, że tylko osoby, którym naprawdę ufasz, będą miały do ​​niego dostęp. Możesz także szyfrować zewnętrzne nośniki pamięci, takie jak pamięci USB. Odszyfruj je przy użyciu bezpiecznego hasła bez instalowania oprogramowania.

G DATA BankGuard

Spraw, by twoja bankowość i zakupy online były bezpiecznym zakładem - dzięki naszej opatentowanej technologii BankGuard. Ta funkcja zapewnia, że ​​przeglądarka wyświetla tylko oryginalne treści.

Kontrola dostępu

Określ, kto może korzystać z pamięci USB, nagrywarek, dysków twardych i innych urządzeń na komputerze. Kontrola dostępu zapewnia kontrolę nad wszystkimi gniazdami USB. Zapobiegnie to przedostawaniu się szkodników do komputera za pośrednictwem zewnętrznych nośników pamięci.

Czyszczenie przeglądarki

Oczyść poprawnie: dzięki naszemu narzędziu do czyszczenia przeglądarki usuwasz irytujące paski narzędzi i dodatki z przeglądarki Internet Explorer, Firefox lub Chrome.

Tuner wydajności

Wyczyść nieaktualne wpisy w pamięci podręcznej i inny balast. Jak zwiększyć wydajność komputera za pomocą kilku kliknięć.

Ochrona przed wirusami z wieloma dodatkami

Poruszaj się bezpiecznie i swobodnie w Internecie: dzięki naszej pełnej wersji antywirusowej G DATA Total Security masz najlepszą ochronę dla bankowości internetowej, wiadomości e-mail i wrażliwych danych. Total Security to potężny program antywirusowy o najwyższych wskaźnikach wykrycia dzięki dwóm równoległym skanerom antywirusowym z kontrolą zachowania, a także ochroną przed atakami, zaporą ogniową i antyspamem. Ataki - bez zakłóceń podczas pracy lub odpoczynku. Wybierz wszechstronną ochronę przed wirusami dzięki szybkiej instalacji oprogramowania, łatwej obsłudze i nieograniczonej prędkości.

Koniec ze ściągami dzięki menedżerowi haseł

Dzięki menadżerowi haseł * nie musisz już samodzielnie zarządzać hasłami na liście ani ich zapamiętywać. Dzięki naszemu menedżerowi haseł G DATA możesz pracować z kryptycznymi, a zatem wyjątkowo bezpiecznymi hasłami. Za pomocą jednego kliknięcia aplikacja wypełnia hasła i dane kontaktowe, a Ty oszczędzasz cenny czas.

Po prostu włóż menedżera haseł do przeglądarki jako wtyczkę i od teraz potrzebujesz tylko jednego klucza, aby uzyskać dostęp do swojego hasła. Zintegrowany program do czyszczenia przeglądarki oferuje jeszcze więcej porządku i wygody: usuwa irytujące paski narzędzi i dodatki z Internet Explorera, Firefoxa lub Chrome.

Sejf dla twoich danych

Dzięki automatycznym kopiom zapasowym * zapewniasz maksymalne bezpieczeństwo dla zdjęć dzieci, filmów z wakacji i cyfrowych pamiątek. Zabezpiecz się łatwo i skutecznie przed utratą danych i atakami wirusów. Ochrona przed wirusami z G DATA Total Security przechowuje dane chronione hasłem lokalnie na komputerze lub ładuje je do bezpiecznej chmury. Użyj Dysku Google lub Dropbox lub niemieckiej chmury z DriveOnWeb. Bez dodatkowej instalacji. Jak zachować to, co jest dla Ciebie ważne: Zdjęcia i dokumenty pozostają nieuszkodzone nawet w przypadku wymuszenia lub ataku hakerów i pozostają chronione w bezpiecznym systemie.

Nawiasem mówiąc: Dajemy Ci 5 GB przestrzeni dyskowej w DriveOnWeb, jeśli zarejestrujesz się z funkcji tworzenia kopii zapasowych oprogramowania G DATA.

Szyfrowanie danych chroni przed nieautoryzowanym dostępem

Dzięki szyfrowaniu danych * od G DATA Total Security możesz chronić poufne informacje i pliki osobno za pomocą hasła. Oznacza to, że dostęp do niego mają tylko osoby, którym ufasz. Dzięki naszej ochronie przed wirusami możesz także szyfrować zewnętrzne nośniki pamięci - takie jak pamięci USB - i odszyfrowywać je tylko za pomocą hasła. Dzięki naszej kontroli dostępu możesz określić, kto może korzystać z pamięci USB, dysków twardych lub innych urządzeń na twoim komputerze.

Porównanie rodziny produktów G DATA

g data total protection package

Wymagania systemowe

Windows 10 / 8.1 / 7 (SP1): min. 2 GB RAM (32- i 64-bitowy)
macOS 10.12 i nowsze, 2 GB pamięci RAM
Android 4.1 i nowszy
iOS 11 i wyższy
Połączenie internetowe jest wymagane do instalacji, a także do sygnatur wirusów i aktualizacji oprogramowania

Szczegóły produktu
082457

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Forma dostawy
Wysyłka klucza produktu na adres email wraz z linkiem do pobrania programu
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

G Data Total Security

G Data Total Security

G DATA Total Security to kompletny pakiet bezpieczeństwa dla ochrony twoich danych i bezproblemowej pracy na komputerze. Maksimum ochrony!

Napisz swoją opinię
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 88,00 zł
W magazynie

Indeks: 082028

Marka: G DATA

G Data AntiVirus

Recenzje: 0

G DATA Antivirus to podstawowe zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci. 

Cena 65,00 zł
W magazynie