G Data Internet Security for Android

M1001ESD12001
Ocena 

G DATA Mobile Internet Security oferuje kompleksową ochronę urządzeń mobilnych z Androidem.

Liczba chronionych urządzeń
39,84 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany partner G DATA
Klucze pochodzą z Polskiej dystrybucji, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Polska pomoc techniczna. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła.

Czy to w kawiarni, na weekendowej wycieczce czy w hotelu: Twój smartfon i tablet są zawsze przy Tobie - tak jak Twoje dane osobowe. Dlatego ważne jest, aby Twoi mobilni towarzysze byli również bezpieczni przed złośliwym oprogramowaniem. G DATA Mobile Security Android chroni Twoje smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android tak samo niezawodnie, jak jesteś przyzwyczajony do korzystania z komputera. I oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji: Na przykład, jeśli Twoje urządzenia zostaną zgubione lub skradzione, możesz je w każdej chwili zlokalizować lub usunąć zdalnie wszystkie zapisane na nich dane.

Skaner antywirusowy

Sercem każdego oprogramowania zabezpieczającego jest niezawodny skaner antywirusowy. Skanuj swoje urządzenie z systemem Android w poszukiwaniu trojanów, wirusów i innego złośliwego oprogramowania za pomocą naszego Mobile Security.

Kontrola aplikacji

Niektóre aplikacje wiedzą po prostu za dużo. Z G DATA Mobile Security Android możesz sprawdzić autoryzację swoich aplikacji. W ten sposób możesz zobaczyć, czy Twoje aplikacje są bezpieczne - czy też są potajemnie szpiegowane.

Zdalna lokalizacja urządzenia

Jeśli zapomniałeś o swoim smartfonie lub tablecie, możesz szybko odnaleźć go ponownie dzięki naszemu systemowi Mobile Security: Wystarczy kilka kliknięć na naszej platformie internetowej, aby dowiedzieć się, czy Twój smartfon jest ukryty gdzieś w kieszeni, czy też nadal w biurze. Zanim bateria urządzenia przenośnego zostanie rozładowana, aplikacja G DATA App automatycznie wysyła aktualną lokalizację. Więc można go znaleźć ponownie nawet po wyłączeniu. G DATA oznacza ścisłą niemiecką ochronę danych - i zapewnia bezpieczeństwo Państwa danych i współrzędnych.

Doskonała ochrona w Internecie

Niezależnie od tego, gdzie jesteś w Internecie, zintegrowana przeglądarka G DATA Mobile Security Android niezawodnie chroni Cię przed atakami phishingowymi i blokuje niebezpieczne lub fałszywe strony internetowe. Jesteś również całkowicie chroniony podczas surfowania z Google Chrome lub Mozilla Firefox - dla relaksującego surfowania na Android smartphone lub tablet.

Szczegóły produktu
M1001ESD12001

Opis

System operacyjny
Mobile
Wersja językowa
Polska
Forma dostawy
Wysyłka klucza produktu na adres email wraz z linkiem do pobrania programu
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

G Data Internet Security for Android

G Data Internet Security for Android

G DATA Mobile Internet Security oferuje kompleksową ochronę urządzeń mobilnych z Androidem.

Napisz swoją opinię
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 082457

Marka: G DATA

G Data Total Security

Recenzje: 0

G DATA Total Security to kompletny pakiet bezpieczeństwa dla ochrony twoich danych i bezproblemowej pracy na komputerze. Maksimum ochrony!

Cena 92,00 zł
W magazynie

Indeks: 082028

Marka: G DATA

G Data AntiVirus

Recenzje: 0

G DATA Antivirus to podstawowe zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci. 

Cena 65,00 zł
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 88,00 zł
W magazynie